angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia U21 na zápas so Škótskom

31. Október 2016

Reprezentačný tím do 21 rokov odštartuje prípravu na záverečný turnaj ME 2017 v Poľsku priateľským zápasom so Škótskom, ktorý sa uskutoční 9.11. v Myjave s výkopom o 16:30. Na tento zápas nadviažu zápasy v Španielsku s Írskom a Nórskom pod hlavičkou U20 (ročník 1996 a mladší), nominácia bude oznámená neskôr

informácie o vstupenkách na zápas v Myjave

Nominovaní

BRANKÁRI
Adrián Chovan (AS Trenčín)
Matúš Hruška (Spartak Myjava)

OBRANCOVIA
Lukáš Skovajsa (AS Trenčín)
Denis Vavro (MŠK Žilina)
Martin Králik (MŠK Žilina)
Martin Valjent (Ternana Calcio)
Branislav Niňaj (KSC Lokeren)
Ľubomír Šatka (Newcastle United)

STREDOPOLIARI
Miroslav Káčer (MŠK Žilina)
Tomás Brigant (Spartak Myjava)
Martin Chrien (MFK Ružomberok)
Michal Faško (MFK Ružomberok)
Jakub Hromada (FC Viktoria Plzeň)
Jaroslav Mihalík (SK Slavia Praha)
Albert Rusnák (FC Groningen)
Július Szöke (Šachter Karagandy)

ÚTOČNÍCI
Pavol Šafranko (ŽP Šport Podbrezová)
Filip Balaj (FC Nitra) 

Náhradníci

BRANKÁRI
Marek Rodák (Fulham FC)
Adam Jakubech (FC Spartak Trnava)

OBRANCOVIA
Juraj Kotula (ŠK Slovan Bratislava)
Juraj Chvátal (1. FC Slovácko)

STREDOPOLIARI
Stanislav Danko (MFK Zemplín Michalovce)
Martin Koscelník (MFK Zemplín Michalovce)
Tomáš Huk (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
Nicolas Špalek (MŠK Žilina)
Denis Duga (Spartak Myjava)
László Bénes (Borussia Mönchengladbach)
Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk)

ÚTOČNÍCI
Róbert Polievka (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
Tomáš Vestenický (MKS Cracovia Kraków)

Realizačný tím

tréner: Pavel Hapal
asistent: Oto Brunegraf
tréner brankárov: Miroslav König
kondičný tréner: Peter Boďo
lekár: Zsolt Fegyveres
fyzioterapeut: Martin Nozdrovický
masér: Juraj Ludik
kustód: Marek Košáň
technický vedúci: Jakub Kojnok