angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas vo Švédsku

01. September 2016

Tím Zsolta Pakuszu uzavrie svoje účinkovanie v 4. kvalifikačnej skupine o postup na Majstrovstvá Európy 2017 zápasom na pôde lídra a takmer istého postupujúceho:

15.9. o 18:45  Švédsko - Slovensko (Gothenburg)

Nominované

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová (FC Neunkirch)
Lucia El Dahaibiová (USC Landhaus)

OBRANKYNE
Lucia Haršanyová (FC Neunkirch)
Petra Zdechovanová (Czarni Sosnowiec)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Alexandra Bíróová (FSK Simacek St. Pölten)
Jana Vojteková (SC Sand)
Kristína Košíková (FK Dukla Praha)
Alexandra Hollá (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARKY
Dana Fecková (FC Neunkirch)
Lucia Šušková (TS Mitech Źywiec)
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Dominika Škorvánková (SC Sand)
Zdenka Horešová (Töcksfors IF)
Valentína Šušolová (FC Slovan Liberec)
Monika Havranová (Partizán Bardejov)

ÚTOČNÍČKY
Patrícia Hmírová (FC Neunkirch)
Diana Bartovičová (SK Slavia Praha)

Náhradníčky

BRANKÁRKY
Veronika Frantová (FC Nitra)
Patrícia Chládeková (Sport Ladies Club Banská Bystrica)

OBRANKYNE
Terézia Kulová (ŠK Slovan Bratislava)
Gréta Hviščová (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARKY
Mária Mikolajová (Partizán Bardejov)
Martina Šurnovská (ŠK Slovan Bratislava)
Terézia Kovaľová (ŠK Slovan Bratislava)
Adriana Briššová (Sport Ladies Club Banská Bystrica)
Terézia Miháliková (FK Slovan Duslo Šaľa)
Dominika Koleničková (FK Slovan Duslo Šaľa)

ÚTOČNÍČKA
Stanislava Líšková (Czarni Sosnowiec)

Realizačný tím

tréner: Zsolt Pakusza
asistent: Peter Kopúň
tréner brankárok: Miroslav Hrdina
lekár: Lucia Knappková
fyzioterapeut: Lukáš Hačkulič
masér: Jindřich Ditrich
technický vedúci: Lenka Gazdíková