16-ka remizovala s Čiernou Horou 0:0

Pondelok, 21.10.2013 22:00 | Posledná aktualizácia 25.10.2017 12:23

BYTČA (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov sa tím Milana Malatinského rozšiel s rovesníkmi z Čiernej Hory s bezgólovou remízou

Slovensko "16" - Čierna Hora "16" 0:0

ŽK: 62. Kele, 78. Nemček - 26. Drinčič, 36. Durkovič, 61. Burzanovič
R: Wajda (Poľsko) - Vorel, Jánošík (obaja SR), 100 divákov

SLOVENSKO "16": Száras - Varga, Šulek, Macho, Nemček, Lénárt, Tešlár (41. Štefanec), Moďoroši (41. Vallo), Baumgartner (46. Nepšinský), Jedinák (41. Kele), Tupta (50. Rosík). Tréner: Milan Malatinský

ČIERNA HORA "16": Gligorovič - Maleševič, Šušič, Drinčič, Durkovič (41. Manoljovič), Banovič, Markovič, Burzanovič (80. Madžgalj), Goranovič (79. Bigovič), Vorotovič (49. Burzan, Krnič (49. Kordič). Tréner: Boris Ljutica

Počas väčšiny zápasu sa hral medzišestnástkový futbal bez výraznejších šancí. Výnimkou bol krátky úsek okolo 26. minúty, kedy z piatich metrov prestrelil kapitán Macho a krátko nato trafil Jedinák žrď. V úplnom závere ešte ďalekonosnou strelou z 30 m ohrozil čiernohostkého brankára Nemček. Odveta sa ukutoční v bytči vo štvrtok 24. októbra o 11:00.

Milan Malatinský (tréner SR "16"): "V úvode dominovali dobre stavaní hráči Čiernej Hory, ktorí nás nepúšťali do kombinácií. Od 15. minúty sme zlepšili prihrávky a mali sme dve šance, nastrelili sme žrď. V druhej polovici zápasu po viacerých aj vynútených striedaniach hra upadla do množstva nepresností na oboch stranách."