Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

2016

Dátum

Čas

Domáci


Hostia

Miesto

Typ zápasu

23.03.

17:30

SLOVENSKO 21 (1994)

4:0 (3:0)

Estónsko

Senica

Challenge Trophy

29.03.

17:45

SLOVENSKO 21 (1994)

5:0 (2:0)

Turecko 21

Myjava

kvalifikácia ME 2017

01.06.

18:00

SLOVENSKO 21 (1994)

1:1 (0:1)

Ukrajina 21

Poprad

Challenge Trophy

05.06.

15:00

Anglicko C

3:4 (2:1)

SLOVENSKO 21 (1994)

Sutton

Challenge Trophy

02.09.

18:15

Nemecko 21

3:0 (2:0)

SLOVENSKO 21 (1994)

Kassel

priateľský

05.09.

15:30

Cyprus 21

0:3 (0:1)

SLOVENSKO 21 (1994)

Larnaca

kvalifikácia ME 2017

07.10.

18:30

SLOVENSKO 21 (1994)

Bielorusko 21

Myjava

kvalifikácia ME 2017

11.10.

Turecko 21

SLOVENSKO 21 (1994)

kvalifikácia ME 2017

2015

Dátum

Čas

Domáci


Hostia

Miesto

Typ zápasu

26.03.

17:30

SLOVENSKO 21 (1994)

4:1 (2:0)

Nórsko 23

Myjava

Challenge Cup - semifinále

30.03.

17:30

SLOVENSKO 21 (1994)

0:0

Ukrajina 21

Zlaté Moravce

priateľský

29.04.

17:30

SLOVENSKO 21 (1994)

2:0 (0:0)

Česko 21

Senica

priateľský

11.06.

17:00

Poľsko 20

0:1 (0:0)

SLOVENSKO21(1994)

Nowy Sacz

priateľský

02.09.

17:30

SLOVENSKO 23 

2:2. 3:2 p.k.

Turecko 23

Myjava

Challenge Cup - finále

06.09.

16:00

Bielorusko 21

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 21 (1994)

Sluck

kvalifikácia ME 2017

08.10.

17:20

SLOVENSKO 21 (1994)

2:0 (0:0)

Cyprus 21

Myjava

kvalifikácia ME 2017

11.10.

14:30

Holandsko 21

1:3 (1:1)

SLOVENSKO 21 (1994)

Nijmegen

kvalifikácia ME 2017

17.11.

18:00

SLOVENSKO 21 (1994)

4:2 (0:2)

Holandsko 21

Myjava

kvalifikácia ME 2017

2014

Dátum

Čas

Domáci


Hostia

Miesto

Typ zápasu

05.02.

16:00

Portugalsko 20

2:0 (0:0)

SLOVENSKO 21

Marinha Grande

priateľský

05.03.

14:00

Turecko 23

4:4 (2:3)

SLOVENSKO 21

Saliurfa

Challenge Trophy

14.05.

17:00

SLOVENSKO 21

3:1 (1:0)

Česko 21

Senec

priateľský

24.05.

15:00

SLOVENSKO 21

1:0 (1:0)

Anglicko 23

Poprad

Challenge Trophy

09.06.

18:30

Švédsko 21

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 21

Trelleborg

priateľský

04.09.

20:30

SLOVENSKO 21

1:1 (0:0)

Škótsko 21

Senec

kvalifikácia ME 2015

08.09.

18:30

Holandsko 21

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 21

Tilburg

kvalifikácia ME 2015

10.10.

17:00

SLOVENSKO 21

1:1 (0:0)

Taliansko 21

Zlaté Moravce

play-off kvalifikácia ME 2015

14.10.

16:00

Taliansko 21

3:1 (2:0)

SLOVENSKO 21

Reggio nell'Emilia

play-off kvalifikácia ME 2015

2013

Dátum

Čas

Domáci


Hostia

Miesto

Typ zápasu

15.01.

