angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia U16 na priateľské zápasy v Luxembursku

16. Február 2017

Po januárovej účasti na turnaji Aegean Cup 2017 v Turecku, čaká slovenskú reprezentáciu do 16 rokov (*2001) ďalšia medzinárodná konfrontácia. Tím Ladislava Hudeca odohrá dva priateľské zápasy na pôde rovesníkov z Luxemburska:

25.2.  Luxembursko - SLOVENSKO (Stegen, 16:00)
27.2.  Luxembursko - SLOVENSKO (Sandweiler, 13:30)

Nominovaní

BRANKÁRI
Viliam Hynek (ŠK Slovan Bratislava)
Erik Búš (FC Nitra)

OBRANCOVIA
Marián Tandara (MŠK Žilina)
Tomáš Nemčík (MŠK Žilina)
Adam Straka (AS Trenčín)
Radovan Valentín (ŠK Slovan Bratislava)
Marek Luščík (MFK Ružomberok)

STREDOPOLIARI
Ján Bernát (MŠK Žilina)
Peter Pokorný (AS Trenčín)
Dominik Bindics (FC Spartak Trnava)
Samuel Benovič (FC Spartak Trnava)
Filip Lichý (FK Dukla Banská Bystrica)
Matúš Begala (MFK Zemplín Michalovce)
Samuel Ďatko (ŽP Šport Podbrezová)

ÚTOČNÍCI
Jakub Bučo (MŠK Žilina)
Lukáš Letenay (AS Trenčín)
Dávid Strelec (ŠK Slovan Bratislava)
Sebastián Gembický (FC DAC 1904 Dunajská Streda)

Náhradníci

BRANKÁRI
Matej Miček (FC Spartak Trnava)
Jakub Mikunda (MŠK Žilina)

OBRANCOVIA
Filip Nagy (ŠK Slovan Bratislava)
Alexander Tóth (ŠK Slovan Bratislava)
Denis Lovász (FC Spartak Trnava)
Oliver Burian (FC Spartak Trnava)
Ivan Mesík (FC Spartak Trnava)

STREDOPOLIARI
Samuel Lavrinčík (ŠK Slovan Bratislava)
Roman Bekö (ŠK Slovan Bratislava)
Ladislav Nagy (ŠK Slovan Bratislava)
Erik Bašista (FK Senica)

ÚTOČNÍCI
Denis Giesser (ŠK Slovan Bratislava)
Adam Goljan (MŠK Žilina)

Realizačný tím

tréner: Ladislav Hudec
asistent: Vladimír Gála
tréner brankárov: Branislav Rzeszoto
lekár: František Žák
masér: Peter Spišiak
technický vedúci: Martin Hrnčír