angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia U19 na turnaj 4 krajín v Španielsku

31. Január 2017

Reprezentačný tím do 19 rokov (*1998) po víťazstve na turnaji prvej fázy kvalifikácie ME 2017 v Poľsku čaká v marci turnaj druhej fázy (Elite Round), na ktorom bude o postup na finálový turnaj v Gruzínsku (júl 2017) bojovať s domácim Nemeckom, Srbskom a Cyprom. Súčasťou prípravy naň je aj účasť na turnaji 4 krajín v známom futbalovom stredisku v španielskej La Mange, kde zverencov Milana Malatinského preveria traja kvalitní súperi, taktiež účastníci Elite Round.

10.2. o 16:00  SLOVENSKO U19 - Portugalsko U19
12.2. o 16:00  SLOVENSKO U19 - Nórsko U19
14.2. o 13:00  SLOVENSKO U19 - Írsko U19

Nominovaní

BRANKÁRI
Martin Vantruba (FC Spartak Trnava)
Benjamín Száraz (FC DAC 1904 Dunajská Streda)

OBRANCOVIA
Matej Oravec (FC Spartak Trnava)
Denis Nemček (FC Spartak Trnava)
Vladimír Majdan (MŠK Žilina)
Branislav Šušolík (MŠK Žilina)
Dominik Špiriak (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
Samuel Kozlovský (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARI
Kristián Vallo (MŠK Žilina)
Filip Blažek (FK Senica)
Péter Varga (FK Senica)
Viktor Jedinák (ŽP Šport Podbrezová)
Christián Herc (Wolverhampton Wanderers FC)
Martin Adamec (SKN St. Pölten)
Denis Baumgartner (UC Sampdoria Janov)
András Lénárt (Videoton FC)
Martin Šimko (FC DAC 1904 Dunajská Streda)

ÚTOČNÍCI
Daniel Dubec (FC Spartak Trnava)
Marek Totkovič (MFK Ružomberok)
Milan Kvocera (AS Trenčín)

Náhradníci

BRANKÁRI
Samuel Vavrúš (ŽP Šport Podbrezová)
Dávid Šípoš (FC Nitra)

OBRANCOVIA
Richard Župa (1. FC Tatran Prešov)
Peter Kolesár (MFK Zemplín Michalovce)
Juraj Jánošík (MFK Tatran Liptovský Mikuláš)

STREDOPOLIARI
Filip Moďoroši (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
Marek Tešlár (ŽP Šport Podbrezová)
Filip Bango (FC Spartak Trnava)
Samuel Dancák (FK Dukla Praha)
Martin Gamboš (TSV 1860 München)

ÚTOČNÍK
Juraj Martinček (MŠK Žilina)

Realizačný tím

tréner: Milan Malatinský
asistent: Tibor Goljan
tréner brankárov: Pavel Kamesch
lekár: Július Karácsony
masér: Patrik Šiška
pozorovatelia: Pavel Hapal, Oto Brunegraf
technický vedúci: Michal Vengloš
hlavný vedúci: Karol Belaník