angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

OFICIÁLNY OZNAM SFZ: Lístky na zápas Anglicko – Slovensko vo Wembley

14. Jún 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský futbalový zväz oznamuje, že vstupenky na zápas kvalifikácie o postup na MS 2018 Anglicko – Slovensko, ktorý sa hrá 4.septembra vo Wembley ešte nie sú na Slovensku v predaji.

SFZ momentálne čaká, kým mu anglická strana potvrdí sektor, počet vstupeniek i cenu a potom môže oficiálne spustiť predaj.

Lístky na tento zápas sa zatiaľ dajú kúpiť iba na stránke Anglickej futbalovej asociácie (FA), kde sa spustil online predaj 7.júna. Ak si slovenskí fanúšikovia zakúpia lístky cez FA, nie je zaručené, že budú sedieť v sektore vyhradenom pre Slovákov.

S anglickou stranou SFZ neustále rokuje a okamžite, ako bude známy sektor, počet i cena lístkov spustí sa predaj. Sledujte stránku futbalsfz, kde budú okamžite zverejnené tieto informácie.