Kuban Spring 2013 - ženy: Rusko "19" - Slovensko "19" 2:0

Štvrtok, 7.3.2013 23:00 | Posledná aktualizácia 26.10.2017 10:18

SOČI (SFZ) – V druhom zápase na turnaji Kuban Spring 2013 zaznamenali zverenkyne Kataríny Paxnerovej prehru. Domácim Ruskám podľahli 0:2

Rusko "19" - Slovensko "19" 2:0 (1:0)

Góly: 2. Karlovová, 47. Kiskonenová

RUSKO "19": Nosenková (77. Moricová) - Gasanovová (63. Kicová), Samojlovová, Belomycevová (56. Stukalovová), Kovalenková, Žižovová, Konjuchovová (67. Danilovová), Jefimovová, Lyčkovskaja, Kiskonenová, Karlovová (53. Piskunovová)

SLOVENSKO "19": Póňová - Zdechovanová, Vrabcová, Lukčíková, Hviščová (78. Karasová), Rybanská (63. Pištová), Kujovičová, Fatulová (72. Miháliková), Palenčíková (58. Horváthová), Kantárska, Tóthová (47. Čopíková).

Najlepšie hráčky: Karlovová - Fatulová

Katarína Paxnerová (trénerka SR ženy "19"): "Dnešný súper bol lepší vo všetkých činnostiach. My sme vsadili na defenzívnu hru. O zápase rozhodli prvé minúty obidvoch polčasov, keď sme inkasovali góly po našich hrubých individuálnych chybách. V prvom polčase po rohovom kope, v druhom po nedorozumení brankárky a obrankyne."

V poslednom zápase v rámci skupiny nastúpi Slovensko v nedeľu proti USA.