Poľsko "15" - Slovensko "15" 2:1

Pondelok, 6.6.2011 22:00 | Posledná aktualizácia 14.7.2017 18:09

ANDRYCHOW (SITA/SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov podľahla naša pätnástka svojim poľským rovesníkom

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 15 rokov neuspeli v prvom z dvoch plánovaných prípravných meraní síl s poľskými rovesníkmi, ktorým v utorok v Andrychówe podľahli tesne 1:2. Všetko gólovo podstatné sa pritom udialo už v prvom polčase. V 14. min sa presadil domáci Bochniewicz a o štyri minúty neskôr zvýšil Tomasiewicz. V závere prvého dejstva znížil Tomáš Vestenický.

Odveta je na programe vo štvrtok 9. júna v meste Myslenice (od 11.00 h).

Poľsko - Slovensko 2:1 (2:1)

Góly: 14. Bochniewicz, 18. Tomasiewicz - 40. Vestenický, 650 divákov

POĽSKO "15": Kuchta - Bielawski, Hallmann (50. Cywiński), Bochniewicz, Grzejda - Gałecki, Sypniewski (78. Kowalczyk), Kuśnierz, Bąk (40. Madeński) - Tomasiewicz (71. Morys), Anczewski (80. Nowakowski)

SLOVENSKO "15": J. Semanko - Vodecký, A. Varga (16. Brix), J. Petrovič, S. Popovič - Gilian, Hromada (76. Zázrivec), Čunta (73. Káčer), Čmelík - Petrík (67. D. Ujlaky), Vestenický (70. Lesniak)

Rudolf Novák (tréner SR "15"): "Súper mal v prvom polčase miernu prevahu, po zmene strán sme mali viac z hry my. Ujlaky nastrelil žrď, ale vyrovnať sa nám nepodarilo."