angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Vstupenky

Škótsko - Slovensko

Prejsť

Slovensko - Malta

Prejsť

Slovensko U21: Vstupenky na Španielsko vypredané

POPRAD (SFZ/šat) - Vstupenky na kvalifikačný zápas o postup na ME 2019 do 21 rokov Slovensko - Španielsko v Poprade sú vypredané.

SLOVENSKO A/ VSTUPENKY: Lístky na Maltu aj v pokladni v Trnave

BRATISLAVA (SFZ) – Vstupenky na nedeľňajší (8.októbra) kvalifikačný zápas Slovensko – Malta, ktorý sa hrá na štadióne Antona Malatinského v Trnave o 18.00 h sú stále v online predaji na maxiticket.sk, ale záujemcovia si ich môžu zakúpiť aj pred samotným duelom v pokladni na štadióne na Športovej ulici dve hodiny pred výkopom teda od 16.00 až do 18.30 h.

SLOVENSKO U21: Balíkové vstupenky na Island a Španielsko opäť v predaji!

BRATISLAVA (SFZ) - Predpredaj balíkových vstupeniek na kvalifikačné zápasy o postup na ME hráčov do 21 rokov 2019 Slovensko U21 - Island U21 (5.10. o 17.20 h v Poprade) a Slovensko U21 - Španiellsko U21 (10.10. o 20.30 h v Poprade) je opäť v predaji.

Ďalšie vstupenky na Škótsko Slovensko nie

BRATISLAVA (SFZ) – Vstupenky na kvalifikačný zápas Škótsko – Slovensko v Glasgowe pre slovenských fanúšikov sú vypredané.

Na Maltu ešte vstupenky

BRATISLAVA (SFZ) – Od piatka 22. septembra, kedy Slovenský futbalový zväz uvoľnil v do predaja sektor pre fanúšikov hostí, ktorý dala k dispozícii druhá strana, sa predalo viac ako 400 vstupeniek.

SLOVENSKO A: Ešte dvetisíc vstupeniek na Maltu!

BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský futbalový zväz uvoľní v piatok 22. septembra ráno do predaja ešte vyše 2000 kusov vstupeniek na kvalifikačný zápas MS 2018 Slovensko – Malta.

SLOVENSKO U21: V predpredaji vstupeniek na zápasy s Islandom a Španielskom môžete ušetriť

BRATISLAVA (SFZ) - Predpredaj vstupeniek na kvalifikačné zápasy o postup na ME 2019 Slovensko U21 - Island U21 (5.10. o 17.20 h v Poprade) a Slovensko U21 - Španiellsko U21 (10.10. o 20.30 h v Poprade) je už spustený. Pri nákupe vstupeniek sme pre vás pripravili zaujímavú akciu, vďaka ktorej môžete ušetriť niekoľko eur.

Vstupenky na Škótsko: termín ukončený, kvóta vypredaná, rokovania o jej navýšení

BRATISLAVA (SFZ) – V piatok 15. septembra o polnoci sa skončila možnosť objednávok vstupeniek na zápas kvalifikácie MS 2018 v Glasgowe Škótsko – Slovensko (hrá sa 5. 10. o 20:45).

Vstupenky na Škótsko: ešte 10 dní!

BRATISLAVA (SFZ) – Ešte osem dní je možné si objednať vstupenky na kvalifikačný zápas Škótsko – Slovensko.

SLOVENSKO A: Vstupenky na zápas s Maltou v predaji

BRATISLAVA (SFZ) - V stredu 16.augusta spustil SFZ online predaj lístkov na kvalifikačný zápas MS Rusko 2017 SLOVENSKO - MALTA.

Vstupenky do Glasgowa na Škótsko Slovensko

BRATISLAVA (SFZ) - Od utorka 1. augusta 12:00 je spustený predaj vstupeniek pre verejnosť na kvalifikačný zápas MS 2018 Škótsko – Slovensko v Glasgowe.

Ticket portal - online nákup vstupenky