19-ka uspela aj v druhom zápase, v Izraeli zvíťazila 3:0

Utorok, 14.10.2014 22:00 | Posledná aktualizácia 13.10.2017 07:38

TEL AVIV (SFZ) - Zverenci trénera Milana Malatinského zdolali v odvetnom stretnutí rovesníkov z Izraela 3:0

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov (*1996) zvíťazili aj v odvetnom medzištátnom prípravnom stretnutí nad rovesníkmi z Izraela v Tel Avive 3:0 (v prvom stretnutí zvíťazili 2:0). Po polhodine hry hrali domáci bez vylúčeného Ben Pahimu, skóre zápasu otvoril krátko pred polčasom stredopoliar MŠK Žilina Lukáš Čmelík, po prestávke pridali druhý a tretí gól László Bénes a Nikolas Špalek.

Zverenci trénera Milana Malatinského tak uspeli v posledných prípravných zápasoch pred novembrovým turnajom v Maďarsku o postup do ďalšej fázy kvalifikácie na ME 2015, na ktorom sa stretnú s tímami Slovinska, Azerbajdžanu a domáceho Maďarska.

Izrael "19" - Slovensko "19" 0:3 (0:1)

Góly: 43. Čmelík, 47. Bénes, 53. Špalek
ŽK: Hassidim (Izr.)
ČK: 30. Pahima (Izr.)
R: Igan Frid - Wissman, Israeli (všetci Izrael)

IZRAEL "19": Hasson - Fishler (46. Moshler), Iavi, Glazer, Hanania (56. Dnieal), Pahima, Hozes (59. Meir Yosef), Hassidim (29. Zelikovich), Wissman (54. Armeli), Inbrom (54. David), Aviv

SLOVENSKO "19": Vencel (46. Rodák) - Kadlec, Berežný, Kotrík, Varga - Hromada, Lesniak, Čmelík (46. Vlček), Špalek (56. Matejka) - Bénes (62. Káčer), Vestenický (90. Sipľak)