angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO ŽENY: Pakusza nominoval na Holandsko a Severné Írsko 20 hráčok

11. November 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský reprezentačný tréner našich žien Zsolt Pakusza nominoval na dva kvalifikačné zápasy o postup MS 2019 s Holandskom a so Severným Írskom v termíne 20.11. - 28.11.2017 20 hráčok.

Naše futbalistky majú pred spomínaným dvojzápasom zraz 20.11.2017 (pondelok) o 12:30 h v hoteli Senec. Prvý kvalifikačný duel počas tohto zrazu  s Holandskom odohrajú slovenské reprezentantky na štadióne NTC Senec o 19.00 h. V druhom stretnutí si zverenkyne Zsolta Pakuszu zmerajú sily so Severným Írskom na štadióne v Žiline.

Nominácia SR ženy na zápasy s Holandskom a Severným Írskom

Mária KORENČIOVÁ (SC Freiburg)
Jana VOJTEKOVÁ (SC Sand)
Diana BARTOVIČOVÁ (SK Slavia Praha)
Lucia HARŠANYOVÁ (MSV Duisburg)
Lucia ŠUŠKOVÁ (Czarni Sosnowiec)
Patrícia HMÍROVÁ (Czarni Sosnowiec)
Stanislava LÍŠKOVÁ Czarni Sosnowiec)
Andrea HORVÁTHOVÁ (Czarni Sosnowiec)
Terézia KOVAĽOVÁ (FC Slovan Liberec)
Valentína ŠUŠOLOVÁ FC Slovan Liberec)
Lucia EL DAHAIBIOVÁ (SKN St. Pӧlten)
Alexandra BÍRÓOVÁ (SKN St. Pӧlten)
Klaudia FABOVÁ (1. FC Slovácko)
Ľudmila MAŤAVKOVÁ (1. FC Slovácko)
Katarína KOŠLABOVÁ (FC Nitra)
Veronika SLUKOVÁ (ŠKF VIX Žilina)
Martina ŠURNOVSKÁ (ŠK Slovan Bratislava)
Mária MIKOLAJOVÁ (Partizán Bardejov)
Monika HAVRANOVÁ (Partizán Bardejov)
Adriana BRIŠŠOVÁ (Sport Ladies Club B. Bystrica)

Náhradíčky

Veronika MATÚŠKOVÁ (ŠK Slovan Bratislava)
Monika BYTČÁNKOVÁ (ŠK Slovan Bratislava)
Alexandra HOLLÁ (ŠK Slovan Bratislava)
Terézia MIHÁLIKOVÁ (Sport Ladies Club B. Bystrica)
Patrícia CHLÁDEKOVÁ (1.FC Saarsbrücken)
Dominika KOLENIČKOVÁ (FC Nitra)
Denisa MRÁZIKOVÁ (ŠK Slovan Trenčianske Teplice)

Realizačný tím

Hlavný tréner Zsolt PAKUSZA
Asistent Peter KOPÚŇ
Kondičný tréner Michal HULEJ
Tréner brankárok Dušan MOLČAN
Lekár Lucia KNAPPKOVÁ
Masér Jindřich DITRICH
Fyzioterapeut Jaroslav HOLUB
Technický vedúci Lenka GAZDÍKOVÁ