angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Výsledky 4.ročníka superfinále Coca-Cola Cupu 2016/17. Hlavná cena putuje do Čiech

15. Jún 2017

Futbalový turnaj Coca-Cola Cup 2016/2017 je  školská súťaž vo veľkom futbale chlapcov a dievčat do 15 rokov organizovaná na území Českej a Slovenskej republiky. O celkovom víťazovi rozhodlo superfinále futbalového turnaja, ktoré sa uskutočnilo prvýkrát na Slovensku a to dňa  8.6.2017 na štadióne MFK Dubnica nad Váhom. Záverečnej fázy superfinálového turnaja sa zúčastnilo 8 najlepších družstiev.

 

 

Galéria

V rámci jednodňového pobytu absolvovali všetci účastníci športový a sprievodný program. Športová časť bola zameraná predovšetkým na semifinálové zápasy, zápasy o 3. miesto a finálové zápasy. Sprievodný program doplnil športovú časť o zaujímavé súťaže, stretnutie s profesionálnymi futbalistami a ďalšie atrakcie. Do superfinále turnaja žiakov a žiačok postúpili 2 najlepšie družstvá z Česka a 2 najlepšie družstvá zo Slovenska:

Chlapci:

  • ZŠ Kornela Mahra, Trnava - ZŠ Klačno, Ružomberok   1 : 1 ( 5:4 na PK)

Dievčatá:

  • ZŠ Hradná, Nové Zámky  - ZŠ Bartolomeja Krpelca, Bardejov  0 : 3

Semifinálové zápasy sa odohrali nasledovne: CZE1 - CZE2, SVK1 – SVK2. Porazení tak bojovali o tretie miesto a víťazné družstvá si zahrali v  superfinále. 

V superfinále si to o hlavnú cenu, ktorou bol zájazd do Monaka spojený s priateľským zápasom s AS Monako U15 v oboch kategóriách, rozdali majstri SR a ČR a to konkrétne chlapci zo ZŠ Kornela Mahra, Trnava a dievčatá zo ZŠ Bartolomeja Krpelca, Bardejov.

Slovenské družstvá obidva superfinálové zápasy Coca-Cola Cupu 2016/17 o hlavnú cenu prehrali a tak víťazstvo putuje do Čiech. 

Dievčatá:

  • ZŠ Bartolomeja Krpelca, Bardejov -  ZŠ E. Rosickeho, Jihlava 0 : 2

Chlapci:

  • ZŠ Edisonova, Teplice - ZŠ Kornela Mahra, Trnava 2 : 0

Galéria