15:00

Portugalsko 20

1:1 (1:1)

SLOVENSKO 21

Óbidos

priateľský

17.01.

15:00

Portugalsko 20

0:0

SLOVENSKO 21

Santarém

priateľský

06.02.

19:30

Švajčiarsko 21

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 21

Valencia

priateľský

21.03.

18:30

Rakúsko 21

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 21

Hartberg

priateľský

25.03.

15:30

SLOVENSKO 21

1:2 (0:0)

Slovinsko 21

Myjava

priateľský

24.04.

17:00

Česko 21

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 21

Kroměříž

priateľský

29.05.

18:00

Izrael 21

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 21

Haifa

priateľský

11.06.

19:00

Luxembursko 21

1:7 (0:5)

SLOVENSKO 21

Ettelbruck

kvalifikácia ME 2015

14.08.

18:00

SLOVENSKO 21

1:4 (1:2)

Taliansko 21

Senec

priateľský

09.09.

19:00

SLOVENSKO 21

1:0 (1:0)

Gruzínsko 21

Senec

kvalifikácia ME 2015

10.10.

20:30

Škótsko 21

2:1 (2:0)

SLOVENSKO 21

Paisley

kvalifikácia ME 2015

14.10.

19:00

SLOVENSKO 21

3:0 (0:0)

Luxembursko 21

Senec

kvalifikácia ME 2015

14.11.

20:15

SLOVENSKO 21

2:2 (1:0)

Holandsko 21

Senec

kvalifikácia ME 2015

18.11.

11:00

Gruzínsko 21

1:3 (1:1)

SLOVENSKO 21

Gori

kvalifikácia ME 2015

2012

Dátum

Čas

Domáci


Hostia

Miesto

Typ zápasu

10.01.

17:00

Portugalsko 20

1:1 (1:1)

SLOVENSKO 21

Leiria

priateľský

12.01.

17:00

Portugalsko 20

2:1 (0:0)

SLOVENSKO 21

Leiria

priateľský

29.02.

17:00

SLOVENSKO 21

4:1 (2:0)

Čierna Hora 21

Trenčín

priateľský

25.04.

17:00

SLOVENSKO 21

1:2 (0:1)

Česko 21

Senec

priateľský

01.06.

19:30

SLOVENSKO 21

0:2 (0:0)

Rumunsko 21

Michalovce

kvalifikácia ME 2013

05.06.

18:00

Rumunsko 21

2:0 (0:0)

SLOVENSKO 21

Bukurešť

kvalifikácia ME 2013

14.08.

17:30

Ukrajina 20

0:0 / p.k. 0:3

SLOVENSKO 21

Kyjev

memoriál V. Lobanovského

15.08.

15:00

Čierna Hora 21

1:1 (0:1) / p.k. 6:7

SLOVENSKO 21

Kyjev

memoriál V. Lobanovského

07.09.

18:45

SLOVENSKO 21

2:1 (1:1)

Francúzsko 21

Senec

kvalifikácia ME 2013

10.09.

18:00

SLOVENSKO 21

6:0 (3:0)

Kazachstan 21

Senec

kvalifikácia ME 2013

11.10.

19:00

SLOVENSKO 21

0:2 (0:0)

Holandsko 21

Senec

playoff o postup na ME 2013

15.10.

19:00

Holandsko 21

2:0 (0:0)

SLOVENSKO 21

Rotterdam

playoff o postup na ME 2013

14.11.

19:00

Rusko 21

2:1 (2:0)

SLOVENSKO 21

Marbella

priateľský

2011

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

08.02.

20:45

Francúzsko 21

3:1 (1:0)

SLOVENSKO 21

Chateauroux

priateľský

26.03.

18:00

SLOVENSKO 21

3:2 (0:1)

Fínsko 21

Nitra

priateľský

28.03.

18:00

SLOVENSKO 21

0:0

Fínsko 21

Zlaté Moravce

priateľský

19.04.

