angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

17-ka prišla o víťazstvo gólom v závere, s Lotyšskom remizovala 1:1

17. Január 2016

Zverenci trénera Hudeca remizovali v prvom stretnutí na turnaji Development cup v Bielorusku s tímom Lotyšska 1:1. Úvodný gól zaznamanal v 33. minúte útočník FK Senica Ladislav Almási, vyrovnávajúci gól na konečných 1:1 inkasovali Slováci v nadstavenom čase. V ďalšom zápase nastúpi slovenská 17-ka zajtra (18.1.) o 15:30 proti Iránu "17".

Lotyšsko "17" - Slovensko "17" 1:1 (0:1)

Góly: 80+1. Regža - 33. Almási
R: D. Kuradovec

LOTYŠSKO "17": Isačenko - Kovaľkov (55. Kirss), Vejps, Savčenko (72. Minkevič), Samojlov, Čebotarjovs (55. Čudars), Savelevs (55. Kursietis), Petunovs (55. Regža), Kipsts, Peľcis, Snarskis.

SLOVENSKO "17": Valach - Špiriak (58. Kraľovič), Beďatš, Vaško - Majdan (41. Rymarenko), Kopas, Vician, Brenkus (66. Sluka), Grešák (66. Lacko) - Gerebenits (41. Ducár), Almási (58. Moško)

HLAS PO ZÁPASE:

 

Ladislav Hudec (tréner SR "17"): "V dnešnom zápase sme mali jednoznačne vyhrať, málokedy sme si v predchádzajúcich zápasoch vypracovali toľko gólových príležitostí. Martin Vician mal smolu, mohol streliť minimálne tri góly, po peknej strele Kráľoviča sme nastrelili brvno a tak ako to vo futbale chodí, nakoniec sa z vyrovnania  v samom závere tešil súper... Skúšali sme určité novinky, najmä v rozostavení, z tohto pohľadu môžeme byť spokojní, len škoda, že nám ušlo jednoznačné víťazstvo. Ako som už povedal, je to dobrý turnaj a vhodná príprava pred ďalšou fázou kvalifikácie a okúsili sme horký pocit inkasovaného gólu v samom závere, nakoľko na jeseň, v 1. fáze kvalifikácie, sme v nadstavenom čase v každom zápase vždy dali gól my."