angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia U17 na turnaj kvalifikácie ME 2017 v Severnom Írsku

13. September 2016

Slovenský reprezentačný tím do 17 rokov (ročník 2000) čaká turnaj prvej fázy kvalifikácie ME 2017, ktorého finálový turnaj sa uskutoční v máji budúceho roka v Chorvátsku. Súpermi tímu Ladislava Hudeca budú San Maríno, Španielsko a usporiadajúce Severné Írsko. Do druhej fázy kvalifikácie (Elite Round) postupujú dva najlepšie tímy z každej z trinástich skupín a päť najlepších tímov z tretích miest (podľa výsledkov s postupujúcimi).

19.9. o 16:00  San Maríno U17 - SLOVENSKO U17 (Dungannon Stangmore Park)
21.9. o 20:30  SLOVENSKO U17 - Severné Írsko U17 (Belfast Seaview)
24.9. o 16:00  SLOVENSKO U17 - Španielsko U17 (Dungannon Stangmore Park)

Všetky časy sú SELČ.

Nominovaní

BRANKÁRI
Martin Trnovský (ŠK Slovan Bratislava)
Alex Fojtíček (Manchester United)

OBRANCOVIA
Tomáš Jelínek (ŠK Slovan Bratislava)
Maxim Kováč (FC Nitra)
Mário Strachan (1. FC Tatran Prešov)
Martin Petro (AS Trenčín)
Marián Pišoja (AS Trenčín)
Tomáš Filipiak (ŠK Slovan Bratislava)
Tomáš Tvrdý (FC Nitra)

STREDOPOLIARI
Stanislav Svetlošák (FK Austria Wien)
Ján Krkoška (MŠK Žilina)
Aurel Dávidík (MŠK Žilina)
Denis Potoma (ŠK Slovan Bratislava)
Jakub Kadák (AS Trenčín)
Dominik Saxa (MFK Zemplín Michalovce)

ÚTOČNÍCI
Bruno Čerňanský (ŠK Slovan Bratislava)
Roland Gerebenits (MŠK Žilina)
Martin Murcko (Partizán Bardejov)
Marko Kelemen (FC DAC 1904 Dunajská Streda)

Náhradníci

BRANKÁR
Ivan Krajčírik (MFK Ružomberok)

OBRANCA
Gergely Tumma (FC Spartak Trnava)
Dominik Vajda (FK Senica)
Mário Galba (FK Senica)

STREDOPOLIARI
Leonard Bencz (FC Viktoria Köln)
Lukáš Jagerčík (ŽP Šport Podbrezová)
Nicolas Pochylý (ŠK Slovan Bratislava)
Jozef Rapoš (MFK Ružomberok)
Dávid Machara (AS Trenčín)
Michal Petráš (AS Trenčín)
Daniel Dojčinovič (FC Nitra)

ÚTOČNÍCI
Dominik Martišiak (FK Senica)
Tibor Slebodník (1. FC Tatran Prešov)

Realizačný tím

tréner: Ladislav Hudec
asistent: Marek Bažík
tréner brankárov: Ivo Pilip
mentálny tréner: Miroslav Mackulín
lekár: Jozef Mada
masér: Róbert Dioši
technický vedúci: Martin Hrnčír 
hlavný vedúci: Samuel Slovák