angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Futbalový kalendár na týždeň 13.3. - 19.3.2017

13. Marec 2017

Pondelok 13.3.2017

2. LIGA ZÁPAD - 19. kolo
MFK Skalica - FC Spartak Trnava juniori (15:00)

INÉ
seminár trénerov SFZ - Fitness (Zvolen)

Utorok 14.3.2017

INÉ
zasadnutie výkonného výboru (SFZ)

Streda 15.3.2017

REPREZENTÁCIA
U17: SLOVENSKO - Cyprus (14:15, Paphos, kvalifikácia ME 2017 - Elite Round)

INÉ
aktív klubov ženského futbalu (Senec)
vyhlásenie výsledkov ankety Ženská jedenástka ligy 2016 (Senec)

Štvrtok 16.3.2017

INÉ
zasadnutie disciplinárnej komisie (SFZ)

Piatok 17.3.2017

REPREZENTÁCIA
U17: Írsko - SLOVENSKO (14:15, Nikózia, kvalifikácia ME 2017 - Elite Round)

1. SLOVENSKÁ LIGA VO FUTSALE - štvrťfinále
Slov-Matic FOFO Bratislava - Wild Boys '02 Bratislava (18:20)
ŠK Makroteam Žilina - MFK Tupperware Nové Zámky (19:30)
ŠK Pinerola Bratislava - FK Dragons Podolie (20:30)

Sobota 18.3.2017

FORTUNA LIGA
MŠK Žilina - MFK Ružomberok (15:00, Dvojka)
1. FC Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce (17:00, Poprad)
ŠK Slovan Bratislava - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (17:00)

2. LIGA VÝCHOD - 17. kolo
MŠK Rimavská Sobota - ŠK Odeva Lipany (15:30)

2. LIGA ZÁPAD - 21. kolo
FC Spartak Trnava juniori - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (15:30)

Nedeľa 19.3.2017

FORTUNA LIGA
FC DAC 1904 DUnajská Streda - FC Spartak Trnava (15:20, Dajto)
AS Trenčín - FK Senica (17:30, TV 213)

2. LIGA VÝCHOD - 17. kolo
FK Spišská Nová Ves - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (15:30)
FK Haniska - FC VSS Košice (15:30)
MFK Lokomotíva Zvolen - Partizán Bardejov (15:30)
FK Poprad - FC Lokomotíva Košice (15:30)

2. LIGA ZÁPAD - 21. kolo
ŠK Slovan Bratislava juniori - ŠKF Sereď (15:30)
MŠK FOMAT Martin - MŠK Žilina B (15:30)
AFC Nové Mesto nad Váhom - FC Nitra (15:30)
FK Dukla Banská Bystrica - MFK Skalica (15:30)
FC ŠTK 1914 Šamorín - ŠK Svätý Jur (15:30)