angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Futbalový kalendár na týždeň 14.-20.5.2018

14. Máj 2018

PONDELOK 14.05.2018

UTOROK 15.05.2018

STREDA 16.05.2018

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 29. kolo
ŠK Slovan Bratislava - FK Senica (15:00)
MFK Ružomberok - 1. FC Tatran Prešov  (17:00)
MŠK Žilina -  MFK Zemplín Michalovce (11:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Nitra (11:00)
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová (11:00)
FC Spartak Trnava -  Partizán Bardejov (11:00)

ŠTVRTOK 17.05.2018

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 29. kolo
MFK Ružomberok - 1. FC Tatran Prešov  (17:00)

INÉ:
Technický úsek  SFZ v spolupráci s TMK BFZ organizuje Seminár trénerov UEFA B a Grassroots C licencie (NTC Senec)

PIATOK 18.05.2018

SOBOTA 19.05.2018

FORTUNA LIGA – NADSTAVBOVÁ ČASŤ O TITUL 10. KOLO
MFK Ružomberok - FK DAC 1904 Dunajská Streda (17:00)
ŠK Slovan Bratislava -  MŠK Žilina (17:00)
FC Spartak Trnava - AS Trenčín (17:00, STV)

FORTUNA LIGA – NADSTAVBOVÁ ČASŤ O UDRŽANIE SA 10. KOLO
1. FC Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce (17:00)
FK Železiarne Podbrezová - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (17:00)
FC Nitra - FK Senica (17:00)

2. LIGA – 30. kolo
FC ŠTK 1914 Šamorín -  FK Inter Bratislava (17:00)
FK Železiarne Podbrezová „B“ - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (17:00)
Partizán Bardejov - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (17:00)
FC Lokomotíva Košice - FK NOVES Spišská Nová Ves (17:00)
ŠKF Sereď - MFK Lokomotíva Zvolen (17:00)
MŠK Žilina „B“ - FK Poprad (17:00)
MFK Skalica - Slavoj Trebišov (17:00)
AFC Nové Mesto nad Váhom - KFC Komárno (17:00)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 29. kolo
MŠK Žilina -  MFK Zemplín Michalovce (11:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Nitra (11:00)
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová (11:00)
FC Spartak Trnava -  Partizán Bardejov (11:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 29. kolo
Partizán Bardejov - MŠK Žilina (11:00/13:15)
FK Železiarne Podbrezová - FC Spartak Trnava (11:00/13:15)
FK Senica - AS Trenčín (11:00/13:15)
FC Nitra -  FC DAC 1904 Dunajská Streda (11:00/13:15)
MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok (11:00/13:15)
1. FC Tatran Prešov -  ŠK Slovan Bratislava (11:00/13:15)

1. LIGA ŽIEN A JUNIORIEK - 17. kolo
Spartak Myjava - 1. FC Tatran Prešov (09:00/11:00)
Sport Ladies Club Banská Bystrica - FC Nitra (13:00/15:00)
Partizán Bardejov - ŠKF VIX Žilina (13:00/15:00)
NMŠK 1922 Bratislava - ŠK Slovan Bratislava (13:00/15:00)
MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok (13:00/15:00)

NEDEĽA 20.05.2018

2. LIGA – 30. kolo
FK Železiarne Podbrezová „B“ - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (17:00)
Partizán Bardejov - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (17:00)
FC Lokomotíva Košice - FK NOVES Spišská Nová Ves (17:00)
ŠKF Sereď - MFK Lokomotíva Zvolen (17:00)
MŠK Žilina „B“ - FK Poprad (17:00)
MFK Skalica - Slavoj Trebišov (17:00)
AFC Nové Mesto nad Váhom - KFC Komárno (17:00)