angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Futbalový kalendár na týždeň 10.4. - 16.4.2017

10. Apríl 2017

Pondelok 10.4.2017

REPREZENTÁCIA
W: Írsko - Slovensko (15:00, Dublin, priateľský)

Utorok 11.4.2017

REPREZENTÁCIA
WU17: Poľsko - Slovensko (11:00, Lodž, UEFA WU16 Development Tournament)
futsal: Francúzsko - Slovensko (11:00)

SLOVNAFT CUP - semifinále - odveta
ŠK Slovan Bratislava - MFK Zemplín Michalovce (18:30)

Streda 12.4.2017

SLOVNAFT CUP - semifinále - odveta
MFK Skalica - FK Poprad (17:00)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 19. kolo
Partizán Bardejov - MFK Ružomberok (14:00)
ŽP Šport Podbrezová - FC VSS Košice (14:00)
FK Dukla Banská Bystrica - 1. FC Tatran Prešov (14:00)
MŠK Žilina - FC DAC 1904 Dunajská Streda (14:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 19. kolo
FC VSS Košice - Partizán Bardejov (14:00/16:15)
AS Trenčín - FK Dukla Banská Bystrica (16:00/18:15)

1. LIGA ŽENY A JUNIORKY - 12. kolo
FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce (14:00/16:00)

Štvrtok 13.4.2017

REPREZENTÁCIA
U16: Slovensko - Poľsko (16:00, Starogard, UEFA U16 Development Tournament)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 19. kolo
FK Senica - AS Trenčín (14:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 19. kolo
FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŽP Šport Podbrezová (14:00/16:15)
ŠK Slovan Bratislava - FK Senica (14:00/16:15)

INÉ
zasadnutie disciplinárnej komisie (SFZ)

Piatok 14.4.2017

2. LIGA - skupina o postup - 3. kolo
FC ŠTK 1914 Šamorín - FC Lokomotíva Košice (16:00)

2. LIGA ZÁPAD - skupina o udržanie - 3. kolo
FK Dukla Banská Bystrica - FC Spartak Trnava juniori (16:00)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 19. kolo
FC Spartak Trnava juniori - FC Nitra (11:00)
MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava juniori (11:00)

Sobota 15.4.2017

REPREZENTÁCIA
U16: Slovensko - Ukrajina (12:00, Starogard, UEFA U16 Development Tournament)

FORTUNA LIGA - 26. kolo
AS Trenčín - FC DAC 1904 Dunajská Streda (14:30, Dvojka)
FC ViOn Zlaté Moravce - FK Senica (15:00)
ŽP Šport Podbrezová - MFK Zemplín Michalovce (17:00)

2. LIGA - skupina o postup - 3. kolo
MŠK Žilina B - FC VSS Košice (16:00)
FK Spišská Nová Ves - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (16:00)
Partizán Bardejov - ŠKF Sereď (16:00)
FC Nitra - MFK Lokomotíva Zvolen (16:00)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Skalica (16:00)

2. LIGA VÝCHOD - skupina o udržanie - 3. kolo
FK Haniska - ŠK Odeva Lipany (16:00)
MŠK Rimavská Sobota - FK Poprad (16:00)

2. LIGA ZÁPAD - skupina o udržanie - 3. kolo
AFC Nové Mesto nad Váhom - MŠK Fomat Martin (16:00)
ŠK Slovan Bratislava juniori - ŠK Svätý Jur (16:00)

1. LIGA ŽENY A JUNIORKY - 12. kolo
ŠKF VIX Žilina - ŠK Slovan Bratislava (13:00/15:00)
FC Union Nové Zámky - Partizán Bardejov (13:00/15:00)
MŠK Slovan Bratislava - FK Slovan Duslo Šaľa (13:00/15:00)

Nedeľa 16.4.2017

FORTUNA LIGA - 26. kolo
MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava (15:20, Dajto)
FC Spartak Trnava - 1. FC Tatran Prešov (17:30, TV 213)

1. LIGA ŽENY A JUNIORKY - 12. kolo
Sport Ladies Club Banská Bystrica - Spartak Myjava (12:00/14:00)