Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

Dear media representatives,

Slovak Football Association is proud to host the UEFA European Under-17 Championship. In order to provide you with the best possible service during the whole tournament, we ask you to fill the form below in order to request media accreditation. Please make sure that all your contact details are filled in correctly.

Media accreditation can be used to attend all tournament matches and is non-transferable, but we kindly ask you (match specification) to be specific as possible as it will help us when assigning media work positions.

You will be informed about the status of your accreditation request within three working days via e-mail.

If you have additional questions, you can contact our media department at accreditation@futbalsfz.sk

UEFA European Under-17 Championship Accreditation Form (PDF)

UEFA European Under-17 Championship Accreditation Request (online)

 


  

Vážení zástupcovia médíí

Slovenský futbalový zväz je hrdým hostiteľom finálového turnaja Majstrovstiev Európy do 17 rokov. Chceme Vám poskytnúť čo najlepšie služby a podmienky počas celého turnaja, preto Vás žiadame o vyplnenie akreditačného formulára (k dispozícii na stiahnutie nižšie). Prosíme, uistite sa, že ste formulár vyplnili správne.

Akreditácia môže byť použitá pre vstup na všetky zápasy turnaja a je neprenosná. Prosíme o čo najpresnejšie špecifikovanie vybraných zápasov pre zabezpečenie dostatočného priestoru pre médiá (v hľadisku i v press centre).

O statuse Vašej žiadosti Vás budeme informovať do troch pracovných dní od obdržania Vašej žiadosti.

Ak máte doplňujúce otázky, kontaktujte naše PR oddelenie accreditation@futbalsfz.sk