angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Kružliak a spol. v nedeľu na Dánsko - Taliansko

16. Jún 2017

KRAKOV (SFZ/pš) – Slovenský rozhodca Ivan Kružliak, jeden z deviatich hlavných na majstrovstvách Európy hráčov do 21 rokov, povedie v nedeľu stretnutie zápas C-skupiny Dánsko – Taliansko.

 

Arbitri sa nomináciu dozvedajú dva dni pred zápasom, takže v piatok neskoro v noci rozhodcovská komisia UEFA oznámila nominácie na nedeľné súboje. Slovenská jednotka Ivan Kružliak tak absolvuje svoju premiéru na šampionáte počas jeho tretieho hracieho dňa.
Spolu s Kružliakom tak budú v akcii aj jeho dvaja asistenti Tomáš Somoláni a Branislav Hancko, plus dvaja „pridaní“ arbitri Filip Glova a Peter Kráľovič.
Samozrejmem že sme uvítali nomináciu, každý zápas na tomto turnaji má svoju dôležitosť a vážnosť, tento je prvý pre zúčastnené mužstvá, aj pre nás,“ povedal Ivan Kružliak. Spolu s ním je v skupine hlavných aj Rakúšan Harald Lechner, Španiel Jesus Gil Manzano, Francúz Benoit Bastien, Nemec Tobias Stieler, Litovec Gediminas Mažeika, Holanďan Serdar Gözübüyük (má pod palcom náš premiérový zápas s Poľskom), Škót Bobby Madden a Slovinec Slavko Vinčič.