17:45

Saudská Arábia 20

2:0 (1:0)

SLOVENSKO 21

Dammám

priateľský

27.04.

17:00

Česko 21

2:2 (1:0)

SLOVENSKO 21

Šardice

priateľský

03.06.

18:00

SLOVENSKO 21

2:0 (1:0)

Lotyšsko 21

Zlaté Moravce

kvalifikácia ME 2013

09.08.

19:00

Portugalsko 21

1:1 (0:0)

SLOVENSKO 21

Lisabon

priateľský

06.09.

15:00

Kazachstan 21

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 21

Almaty

kvalifikácia ME 2013

11.10.

14:00

Lotyšsko 21

0:6 (0:2)

SLOVENSKO 21

Jelgava

kvalifikácia ME 2013

14.11.

20:45

Francúzsko 21

2:0 (1:0)

SLOVENSKO 21

Angers

kvalifikácia ME 2013

2010

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

19.05.

Chorvátsko

1:1

SLOVENSKO

Varaždín

kvalifikácia ME 2011

11.08.

SLOVENSKO

2:1

Srbsko

Zlaté Moravce

kvalifikácia ME 2011

07.09.

SLOVENSKO

1:4 

Nórsko

Zlaté Moravce

kvalifikácia ME 2011

17.11.

Maďarsko

0:0

SLOVENSKO

Tatabánya

priateľský

2009

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

10.06.

Nórsko

2:2

SLOVENSKO

Stavanger

kvalifikácia ME 2011

05.09.

Srbsko

1:2

SLOVENSKO

Nový Sad

kvalifikácia ME 2011

09.09.

SLOVENSKO

1:0

Cyprus

Senica

kvalifikácia ME 2011

14.10.

Cyprus

0:1

SLOVENSKO

Achnas

kvalifikácia ME 2011

18.11.

SLOVENSKO

1:2

Chorvátsko

Zlaté Moravce

kvalifikácia ME 2011

2008

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

06.02.

Turecko

2:2

SLOVENSKO

Antalya

priateľský

26.03.

Rakúsko

1:0

SLOVENSKO

Pasching

kvalifikácia ME 2009 

24.05.

Poľsko

2:1

SLOVENSKO

Nowy Sacz

priateľský

19.08.

Slovensko

2:2

Francúzsko

Senec

priateľský

05.09.

SLOVENSKO

1:1

Belgicko

Senec

kvalifikácia ME 2009

09.09.

Island

1:1

SLOVENSKO

Reykjavík

kvalifikácia ME 2009

2007

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

24.03.

Portugalsko

2:0

SLOVENSKO

Amadora

priateľský

03.06.

SLOVENSKO

1:3

Rusko

Prešov

priateľský

05.06.

Anglicko

5:0

SLOVENSKO

Norwich

priateľský

22.08.

SLOVENSKO

2:2

Rumunsko

Bratislava

priateľský

07.09.

SLOVENSKO

2:2

Island

Senec

kvalifikácia ME 2009

11.09.

SLOVENSKO

1:1

Rakúsko

Senec

kvalifikácia ME 2009

12.10.

Belgicko

4:2

SLOVENSKO

Mons

kvalifikácia ME 2009

16.10.

SLOVENSKO

4:1

Cyprus

Senec

kvalifikácia ME 2009

16.11.

Cyprus

1:2

SLOVENSKO

Paralimni

kvalifikácia ME 2009

2006

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

16.08.

SLOVENSKO

0:0

Albánsko

Senec

kvalifikácia ME 2007

05.09.

Španielsko

4:2

SLOVENSKO

Alzira

kvalifikácia ME 2007

2005

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

08.02

SLOVENSKO

0:0

Rumunsko

Larnaka

priateľský 

10.02.

SLOVENSKO

43:4

Fínsko

Limassol

priateľský 

2004

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

31.03.

SLOVENSKO

0:0

Česko

Bratislava

priateľský

28.04.

