Memoriál V. Granatkina 2015: Slovensko "18" - Japonsko "18" 0:2

Utorok, 6.1.2015 23:00 | Posledná aktualizácia 17.10.2017 11:40

PETROHRAD (SFZ/granatkin.com) - Tím Milana Malatinského podľahol v prvom zápase skupiny o 7.-12. miesto rovesníkom z Japonska 0:2

Zverenci trénera Milana Malatinského po víťazstve 2:1 nad Gréckom a nešťastnej prehre 0:1 gólom v nadstavenom čase s domácim Petrohradom, prehrali v treťom vystúpení na Memorial V. Granatkina s tímom Japonska 0:2. Skóre otvoril v 19. minúte Miyoshi, prvopolčasovú aktivitu súpera korunoval druhým gólom na konečných 2:0 v 34. minúte Ogawa. Slovenská osemnástka pokračuje v skupine o 7.-12. miesto v piatok (9.1.) o 12:15 SEČ súbojom proti revesníkom z Fínska.

Slovensko "18"  - Japonsko "18" 0:2 (0:2)

Góly: 19. Miyoshi, 34. Ogawa
ŽK: Horník, Černák (SR)
R: Mirošničenko - Jermakov, Manin (Rusko)
Hráči zápasu: Samuel Ďurek - Yuta Nakayama

SLOVENSKO "18": Jakubech - Horník, Beniač, Szalay (46. Mareš), Ďurek, Jančo (55. S. Mráz), Jirka (72. Černák), Kopičár (83. Gorelčík), Vitek (60. Kolesár), Krč, Vajs (90. Mihálik)

JAPONSKO "18": Kojima - Fujitani, Nakayama, Syouji, Urata, Miyoshi (67. Kubota), Ogawa (71. Kishimoto), Naganuma (87. Morishima), Sugimori (74. Kobayashi), Sasaki, Sakai

HLAS PO ZÁPASE:

Milan Malatinský (tréner SR "18"): "Gratulujem súperovi k víťazstvu. Japonsko má výborne trénovaných hráčov s doboru technikou. Chceli sme hrať rýchly futbal založený na protiútokoch, ale nedokázali sme skórovať, pretože súper nám to nedovolil a chýbala nám aj potrebná rýchlosť. Taktiež výrazne pociťujeme absenciu klasického hrotového útočníka."