angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia na brankársky kemp v Bardejove

06. Júl 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia v ženskom futbale usporiada v Bardejove brankársky kemp. Zraz hráčok je 11. júla 2017 do 13.00 h v hoteli Bardejov.

Brankársky kemp ženskej futbalovej reprezentácie sa týka hráčo do 15,17 a 19 rokov. Bude sa konať v Bardejove v termíne 11.7. - 14.7. 2017.

Nominované

Janka Králiková (FK Poprad)

Katarína Smatonová (ŠFK VIX ŽIlina)

Denisa Mochnacká (Partizán Bardejov)

Viktoria Veselská (ŠK Slovan Bratislva)

Dominika Rezeková (ŠK Slovan Bratislava)

Darina Jančovičová (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)

Ema Bédiová (FC Nitra)

Vanesa Stachová (FC Nitra)

Michaela Beťková (MFK Ružomberok)

Kristína Lešková (1.FC Tatran Prešov)

Monika Vojtelová (FC Union Nové Zámky)

Zuzana Puškárová (FK Dukla Banská Bystrica)

Náhradníčky

Timea Gyomraiová (Partizán Bardejov)

Alexandra Kršáková (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)

Radka Cibulková (ŠKF VIX Žilina)

Realizačný tím

Hlavný tréner Branislav Petrovič 

Tréner brankárok Martin Poloha

Tréner brankárok Matej Babic

Tréner brankárok Dušan Molčan

Masér Jindřich Ditrich

Technický vedúci Lenka Gazdíková

Rámcový program kempu v dňoch 11.7 - 14.7. 2017

utorok 

13:00 Zraz - hotel Bardejov

13:30 Obed

16:30 Tréning (č. 1) – Partizán Bardejov

18:00 Regenerácia 19:00 Večera 20:00 Masáže 22:00 Večierka

streda

08:00 Raňajky

09:30 Tréning (č.2) – Partizán Bardejov 12:30 Obed

16:30 Tréning (č. 3) – Partizán Bardejov 18:00 Regenerácia

19:00 Večera

20:00 Masáže

22:00 Večierka

štvrtok

08:00 Raňajky

09:30 Tréning (č. 4) – Partizán Bardejov 12:30 Obed

16:30 Tréning (č. 5) – Partizán Bardejov 18:00 Wellness

20:00 Večera

22:00 Večierka

Raňajky

piatok

08:00 Raňajky

09:30 Tréning (č. 6) – Partizán Bardejov 12:00 Obed

13:00 Ukončenie zrazu