Ukrajina

?

SLOVENSKO

priateľský 

08.10.

SLOVENSKO

3:1

Lotyšsko

Senec

kvalifikácia ME 

2003

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

11.02.

Slovinsko

0:6

SLOVENSKO

Sežan

priateľský

13.02.

Chorvátsko

1:0

SLOVENSKO

Pula

priateľský 

28.02.

Francúzsko

2:1

SLOVENSKO

Toulon

praiteľský

29.03.

Macedónsko

0:2

SLOVENSKO

Skopje

kvalifikácia ME 2004

01.04.

SLOVENSKO

0:2

Portugalsko

Bratislava

kvalifikácia ME 2004

30.04.

SLOVENSKO 

1:1

Grécko

Púchov

priateľský

06.06.

SLOVENSKO

0:1

Turecko

Bratislava

kvalifikácia ME 2004 

10.06.

Anglicko

2:0

SLOVENSKO

Sunderland

kvalifikácia ME 2004

19.08.

SLOVENSKO

5:1

Bosna a Hercegovina

Bratislava

priateľský

10.09.

SLOVENSKO

5:1

Macedónsko

Púchov

kvalifikácia ME 2004

10.10.

Portugalsko

4:1

SLOVENSKO

Vila Nova de Gaia

kvalifikácia ME 2004

2002

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

05.02.

Portugalsko

1:0

SLOVENSKO

Sao Vincento

turnaj

06.02.

USA

0:0

SLOVENSKO

Choupana

turnaj

08.02.

Výber Madeiry

0:1

SLOVENSKO

Funchal

turnaj

26.03.

Rakúsko

3:0

SLOVENSKO

Stockerau

priateľský

17.04.

Belgicko

3:1

SLOVENSKO

Visé

priateľský

14.05.

SLOVENSKO

1:4

Izrael

Vranov nad Topľou

priateľský

24.07.

SLOVENSKO

4:0

Hongkong (olympijský výber)

Zlaté Moravce

priateľský

31.07.

SLOVENSKO

6:0

Hongkong (olympijský výber)

Bratislava

priateľský

21.08.

Česko

1:1

SLOVENSKO

Brno

priateľský

06.09.

Turecko

2:1

SLOVENSKO

Istanbul

kvalifikácia ME 2004

11.10.

SLOVENSKO

0:4

Anglicko

Trnava

kvalifikácia ME 2004

20.11.

SLOVENSKO

1:0

Ukrajina

Bratislava

priateľský

2001

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

27.01.

FC Krídla Sovietov Samara

1:3

SLOVENSKO

Larnaka

priateľský

29.01.

AEP Paphos FC

0:6

SLOVENSKO

Paphos

priateľský

31.01.

Partizan Belehrad

1:0

SLOVENSKO

Episkopi

priateľský

07.03.

Tunisko

2:1

SLOVENSKO

Tunis

priateľský

23.03.

Turecko

0:1

SLOVENSKO

Bursa

kvalifikácia ME 2002

27.03.

SLOVENSKO

5:0

Azerbajdžan

Trenčín

kvalifikácia ME 2002

25.04.

Rumunsko

2:0

SLOVENSKO

Campina

priateľský

01.06.

Švédsko

4:0

SLOVENSKO

Enköping

kvalifikácia ME 2002

05.06.

Azerbajdžan

0:0

SLOVENSKO

Sumgait

kvalifikácia ME 2002

15.08.

Česko

2:4

SLOVENSKO

Staré Město

priateľský

31.08.

SLOVENSKO

0:1

Turecko

Bratislava

kvalifikácia ME 2002

04.09.

SLOVENSKO

0:0

Moldavsko

Dubnica

kvalifikácia ME 2002

06.10.

SLOVENSKO

1:1

Macedónsko

Skopje

kvalifikácia ME 2002

2000

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

02.02.

Gruzínsko

0:0

SLOVENSKO

Larnaka

priateľský

04.02.

