16-ka podľahla na turnaji v Rumunsku domácej reprezentácii 1:4

Pondelok, 15.4.2013 22:00 | Posledná aktualizácia 25.10.2017 12:35

BUFTEA (SFZ) - V poslednom vystúpení na UEFA Development Tournament podľhla 16-ka domácemu Rumunsku 1:4

Rumunsko "16" - Slovensko "16" 4:1 (2:0)

Góly: 8., 31., 41., 47. - 53. Vajs
ŽK (SR): 72. Kuc

SLOVENSKO "16": Jakubech - Szalay, Janočko (41. Drobný), Lénart, Kuc, Kopál (17. Hric), Kopičár (47. Pobijak), Krč, Vajs (67. Ocelka), Bénes, Mráz (41. Tupta)

Peter Szénay (asistent trénera SR "16"): "Všetko naše odhodlanie zostalo v šatni. Súper prejavil väčšiu snahu zvíťaziť. V prvom polčase sme góly obdržali po individuálnych chybách. Pri prvom góle prestaneme hrať, pretože si myslíme, že je postavenie mimo hry a hráč z druhej línie nabehne a otvorí skóre. Pri druhom góle odhlavičkujeme loptu po rohovom kope pred vlastnú bránu a súper nezaváha. Cez prestávku urobíme zmeny v zostave, aby sme sa pokúsili niečo zmeniť na priebehu stretnutia a v priebehu siedmich minút nedokážeme bezpečne dostať loptu mimo vlastné pokutové územie napriek tomu, že ju máme pod kontrolou. Tempo zápasu a rýchlosť súpera boli pre viacerých hráčov veľkým problémom."