angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Futbalový kalendár na týždeň 12.-18.3.2017

13. Marec 2018

PONDELOK 12.3.2018

REPREZENTÁCIA
Portugalsko 17 - Slovensko 17 (Elite Round,Ribeira Brava, 17:00)

UTOROK 13.3.2018

REPREZENTÁCIA
Maďarsko WU19 - Slovensko WU19 (prípravný zápas, Mosonmagyaróvár, 15:30)

SLOVNAFT CUP - 6. kolo
FK Poprad - MFK Ružomberok (16:00)
FC Spartak Trnava - FK DAC 1904 Dunajská Streda (17:00)

INÉ:
Technický úsek v spolupráci s VsFZ organizuje: Seminár trénerov UEFA B a UEFA GB licencie v Košiciach

STREDA 14.3.2018

SLOVNAFT CUP - 6. kolo
TJ Iskra Borčice - MŠK Žilina (14:30)
ŠK Slovan Bratislava - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (18:00)

ŠTVRTOK 15.3.2018

REPREZENTÁCIA
Slovensko WU19 - Maďarsko WU19 (prípravný zápas, Senec, 11:00)
Fínsko 17 - Slovensko 17 (Elite Round, Machico, 15:00)

PIATOK 16.3.2018

FORTUNA LIGA – NADSTAVBOVÁ ČASŤ O UDRŽANIE SA 2. KOLO
1. FC Tatran Prešov - FK Senica (17:00)

2. LIGA – 20. kolo
MFK Skalica - MŠK Žilina „B“ (15:00)
AFC Nové Mesto nad Váhom - ŠKF Sereď (15:00) 
KFC Komárno - FC Lokomotíva Košice (15:00) 
FK Inter Bratislava -  MFK Tatran Liptovský Mikuláš (15:00)
FK NOVES Spišská Nová Ves - MFK Lokomotíva Zvolen (15:00)
FK Poprad - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (16:30)
FK Železiarne Podbrezová „B“ - FC ŠTK 1914 Šamorín (10:30)
Slavoj Trebišov - Partizán Bardejov (15:00)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 21. kolo
FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce (14:00)

SOBOTA 17.3.2018

FORTUNA LIGA – NADSTAVBOVÁ ČASŤ O TITUL 2. KOLO
FC Spartak Trnava - MŠK Žilina (15:00, STV)
MFK Ružomberok - AS Trenčín (17:00)

FORTUNA LIGA – NADSTAVBOVÁ ČASŤ O UDRŽANIE SA 2. KOLO
FC Nitra - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (17:00)
FK Železiarne Podbrezová - MFK Zemplín Michalovce (17:00)

2. LIGA – 20. kolo
AFC Nové Mesto nad Váhom - ŠKF Sereď (15:00) 
KFC Komárno - FC Lokomotíva Košice (15:00) 
FK Inter Bratislava -  MFK Tatran Liptovský Mikuláš (15:00)
FK NOVES Spišská Nová Ves - MFK Lokomotíva Zvolen (15:00)
FK Poprad - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (16:30)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 21. kolo
AS Trenčín - 1. FC Tatran Prešov (11:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava (11:00)
MŠK Žilina - MFK Ružomberok (11:00)
Partizán Bardejov - FC Nitra (15:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 20. kolo
MFK Ružomberok -  MŠK Žilina (10:00/12:15)
1. FC Tatran Prešov -  AS Trenčín (11:00/13:15)
MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava (11:00/13:15)
FK Senica – FK Železiarne Podbrezová (11:00/13:15)
FC Nitra -  Partizán Bardejov (14:00/16:15)

1. LIGA ŽIEN A JUNIORIEK - 10. kolo
FC Nitra - ŠKF VIX Žilina (10:00/12:00)
Partizán Bardejov - 1. FC Tatran Prešov (10:00/12:00)
Spartak Myjava - MFK Zemplín Michalovce (10:00/12:00)
NMŠK 1922 Bratislava - MFK Ružomberok (13:00/15:00)
Sport Ladies Club Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava (14:00/16:00)

NEDEĽA 18.3.2018

REPREZENTÁCIA
Švajčiarsko 17 - Slovensko 17 (Elite Round,Ribeira Brava, 17:00) 

FORTUNA LIGA – NADSTAVBOVÁ ČASŤ O TITUL 2. KOLO
ŠK Slovan Bratislava - FK DAC 1904 Dunajská Streda (15:20, Dajto)

2. LIGA – 20. kolo
FK Železiarne Podbrezová „B“ - FC ŠTK 1914 Šamorín (10:30)
Slavoj Trebišov - Partizán Bardejov (15:00)