Lotyšsko

1:3

SLOVENSKO

Paphos

priateľský

06.02.

Moldavsko

2:0

SLOVENSKO

Larnaka

priateľský

22.03.

SLOVENSKO

1:0

Austrália (olympijský výber)

Nitra

priateľský

25.04.

SLOVENSKO

3:1

Holandsko

Trenčín

priateľský

27.05.

SLOVENSKO

2:1

Turecko

Bratislava

ME 2000

29.05.

SLOVENSKO

1:1

Taliansko

Bratislava

ME 2000

01.06.

SLOVENSKO

2:0

Anglicko

Bratislava

ME 2000

04.06.

SLOVENSKO

0:1

Španielsko

Bratislava

ME 2000 (o 3. miesto)

16.08.

SLOVENSKO

0:0

Chorvátsko

Bratislava

priateľský

16.08.

SLOVENSKO

2:2

Kuvajt

Rheden 

priateľský

02.09.

SLOVENSKO

2:0

Macedónsko

Bratislava

kvalifikácia ME 2002

15.09.

SLOVENSKO OH

1:3

Brazília OH

Brisbane

OH 2000 Sydney

17.09.

SLOVENSKO OH

1:2

Japonsko OH

Canberra

OH 2000 Sydney

20.09.

SLOVENSKO OH

2:1

JAR OH

Canberra

OH 2000 Sydney

06.10.

Moldavsko

0:3

SLOVENSKO

Speia

kvalifikácia ME 2002

10.10.

SLOVENSKO

1:1

Švédsko

Bratislava

kvalifikácia ME 2002

15.11.

Grécko

2:1

SLOVENSKO

Rodos

priateľský

1999

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

09.03.

Juhoslávia

1:0

SLOVENSKO

Subotica

priateľský

26.03.

Rumunsko

0:1

SLOVENSKO

Bukurešť

kvalifikácia ME 2000

30.03.

SLOVENSKO

4:1

Maďarsko

Bratislava

kvalifikácia ME 2000

11.05.

Grécko

2:1

SLOVENSKO

Atény

priateľský

04.06.

Portugalsko

1:1

SLOVENSKO

Mafra

kvalifikácia ME 2000

08.06.

Maďarsko

3:0

SLOVENSKO

Budapešť

kvalifikácia ME 2000

03.09.

SLOVENSKO

0:0

Rumunsko

Bratislava

kvalifikácia ME 2000

08.10.

Azerbajdžan

0:3

SLOVENSKO

Sumgait

kvalifikácia ME 2000

14.11.

Rusko

0:1

SLOVENSKO

Moskva

kvalifikácia ME 2000 (osemfinále)

17.11.

SLOVENSKO

3:1

Rusko

Bratislava

kvalifikácia ME 2000 (osemfinále)

02.12.

Maldivy

0:6

SLOVENSKO

Male

priateľský

06.12.

Maldivy

1:7

SLOVENSKO

Male

priateľský

1998

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

24.03.

Chorvátsko

4:1

SLOVENSKO

Čakovec

priateľský

21.04.

SLOVENSKO

2:2

Rakúsko

Prievidza

priateľský

13.05.

SLOVENSKO

0:3

Poľsko

Prievidza

priateľský

06.06.

SLOVENSKO

1:2

Švajčiarsko

Galanta

priateľský

18.08.

SLOVENSKO

3:2

Fínsko

Prešov

priateľský

04.09.

SLOVENSKO

2:1

Azerbajdžan

Prešov

kvalifikácia ME 2000

13.10.

SLOVENSKO

1:0

Portugalsko

Bratislava

kvalifikácia ME 2000

10.11.

SLOVENSKO

2:2

Poľsko

Bratislava

priateľský

1997

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

02.02.

Egypt

0:2

SLOVENSKO

Káhira

priateľský

04.02.

Egypt

0:0

SLOVENSKO

Machale

priateľský

06.02.

