Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

Spoločnosť FORTUNA, a.s., vznikla v roku 1990 v Prahe. V tom istom roku otvorila i prvú pobočku stávkovej kancelárie. O rok neskôr vznikla na Slovensku sesterská spoločnosť Terno, a.s. V roku 2005 sa novým vlastníkom oboch spoločností stala investičná skupina Penta, ktorá odkúpením spoločnosti vstúpila na trh v stávkovom sektore.

Po jej vstupe sa Fortuna zamerala na zjednotenie značky, modernizáciu prevádzky a na expanziu na nové trhy. 

Hlavným faktorom úspechu vo vyše dvadsaťročnej histórii Fortuny sú profesionálni book makeri, ktorých orientácia a znalosť športových odvetví umožňuje nastavovať kurzy tak, aby bola spoločnosť konkurencieschopná, ale zároveň i atraktívna pre samotných klientov. Na základe tohto faktora si spoločnosť môže dovoliť neustále rozširovať ponuku stávok v oblasti nových športových odvetví, ale i rozšírenie ponuky stávok k jednotlivým zápasom. Našou prvoradou snahou je prinášať zábavu našim zákazníkom, ktorí majú radi šport, sledujú športové udalosti, šport berú ako koníček a vsádzajú na svoje obľúbené tímy. Ponúkame stávkovú činnosť prostredníctvom pobočiek, internetu, sms a smartfónov. 
Vďaka športovému stávkovaniu je Fortuna prirodzeným partnerom športových klubov a aj naďalej podporuje Slovenský futbalový reprezentačný tím, ako jeho hrdý partner.

Podrobnosti a novinky nájdete na našej stránke www.ifortuna.sk Prajeme vám veľa stávkarskeho šťastia !