15-ka podľahla Fínsku 2:4

Streda, 23.4.2014 22:00 | Posledná aktualizácia 14.7.2017 16:58

EERIKALLÄ (SFZ/pallolito.fi) - V druhom zápase na medzinárodnom turnaji reprezentácií do 15 rokov podľahol tím Petra Štefaňáka domácim rovesníkom

Na medzinárodnom turnaji reprezentácií do 15 rokov (*1999) vo svojom druhom zápase podľahol tím Petra Štefaňáka domácim rovesníkom 2:4 a v konečnom "účtovaní" skončil na celkovom 2. mieste práve za nimi.

Po 1. polčase sme prehrávali 0:2, na začiatku 2. polčasu strelil kontaktný gól Dominik Guláš a v nasledujúcich minútach sme mali blízko k vyrovnaniu, keď sme nastrelili žrdku. Z protiútokov však Fíni zvýšili na rozdiel troch gólov, konečný stav stanovil v 76. minúte Michal Tomič, s troma gólmi najlepší strelec turnaja.

Fínsko "15" - Slovensko "15" 4:2 (2:0)

Góly: 14. Ylätupa, 23. Vesiaho, 66. Ademi, 75. Strömberg - 47. D. Guláš, 76. Tomič
R: Virtanen - Kemppinen, Hyöty (všetci Fínsko)

FÍNSKO "15": Luukkanen - Heinolainen, Montola, Saari, Hiiloskorpi (67. Strömberg), Severino, Wälläri, Vesiaho, Saira (52. Ademi), Ylätupa, Moilanen (52. Sherrif Jr.). Tréner: Kimmo Lipponen

SR "15: Baláži - Špiriak (70. Viktory), Vaško, Tabak, Kozlovský, Kudlička, Špyrka (41. P. Guláš), Antal (41. D. Guláš), Filinský (41. Tomič), Timko (41. Michalík), Bartoš. Tréner: Peter Štefaňák