Egypt

0:2

SLOVENSKO

Káhira

priateľský

11.03.

Bulharsko

0:0

SLOVENSKO

Sofia

priateľský

30.03.

Malta

0:6

SLOVENSKO

Corradino

kvalifikácia ME 1998

07.06.

Juhoslávia

1:0

SLOVENSKO

Nový Sad

kvalifikácia ME 1998

04.08.

SLOVENSKO

3:1

Poľsko

Trnava

priateľský

23.08.

SLOVENSKO

0:1

Česko

Trnava

kvalifikácia ME 1998

09.09.

SLOVENSKO

0:1

Juhoslávia

Trnava

kvalifikácia ME 1998

23.09.

SLOVENSKO

3:4

Španielsko

Trnava

kvalifikácia ME 1998

10.10.

Česko

2:3

SLOVENSKO

Příbram

kvalifikácia ME 1998

1996

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

31.01.

Bolívia

2:0

SLOVENSKO

Santa Cruz

priateľský

05.02.

Uruguaj (olympijský výber)

0:1

SLOVENSKO

Rivevere

priateľský

12.03.

SLOVENSKO

1:1

Švajčiarsko

Devín

priateľský

27.03.

SLOVENSKO

0:0

Bielorusko

Šaľa

priateľský

23.04.

SLOVENSKO

1:1

Bulharsko

Piešťany

priateľský

08.05.

SLOVENSKO

2:0

Grécko

Bratislava

priateľský

13.08.

Maďarsko

2:1

Slovensko

Miškolc

priateľský

21.09.

SLOVENSKO

3:0

Malta

Trnava

kvalifikácia ME 1998

29.10.

SLOVENSKO

1:1

Maďarsko

Michalovce

priateľský

12.11.

Španielsko

1:1

SLOVENSKO

Las Palmas

kvalifikácia ME 1998

1995

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

07.03.

SLOVENSKO

2:0

Rusko

Michalovce

priateľský

28.03.

SLOVENSKO

3:0

Azerbajdžan

Prešov

kvalifikácia ME 1996

26.04.

Francúzsko

0:1

SLOVENSKO

Rennes

kvalifikácia ME 1996

08.05.

SLOVENSKO

1:1

Česko

Bratislava

priateľský

06.06.

Poľsko

1:0

SLOVENSKO

Rydultowy

kvalifikácia ME 1996

15.08.

Azerbajdžan

1:0

SLOVENSKO

Trabzon

kvalifikácia ME 1996

05.09.

SLOVENSKO

1:1

Izrael

Prešov

kvalifikácia ME 1996

10.10.

SLOVENSKO

3:1

Poľsko

Trnava

kvalifikácia ME 1996

14.11.

SLOVENSKO

3:1

Rumunsko

Prešov

kvalifikácia ME 1996

13.12.

Grécko

2:0

SLOVENSKO

Xanthi

priateľský

1994

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

16.03.

Česko

4:2

SLOVENSKO

Přerov

priateľský

30.03.

SLOVENSKO

0:0

Ukrajina

Prešov

priateľský

19.04.

SLOVENSKO

1:0

Chorvátsko

Myjava

priateľský

03.05.

Slovinsko

0:0

SLOVENSKO

Slovenske Konjice

priateľský

28.05.

Rusko "B"

2:0

SLOVENSKO

Moskva

priateľský

16.08.

SLOVENSKO

0:0

Malta

Myjava

priateľský

06.09.

SLOVENSKO

0:3

Francúzsko

Myjava

kvalifikácia ME 1996

11.10.

Izrael

2:0

SLOVENSKO

Ašdod

kvalifikácia ME 1996

11.11.

Rumunsko

0:0

SLOVENSKO

Bukurešť

kvalifikácia ME 1996

28.12.

Kamerun "B"

3:0

SLOVENSKO

Douala

priateľský

30.12.

Kamerun "A"

0:1

SLOVENSKO

Yaoundé

priateľský