angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia U16 na UEFA Development Tournament v Poľsku

03. Apríl 2017

Slovenskú reprezentáciu U16 (*2001) na jeseň čaká turnaj prvej fázy kvalifikácie ME 2018 už v kategórii U17. Súčasťou prípravy naň je aj medzinárodný turnaj pod hlavičkou UEFA Development, ktorý sa v dňoch 13.-17.4. uskutoční v Poľsku. Tím Ladislava Hudeca čakajú tri zápasy

13.04. o 16:00  Slovensko U16 - Poľsko U16 (Starogard)
15.04. o 12:00  Slovensko U16 - Ukrajina U16 (Nowy Staw)
17.04. o 12:00  Nórsko U16 - Slovensko U16 (Malbork)

Nominovaní

BRANKÁRI
Matej Miček (FC Spartak Trnava)
Erik Búš (FC Nitra)

OBRANCOVIA
Šimon Kozák (FC Spartak Trnava)
Ivan Mesík (FC Spartak Trnava)
Radovan Valentín (ŠK Slovan Bratislava)
Alexander Tóth (ŠK Slovan Bratislava)
Marián Tandara (MŠK Žilina)
Tomáš Nemčík (MŠK Žilina)

STREDOPOLIARI
Dominik Bindics (FC Spartak Trnava)
Samuel Benovič (FC Spartak trnava)
Samuel Lavrinčík (ŠK Slovan Bratislava)
Ján Bernát (MŠK Žilina)
Dávid Doktorík (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
Erik Bašista (FK Senica)
Samuel Ďatko (ŽP Šport Podbrezová)
Dominik Topoľský (Olympique Marseille)

ÚTOČNÍCI
Dávid Strelec (ŠK Slovan Bratislava)
Denis Giesser (ŠK Slovan Bratislava)
Vladimír Barbora (MŠK Žilina)
Tomáš Bobček (MFK Ružomberok)

Náhradníci

BRANKÁRI
Viliam Hynek (ŠK Slovan Bratislava)
Jakub Mikunda (MŠK Žilina)

OBRANCOVIA
Filip Nagy (ŠK Slovan Bratislava)
Oliver Burian (FC Spartak Trnava)
Peter Pokorný (AS Trenčín)
Marek Luščík (MFK Ružomberok)

STREDOPOLIARI
Filip Lichý (ŠK Slovan Bratislava)
Erik Minaroviech (AS Trenčín)
Sebastián Gembický (FC DAC 1904 Dunajská Streda)

ÚTOČNÍCI
Roman Bekö (ŠK Slovan Bratislava)
Lukáš Csáno (FC Spartak Trnava)
Lukáš Letenay (AS Trenčín)

Realizačný tím

tréner: Ladislav Hudec
asistent: Vladimír Gála
tréner brankárov: Branislav Rzeszoto
lekár: František Žák
masér: Peter Spišiak
technický vedúci: Martin Hrnčír