Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

2016

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

02.05.

10:00

Rakúsko 16

1:2 (1:1)

SLOVENSKO 16 (2000)

Telki

UEFA Development Tournament

04.05.

13:30

Maďarsko16

3:0 (1:0)

SLOVENSKO 16 (2000)

Telki

UEFA Development Tournament

06.05.

10:00

SLOVENSKO 16 (2000)

0:2 (0:1)

Írsko 16

Telki

UEFA Development Tournament

07.06.

17:00

SLOVENSKO 16 (2000)

1:3 (1:2)

Macedónsko 16

Veľký Biel

priateľský

09.06.

11:00

SLOVENSKO 16 (2000)

0:1 (0:1)

Macedónsko 16

Senec

priateľský

23.08.

17:00

SLOVENSKO 16 (2001)

0:1 (0:1)

Srbsko 16

Veľký Biel

priateľský

25.08.

11:00

SLOVENSKO 16 (2001)

0:1 (0:1)

Srbsko 16

Veľký Biel

priateľský

06.09.

17:00

SLOVENSKO 16 (2001)

1:1 (1:0)

Severné Írsko 16

Veľký Biel

priateľský

08.09.

11:00

SLOVENSKO 16 (2001)

1:1 (0:0)

Severné Írsko 16

Veľký Biel

priateľský

04.10.

SLOVENSKO 16 (2001)

Turecko 16

priateľský

06.10.

SLOVENSKO 16 (2001)

Turecko 16

priateľský

22.11.

Čierna Hora 16

SLOVENSKO 16 (2001)

priateľský

24.11.

Čierna Hora 16

SLOVENSKO 16 (2001)

priateľský

2015

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

16.02.

17:00

SLOVENSKO 16 (1999)

0:1 (0:0)

Francúzsko 16

Burton upon Trent

UEFA Development Tournament

18:02.

14:00

Anglicko 16

0:0, 4:3 p.k.

SLOVENSKO 16 (1999)

Burton upon Trent

UEFA Development Tournament

21.02.

12:00

Švajčiarsko 16

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 16 (1999)

Burton upon Trent

UEFA Development Tournament

10.03.

13:00

Macedónsko "16"

1:3 (0:1)

SLOVENSKO 16 (1999)

Skopje

priateľský

12.03.

11:00

Macedónsko "16"

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 16 (1999)

Skopje

priateľský

02.06

17:00

Srbsko "16"

2:1 (0:0)

SLOVENSKO 16 (1999)

Belehrad

Miljan Miljanic Tournament

03.06.

17:00

Chorvátsko "16"

1:1 (1:0)

SLOVENSKO 16 (1999)

Stara Pazova

Miljan Miljanic Tournament

05.06.

17:00

Rusko "16"

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 16 (1999)

Stara Pazova

Miljan Miljanic Tournament

06.10.

15:00

SLOVENSKO 16 (2000)

1:0 (1:0)

Česko 16

Ilava

priateľský

08.10.

11:00

Česko 16

2:2 (1:0)

SLOVENSKO 16 (2000)

Staré Město

priateľský

2014

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

11.01.

13:45

Frenz United (MAS)

2:3 (0:1)

SLOVENSKO 16 (1998)

Kuala Lumpur

Frenz International Cup

13.01.

09:45

Dalian Aerbin (CHI)

0:7 (0:3)

SLOVENSKO 16 (1998)

Kuala Lumpur

Frenz International Cup

15.01.

09:45

SLOVENSKO 16 (1998)

2:3 (0:1)

Internacional FC (BRA)

Kuala Lumpur

Frenz International Cup

17.01.

09:45

Incheon FC (KOR)

0:7 (0:5)

SLOVENSKO 16 (1998)

Kuala Lumpur

Frenz International Cup

19.01.

09:45

Besiktas (TUR)

0:1 (0:1)

SLOVENSKO 16 (1998)

Kuala Lumpur

Frenz International Cup

24.01.

09:00

SLOVENSKO 16 (1998)

1:1 (1:1,1:0) p.p. / p.k. 8:7

Sporting Lisabon (POR)

Kuala Lumpur

Frenz International Cup

26.01.

13:45

SLOVENSKO 16 (1998)

2:0 (0:0, 0:0) p.p.

Irán "16"

Kuala Lumpur

Frenz International Cup

10.03.

14:00

Srbsko 16

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 16 (1998)

Coxyde

4 Nations Tournament

12.03.

18:00

Belgicko 16

2:1 (0:1)

SLOVENSKO 16 (1998)

Meulebeke

4 Nations Tournament

14.03.

14:00

SLOVENSKO 16 (1998)

1:3 (1:2)

Ukrajina 16

Heist

4 Nations Tournament

02.05.

09:00

Moldavsko 16

0:5 (0:3)

SLOVENSKO 16 (1998)

Vadul lui Voda

UEFA Development Tournament

03.05.

16:00

Grécko 16

4:0 (4:0)

SLOVENSKO 16 (1998)

Tirnauca

UEFA Development Tournament

05.05.

09:00

Albánsko 16

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 16 (1998)

Vadul lui Voda

UEFA Development Tournament

16.09.

11:00

SLOVENSKO 16 (1999)

1:3 (1:2)

Česko 16

Ilava

priateľský

18.09.

11:00

Česko 16

1:2 (1:0)

SLOVENSKO 16 (1999)

Uherský Brod

priateľský

04.11.

