Croatia Cup 2013 - ženy: Slovenky podľahli Bosne a Hercegovine 1:4

Štvrtok, 7.3.2013 23:00 | Posledná aktualizácia 30.9.2017 16:44

VODNJAN (SFZ) - Slovenským futbalovým reprezentantkám nevyšiel vstup do turnaja Croatia Cup 2013. V prvom zápase prehrali s Bosnou a Hercegovinou 1:4.

Slovensko – Bosna a Hercegovina 1:4 (0:4)

Góly: 7. a 23. M. Nikolić, 19. Kuliš, 24. Kršo - 61. Ondrušová
ŽK: Matysová, Vojtková, Šušková

SLOVENSKO: El Dahaibiová – Fischerová (74. Šaraboková), Matysová, Mravíková, Vojteková, Bíróová (74. Sýkorová), Fecková (74. Rybárová), Klechová (46. Ondrušová), Bartovičová (46. Škorvánková), Šušková, Hmírová (46. Haršányová). Tréner: Zsolt Pakusza.

Zsolt Pakusza (tréner žien SR): "Na začiatku zápasu dostali priestor hráčky, ktoré sa predtým neobjavovali pravidelne v kvalifikačných zápasoch. Nezachytili sme úvod, konkrétne prvých 25 minút. Súperky po našich fatálnych chybách získali rozhodujúci náskok. V druhom polčase sme prestriedali, vytvorili sme si šance, Bosnu a Hercegovinu sme prakticky do ničoho nepustili, ale výsledok zápasu sme už nedokázali zvrátiť. V druhom dejstve sme videli iné družstvo ako v prvom. Výsledok je pre nás nelichotivý a nespravodlivý, ale zápas sme si prehrali v prvej polhodine zápasu. Nechcem nikoho obviňovať, ale nebol som spokojný s nasadením a prístupom niektorých hráčok ."

Slovensko nastúpi zajtra o 15h v Novigrade k druhému zápasu v skupine proti Rusku.