angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia U20 na zápasy s Nórskom a Írskom

31. Október 2016

V rámci prípravy na finálový turnaj ME 2017 v Poľsku v kategórii do 21 rokov vyskúša tréner Pavel Hapal pod hlavičkou U20 hráčov ročníka 1996 a mladších v dvoch priateľských zápasov v španielskej La Mange:

12.11. o 14:00  Slovensko U20 - Nórsko U20
15.11. o 14:00  Slovensko U20 - Írsko U20

Nominovaní

BRANKÁRI
Adam Jakubech (FC Spartak Trnava)
Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava)
Marek Rodák (Fulham FC)

OBRANCOVIA
Denis Vavro (MŠK Žilina)
Dávid Hancko (MŠK Žilina)
Dominik Kružliak (MFK Ružomberok)
Michal Sipľak (MFK Zemplín Michalovce)
Martin Šulek (AS Trenčín)
Juraj Chvátal (1. FC Slovácko)

STREDOPOLIARI
Erik Jirka (FC Spartak Trnava)
Miroslav Káčer (MŠK Žilina)
Nicolas Špalek (MŠK Žilina)
Marek Rigo (ŠK Slovan Bratislava)
Andrej Fábry (FC Nitra)
Filip Lesniak (FC Slovan Liberec)
Lukáš Haraslín (Lechia Gdaňsk)
László Bénes (Borussia Mönchengladbach)
Lukáš Čmelík (FC Sion)

ÚTOČNÍCI
Róbert Polievka (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
Filip Balaj (FC Nitra)
Tomáš Vestenický (MKS Cracovia Kraków)

Náhradníci

BRANKÁR
Henrich Ravas (Derby County FC)

OBRANCOVIA
Denis Horník (FC Spartak Trnava)
Adam Laczkó (ŠK Slovan Bratislava)
Šimon Kupec (MFK Ružomberok)
Matúš Kuník (FC Nitra)

STREDOPOLIARI
Jakub Michlík (MŠK Žilina)
Rastislav Václavík (MŠK Žilina)
Lukáš Mihálik (FC Spartak Trnava)
Adrián Kopičár (FK Senica)

ÚTOČNÍCI
Samuel Mráz (FK Senica)
Daniel Bojda (FK Mladá Boleslav)

Realizačný tím

tréner: Pavel Hapal
asistent: Oto Brunegraf
tréner brankárov: Pavol Kamesch
kondičný tréner: Peter Boďo
lekár: Zsolt Fegyveres
fyzioterapeut: Martin Nozdrovický
masér: Juraj Ludik
kustód: Marek Košáň
technický vedúci: Jakub Kojnok