Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

2016

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

11.02.

13:00

Nórsko 19

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

La Manga

turnaj

13.02.

13:00

Portugalsko 19

1:1 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1997)

La Manga

turnaj

15.02.

13:00

Poľsko 19

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

La Manga

turnaj

24.03.

18:00

Rakúsko 19

3:1 (2:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Rohrbach an der Lafnitz

Elite Round

26.03.

11:00

Česko 19

1:2 (1:2)

SLOVENSKO 19 (1997)

Gleisdorf

Elite Round

29.03.

18:00

SLOVENSKO 19 (1997)

3:1 (2:1)

Rumunsko 19

Rohrbach an der Lafnitz

Elite Round

11.08.

15:00

Shizouka Youth 

0:0, 4:5 p.k.

SLOVENSKO 19 (1998)

Shizouka 

Turnaj SBS Cup

12.08.

18:20

Kostarika "19"

0:2 (0:2)

SLOVENSKO 19 (1998)

Shizouka 

Turnaj SBS Cup

14.08.

16:00

Japonsko "19"

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1998)

Shizouka 

Turnaj SBS Cup

30.08.

16:00

SLOVENSKO 19 (1998)

0:1 (0:0)

Švajčiarsko 19

Poprad

priateľský

01.09.

12:00

SLOVENSKO 19 (1998)

1:3 (1:2)

Švajčiarsko 19

Poprad

priateľský

13.09.

16:00

SLOVENSKO 19 (1998)

2:1 (1:0)

Čierna Hora 19

Veľký Biel

priateľský

15.09.

12:00

SLOVENSKO 19 (1998)

1:0 (0:0)

Čierna Hora 19

Veľký Biel

priateľský

2015

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

20.01.

18:30

Ajman Club 21

0:2 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1996)

Dubaj

priateľský

22.01.

14:10

AL Shabab 21

1:1 (1:0)

SLOVENSKO 19 (1996)

Dubaj

priateľský

12.02.

13:00

Nórsko 19

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1996)

La Manga

4 Nations Tournament

14.02.

13:00

SLOVENSKO 19 (1996)

2:2 (1:0)

Portugalsko 19

La Manga

4 Nations Tournament

16.02

13:00

Česko 19 (1996)

2:0 (2:0)

SLOVENSKO 19 (1996)

La Manga

4 Nations Tournament

26.03.

12:00

SLOVENSKO 19 (1996)

1:1 (0:1)

Nemecko 19

Mannheim

KME 2015 - Elite Round

28.03.

17:00

SLOVENSKO 19 (1996)

3:0 (2:0)

Česko 19

Sandhausen

KME 2015 - Elite Round

31.03.

12:00

Írsko 19

2:2 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1996)

Mannheim

KME 2015 - Elite Round

11.08.

16:00

Arménsko 19

0:1 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1997)

Jerevan

priateľský

13.08.

16:00

Arménsko 19

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Jerevan

priateľský

01.09.

17:00

Slovinsko 19

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Hotiza

priateľský

03.09.

11:00

Slovinsko 19

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Radenci

priateľský

13.10.

15:00

Maďarsko 19

2:3 (1:1)

SLOVENSKO 19 (1997)

Lipót

priateľský

15.10.

11:00

SLOVENSKO 19 (1997)

5:1 (3:0)

Maďarsko 19

Senec

priateľský

12.11.

14:00

Rusko 19

1:1 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Soči

KME 2016

13.11.

14:00

Nórsko 19

2:2 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Soči

KME 2016

16.11.

14:00

Severné Írsko 19

0:2 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1997)

Soči

KME 2016

2014

Dátum

Čas

Domáci


Hostia

Miesto

Typ zápasu

12.02.

13:00

Turecko 19

2:2 (0:2)

SLOVENSKO 19 (1995)

Alanya

priateľský

14.02.

10:00

Turecko 19

2:2 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1995)

Alanya

priateľský

12.08.

17:00

SLOVENSKO 19 (1996)

3:1 (0:0)

Srbsko 19

Senec

priateľský

14.08.

11:00

SLOVENSKO 19 (1996)

3:0 (2:0)

Srbsko 19

Senec

priateľský

03.09.

17:00

SLOVENSKO 19 (1996)

1:0 (1:0)

Gruzínsko 19

Poprad

priateľský

05.09.

11:00

SLOVENSKO 19 (1996)

0:5 (0:2)

Taliansko 19

Poprad

priateľský

13.10.

16:00

Izrael 19

0:2 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1996)

Tel Aviv

priateľský

15.10.

10:00

Izrael 19

0:3 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1996)

Tel Aviv

priateľský

10.11.

13:00

SLOVENSKO 19 (1996)

2:1 (1:0)

Slovinsko 19

Tatabánya

KME 2015 v Maďarsku

12.11.

13:00

SLOVENSKO 19 (1996)

4:1 (1:0)

Azerbajdžan 19

Dunaujvaros

KME 2015 v Maďarsku

15.11.

13:00

Maďarsko 19 (1996)

0:3 (0:0)

SLOVENSKO 19

Dunaujvaros

KME 2015 v Maďarsku

2013

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

23.03.

15:00

SLOVENSKO 19

1:1 (1:1)

Malajzia 23

Zlaté Moravce

priateľský

27.03.

15:00

Taliansko 19

1:1 (1:1)

SLOVENSKO 19 

Castelfranco Veneto

priateľský

23.04.

16:00

Cyprus 19

1:2 (0:2)

SLOVENSKO 19

Nikózia

priateľský

25.04.

