angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

17-ka rozdrvila Maďarsko 4:0

17. November 2016

Slovenský reprezentačný tím do 17 rokov (*2000) dosiahol v druhom z dvojice priateľských zápasov dokonalú odvetu. Po utorkovej prehre 1:2, dokázal tím Ladislava Hudeca zdolať v známom maďarskom futbalovom centri Telki domácich rovesníkov jednoznačne 4:0, keď všetky tri góly v prvom polčase vsietil útočník bratislavského Slovana Briuno Čerňanský.

U17: MAĎARSKO - SLOVENSKO 0:4 (0:3)

G: 12., 23. (11 m) a 40. Čerňanský, 77. Murcko

SR U17: Krajčirík - Sekerka (66. Strachan), Filipiak (41. Petro), Pišoja, Vojtko - Machara (41. Krkoška), Potoma (41. Kadák) - Svetlošák (57. Murcko), Gerebenits (70. Tvrdý), Kmeť (57. Dávidík) - Čerňanský (57. Kelemen)

Ladislav Hudec (tréner SR U17): "Dosiahli sme potešujúci výsledok, ktorý bol podložený vysokou efektivitou Čerňanského hlavne v prvom polčase. V prvom zápase sa nám nepodarilo vyriešiť gólové situácie do želaného efektu, naopak, dnes nám to vyšlo a premenili sme ich. Nesmie nás to však uspať. Stále hovoríme o obrannej fáze, ktorú musíme zlepšovať. Dnes už to bolo v niektorých prípadoch lepšie. Víťazstvo poteší na záver prvej polovice sezóny a je to aj pre chlapcov dobré vysvedčenie."