Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

O nás

Šport, to nie je iba prekonávanie rekordov, zdolávanie súperov či dosahovanie najrýchlejších časov. Šport je dnes každodennou súčasťou života. Dáva do pohybu milióny ľudí na celom svete. Vo svojej vrcholovej podobe je témou horlivých diskusií v rodinách, neformálnych spoločnostiach, ale i na štátnych úrovniach. Spája milióny ľudí z celého sveta, bez rozdielu farby pleti, národnosti či náboženstva. Prináša ľuďom energiu, uvoľnenosť, radosť i smútok. Je jednoducho fascinujúci, oslovujúci masy obyvateľstva tejto planéty.

Práve cestovná kancelária Mars Sport Travel sa snaží vďaka svojej výlučne športovej špecializácii priniesť fanúšikom slovenských športovcov možnosť byť pri tom, keď ich miláčikovia zápolia o góly, body či sekundy. Od svojho vzniku v roku 1996 sme súčasťou firmy Šport Progress (www.sportprogress.sk) a poskytujeme služby cestovnej kancelárie pre športové kolektívy, športovcov, funkcionárov športových zväzov, rozhodcov, športových fanúšikov a ďalších záujemcov o tento druh služieb. Ako „Oficiálna cestovná kancelária Slovenského futbalového zväzu“, sme úzko špecializovaní výlučne na oblasť športového cestovného ruchu, s prednostným zameraním na šport číslo jeden – futbal. Vďaka svojej špecializácii ponúkame špičkové profesionálne služby klientom v rôznych športových oblastiach.

Naša ponuka

CK Mars Sport Travel ponúka veľmi široký výber zájazdov na rôzne športové podujatia. Každý klient si môže u našich zamestnancov nechať vypracovať ponuku na akékoľvek športové podujatia, ktoré sme schopní zrealizovať „na kľúč“ podľa Vašich požiadaviek. Druhou možnosťou je vybrať si z aktuálnej ponuky, ktorú nájdete na našom webe www.marstravel.sk. Jej podstatnú časť tvoria zájazdy na futbalové stretnutia najlepších líg v Európe (talianska Seria A, nemecká Bundesliga, anglické Premier League, španielska La Liga), alebo veľmi atraktívne zápasy Ligy Majstrov či Európskej ligy. Ako oficiálna cestovná kancelária SFZ a slovenskej reprezentácie vo futbale, takisto ponúkame zájazdy na reprezentačné zápasy nášho národného tímu. Ďalšími podujatiami v našej ponuke sú Majstrovstvá sveta vo futbale žien či finále anglického Carling Cup. V blízkej budúcnosti rozšíria naše portfólio ponuky na preteky F1, ľahkú atletiku, Emirates cup a mnohé ďalšie.