10:00

Cyprus 19

0:1 (0:1)

SLOVENSKO 19

Achnas

priateľský

06.06.

17:30

Srbsko 19

4:0 (2:0)

SLOVENSKO 19

Jakovo

kvalifikácia ME 2013 - Elite Round

08.06.

17:30

Írsko 19

2:2 (1:0)

SLOVENSKO 19

Jakovo

kvalifikácia ME 2013 - Elite Round

11.06.

17:30

Švajčiarsko 19

0:2 (0:1)

SLOVENSKO 19

Belehrad

kvalifikácia ME 2013 - Elite Round

14.08.

16:00

SLOVENSKO 19

1:0 (0:0)

Turecko 19

Myjava

priateľský

10.09.

15:00

SLOVENSKO 19

3:1 (1:1)

Poľsko 19

Bytča

priateľský

10.10.

17:00

Maďarsko 19

2:0 (0:0)

SLOVENSKO 19

Telki

turnaj Maďarsko

12.10.

14:30

Španielsko 19

0:0

SLOVENSKO 19

Telki

turnaj Maďarsko

14.10.

10:00

Portugalsko 19

3:1 (1:1)

SLOVENSKO 19

Budapešť

turnaj Maďarsko

12.11.

14:00

SLOVENSKO 19

1:2 (0:1)

Bulharsko 19

Sevlievo

kvalifikácia ME 2014 (Bulharsko)

14.11.

17:00

Albánsko 19

1:1 (0:1)

SLOVENSKO 19

Loveč

kvalifikácia ME 2014 (Bulharsko)

17.11.

14:00

SLOVENSKO 19

3:3 (0:1)

Grécko 19

Sevlievo

kvalifikácia ME 2014 (Bulharsko)

2012

Dátum

Čas

Domáci


Hostia

Miesto

Typ zápasu

27.03.2012

15:30

SLOVENSKO 19

2:0 (1:0)

Rakúsko 19

Dunajská Lužná

priateľský

29.03.2012

19:00

Rakúsko 19

2:0 (0:0)

Slovensko 19

Drassburg

priateľský

10.04.2012

16:00

Chorvátsko 18

0:0

SLOVENSKO 19

Novigrad

turnaj (Chorvátsko)

12.04.2012

16:00

Chorvátsko 19

2:2 (1:1)

SLOVENSKO 19

Umag

turnaj (Chorvátsko)

15.04.2012

16:30

Turecko 19

3:0 (0:0)

SLOVENSKO 19

Umag

turnaj (Chorvátsko)

04.09.2012

17:00

SLOVENSKO 19

5:1 (3:1)

Macedónsko 19

Dunajská Lužná

priateľský

06.09.2012

11:00

SLOVENSKO 19

1:1 (1:1)

Macedónsko 19

Šamorín

priateľský

25.09.2012

15:30

SLOVENSKO 19

0:0

Maďarsko 19

Senec

priateľský

27.09.2012

11:00

Maďarsko 19

3:0 (3:0)

SLOVENSKO 19

Lipót

priateľský

11.10.2012

15:00

Kazachstan 19

5:0 (3:0)

SLOVENSKO 19

Sarajevo

kvalifikácia ME 2013

13.10.2012

15:00

Bosna a Hercegovina 19

4:0 (3:0)

SLOVENSKO 19

Sarajevo

kvalifikácia ME 2013

16.10.2012

15:00

Nórsko 19

1:2 (1:1)

SLOVENSKO 19

Sarajevo

kvalifikácia ME 2013

2011

Dátum

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

07.02.2011

Portugalsko 19

1:0 (0:0)

Slovensko 19

La Manga

turnaj

09.02.2011

Švédsko 19

1:2 (0:1)

Slovensko 19

La Manga

turnaj

11.02.2011

Nórsko 19

0:1 (0:1)

Slovensko 19

La Manga

turnaj

29.03.2011

SLOVENSKO 19

1:0 (1:0)

Srbsko 19

Senec

priateľský

31.03.2011

SLOVENSKO 19

1:1 (0:1)

Srbsko 19

Senec

priateľský

19.04.2011

Belgicko 19

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 19

Brusel

priateľský

21.04.2011

Belgicko 19

2:1 (1:1)

SLOVENSKO 19

Brusel

priateľský

04.05.2011

Švajčiarsko 19

2:0 (2:0)

SLOVENSKO 19

Wohlen

priateľský

20.05.2011

Slovensko 19

1:2 (1:2)

Grécko 19

Senec

kvalifikácia ME 2011

22.05.2011

SLOVENSKO 19

5:0 (2:0)

Bielorusko 19

Senec

kvalifikácia ME 2011

25.05.2011

SLOVENSKO 19

0:2 (0:0)

Francúzsko 19

Senec

kvalifikácia ME 2011

04.10.2011

Srbsko 19

1:1 (0:1)

SLOVENSKO 19

Subotica

priateľský

06.10.2011

Srbsko 19

5:0 (3:0)

SLOVENSKO 19

Subotica

priateľský

21.10.2011

SLOVENSKO 19

1:2 (0:2)

Arménsko 19

Jerevan

kvalifikácia ME 2012

23.10.2011

SLOVENSKO 19

1:0 (1:0)

Andorra 19

Jerevan

kvalifikácia ME 2012

26.10.2011

Grécko 19

1:1 (0:0)

SLOVENSKO 19

Jerevan

kvalifikácia ME 2012