18-ka so Srbskom v prvom zápase nerozhodne 1:1

Pondelok, 11.5.2015 22:00 | Posledná aktualizácia 17.10.2017 11:11

STARA PAZOVA (SFZ) - Zverenci trénera Malatinského remizovali v prvom z dvojice prípravných stretnutí v Srbsku s domácim výberom 1:1

Slovenská 18-ka po triumfe na 25. ročníku Slovakia Cupu nastúpila v prvom z dvojice prípravných zápasov v Starej Pazove proti domácemu Srbsku. Náš tím sa ujal vedenia v 26. minúte zásluhou žilinského stredopoliara Jakuba Michlíka, o cenné víťazstvo nás pripravil vyrovnávajúci gól striedajúceho Petara Gigiča v závere duelu v 80. minúte. Odvetný zápas je na programe pozajtra, vo štvrtok 14. mája opäť v Starej Pazove.

Srbsko "18" - Slovensko "18" 1:1 (0:1)

Góly: 80. Gigić - 29. Michlík
ŽK: Senić (Srbsko)
R: Alasmar - Aiad, Snaid

SLOVENSKO "18": Greif - Horník, Kuník, Ďurek, Jančo (64. Sandal), Mráz (46. Konečný), Jirka (64. Ocelka), Kopičár, Michlík (46. Černák), MIhalík (74. Pavlovčík), Laczko