14:00

SLOVENSKO 16 (1999)

1:1 (1:1)

Bielorusko 16

Šardice (CZ)

priateľský

06.11.

11:00

SLOVENSKO 16 (1999)

0:0

Bielorusko 16

Veľký Biel

priateľský

2013

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

04.03.

16:00

Srbsko 16

2:1 (2:1)

SLOVENSKO 16

Nieuwpoort

turnaj - Belgicko

06.03.

18:00

Belgicko 16

5:3 (4:2)

SLOVENSKO 16

Meulebeke

turnaj - Belgicko

08.03.

16:00

Ukrajina 16

1:2 (1:1)

SLOVENSKO 16

Varsenare

turnaj - Belgicko

13.04.

09:00

Moldavsko 16

1:2 (0:0)

SLOVENSKO 16

Buftea

UEFA Development Tournament - Rumunsko

14.04.

14:00

Srbsko 16

2:1 (1:1)

SLOVENSKO 16

Buftea

UEFA Development Tournament - Rumunsko

16.04.

11:00

Rumunsko 16

4:1 (2:0)

SLOVENSKO 16

Buftea

UEFA Development Tournament - Rumunsko

20.08.

17:00

SLOVENSKO 16

3:2 (3:1)

Česko 16

Trenčianske Teplice

priateľský

22.08.

11:00

Česko 16

1:1 (0:0)

SLOVENSKO 16

Uherské Hradište

priateľský

22.10.

15:00

SLOVENSKO 16

0:0

Čierna Hora 16

Bytča

priateľský

24.10.

11:00

SLOVENSKO 16

3:1 (1:1)

Čierna Hora 16

Bytča

priateľský

2012

Dátum

Čas

Domáci


Hostia

Miesto

Typ zápasu

27.02.

10:30

SLOVENSKO 16

0:2 (0:1)

Slovinsko 16

Senec

UEFA turnaj

29.02.

10:30

SLOVENSKO 16

1:4 (1:1)

Poľsko 16

Senec

UEFA turnaj

05.03.

16:00

Fínsko 16

1:1 (1:1)

SLOVENSKO 16

Oostduinkerke

turnaj (Belgicko)

07.03.

18:00

Belgicko 16

2:4 (0:1)

SLOVENSKO 16

Torhout

turnaj (Belgicko)

09.03.

16:00

Ukrajina 16

2:1 (0:0)

SLOVENSKO 16

Vastenare

turnaj (Belgicko)

02.05.

13:00

Česko 16

0:1 (0:1)

SLOVENSKO 16

Kyjev

turnaj (Bannikov Cup)

03.05.

13:00

Turecko 16

3:1 (3:0)

SLOVENSKO 16

Kyjev

turnaj (Bannikov Cup)

05.05.

16:00

Ukrajina 16

3:0 (2:0)

SLOVENSKO 16

Kyjev

turnaj (Bannikov Cup)

06.05.

13:00

Belgicko 16

2:1 (0:1)

SLOVENSKO 16

Kyjev

turnaj (Bannikov Cup)

29.05.

17:00

Macedónsko 16

0:3 (0:2)

SLOVENSKO 16

Kumanovo

priateľský

31.05.

12:00

Macedónsko 16

1:3 (0:0)

SLOVENSKO 16

Kumanovo

priateľský

21.08.

17:00

SLOVENSKO 16

6:1 (1:1)

Česko 16

Lehota pod Vtáčnikom

priateľský

23.08.

11:00

Česko 16

1:2 (0:1)

SLOVENSKO 16

Staré Město

priateľský

18.09.

17:00

SLOVENSKO 16

3:0 (2:0)

Slovinsko 16

Senec

priateľský

20.09.

18:30

Rakúsko 16

3:0 (2:0)

SLOVENSKO 16

Trumau

priateľský

2011

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

28.02.

16:00

SLOVENSKO 16

2:2 (2:2)

Fínsko 16

Gistel

turnaj (Belgicko)

02.03.

18:00

Belgicko 16

2:0 (0:0)

SLOVENSKO 16

Rumbeke

turnaj (Belgicko)

04.03.

16:00

SLOVENSKO 16

2:1 (1:1)

Severné Írsko 16

Varsenare

turnaj (Belgicko)

17.05.

18:00

Dánsko 16

1:3 (1:0)

SLOVENSKO 16

Slagelse

priateľský

19.05.

18:00

Dánsko 16

2:0 (0:0)

SLOVENSKO 16

Skaelskör

priateľský

16.08.

17:00

Slovinsko 16

1:3 (1:2)

SLOVENSKO 16

Slovenska Bistrica

priateľský

18.08.

11:00

Slovinsko 16

1:3 (0:2)

SLOVENSKO 16

Kičidrevo

priateľský

13.09.

16:00

SLOVENSKO 16

3:3 (2:1)

Česko 16

Lednické Rovne

priateľský

15.09.

14:00

Česko 16

3:4 (3:1)

SLOVENSKO 16

Uherský Brod

priateľský

25.10.

15:00

Taliansko 16

0:0

SLOVENSKO 16

Pardenone

priateľský

27.10.

11:00

Taliansko 16

3:1 (3:1)

SLOVENSKO 16

Pardenone

priateľský

08.11.

16:00

Čierna Hora 16

1:5 (0:2)

SLOVENSKO 16

Radanovići

priateľský

10.11.

11:00

Čierna Hora 16

2:0 (1:0)

SLOVENSKO 16

Podgorica

priateľský