18-ka v odvetnom stretnutí so Srbskom opäť nerozhodne 1:1

Streda, 13.5.2015 22:00 | Posledná aktualizácia 17.10.2017 11:10

STARA PAZOVA (SFZ) - Zverenci trénera Malatinského remizovali aj v odvetnom stretnutí s rovesníkmi zo Srbska 1:1

Po utorkovej remíze 1:1 sa zrodil rovnaký výsledok aj v odvetnom stretnutí tímov Srbska a Slovenska do 18 rokov. Zápas mal spoločného menovateľa vo vyrovnávajúcom góle v 80. minúte stretnutia. Kým v prvom zápase vsietili v samom závere domáci, v dnešnej odvete sa tešili z vyrovnávajúceho gólu slovenskí futbalisti, úspešným strelcom bol Samuel Mráz. Za domácich vsietil už v 9. minúte Milan Senić.

Srbsko "18" - Slovensko "18" 1:1 (1:0)

Góly: 9. Senić - 80. S. Mráz
R: Alasmar - Aiad, Snaid

SLOVENSKO "18": Leško - Kuník (46. Pavlovčík), Fertaľ, Šalata, Ďurek (80. Ocelka), Jančo (29. Černák), Jirka (57. Konečný), Kopičár (75. Sandal), Mihalík (36. S. Mráz), Kondrlík (57. Michlík) , Laczko