Kvalifikácia ME ženy "17": Slovensko - Poľsko 0:2

Sobota, 28.3.2015 23:00 | Posledná aktualizácia 27.10.2017 08:07

KOLOBRZEG (SFZ/uefa.com) -V záverečnom vystúpení na turnaji Elite Round o postup na ME 2015 podľahol včera (28.3.) tím Branislava Petroviča domácemu Poľsku 0:2

Slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov podľahla v treťom zápase na turnaji Elite Round v Poľsku domácemu tímu 0:2. Góly Poľska zaznamenali v 24. minúte Wiktoria Marszewska a v druhej časti hry v 69. minúte Weronika Zawistowska. V dvoch predošlých stretnutiach podľahli Slovenky Škótsku (0:2) a Francúzsku (0:1).

Slovensko - Poľsko 0:2 (0:1)

Góly: 24. Marszewska, 69. Zawistowska
ŽK: Polláková, Mikolajová (SR)
R: Melis Özçigdem (Tur.)

SLOVENSKO WU17: Matúšková (27. Mochnacká) - Mazurová, Čeriová (55. Bochinová), Kovaľová, Polláková, Mikolajová, Fabová, Maťavková, Šurnovská, Hrádeľová, Kopčová (41. Gmitterová)

HLAS PO ZÁPASE:

Branislav Petrovič (tréner SR WU17): "Zápas bol pre nás náročný aj vzhľadom k tomu, že sa nám rozšíril počet zranených hráčok. Poľsko bol hrateľný súper, no vlastnými chybami brankárok sme sa pripravili o dobrý výsledok. Sme radi, že sme mohli hrať na takomto náročnom turnaji a verím, že v budúcnosti zúžitkujeme nadobudnuté bohaté skúsenosti."