Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

2016

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

08.05.

13:30

Írsko 17

2:0 (0:0)

SLOVENSKO 17 (2001)

Bük

UEFA Development

10.05.

17:00

Maďarsko 17

4:2 (0:1)

SLOVENSKO 17 (2001)

Bük

UEFA Development

12.05.

13:30

Bosna a Hercegovina 17

4:0 (3:0)

SLOVENSKO 17 (2001)

Bük

UEFA Development

17.05.

11:00

Rumunsko 17

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 17 (2001)

Albena

UEFA Development

18.05.

17:00

SLOVENSKO 17 (2001)

1:1, 1:3 p.k.

Bulharsko 17

Albena

UEFA Development

20.05.

10:00

SLOVENSKO 17 (2001)

5:1 (4:0)

Moldavsko 17

Albena

UEFA Development

02.08.

17:30

Srbsko 17

5:0 (2:0)

SLOVENSKO 17 (2000)

Stara Pazova

Prípravný zápas

04.08.

10:00

Srbsko 17

6:1 (4:0)

SLOVENSKO 17 (2000)

Stara Pazova

Prípravný zápas

30.08.

17:00

Maďarsko 17

3:2 (3:0)

SLOVENSKO 17 (2000)

Lipót

Prípravný zápas

01.09.

11:00

SLOVENSKO 17 (2000)

5:2 (1:1)

Maďarsko 17

Dunajská Lužná

Prípravný zápas

20.09.

11:00

SLOVENSKO 17 (2000)

1:6 (0:3)

Dánsko 17

Shefayim

Kvalifikácia ME 2017

22.09.

11:00

SLOVENSKO 17 (2000)

0:3 (0:2)

Švajčiarsko 17

Shefayim

Kvalifikácia ME 2017

25.09.

17:00

Izrael 17

0:1 (0:0)

SLOVENSKO 17 (2000)

Shefayim

Kvalifikácia ME 2017

2015

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

23.03.

15:00

Škótsko 17

2:0 (1:0)

SLOVENSKO 17 (1998)

Koszalin

KME 2015 - Elite Round

25.03.

18:00

Francúzsko 17

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 17 (1998)

Kolobrzeg

KME 2015 - Elite Round

28.03.

15:00

SLOVENSKO 17 (1998)

0:2 (0:1)

Poľsko 17

Kolobrzeg

KME 2015 - Elite Round

21.04.

13:00

SLOVENSKO 17 (1998)

6:0 (2:0)

Moldavsko 17

Buftea

UEFA Development

24.04.

17:00

Rumunsko 17

0:4 (0:4)

SLOVENSKO 17 (1998)

Buftea

UEFA Development

25.04.

17:00

Maďarsko 17

1:1 (0:1), 4:3 p.k.

SLOVENSKO 17 (1998)

Buftea

UEFA Development

26.04.

10:00

SLOVENSKO 17 (1998)

1:0 (1:0)

Bulharsko 17

Buftea

UEFA Development

08.09.

16:00

SLOVENSKO 17 (1999)

0:5 (0:2)

Švajčiarsko 17

Dunajská Lužná

Prípravný zápas

10.09.

11:00

SLOVENSKO 17 (1999)

2:4 (1:2)

Švajčiarsko 17

Dunajská Lužná

Prípravný zápas

12.10.

10:00

Švédsko 17

3:1 (1:0)

SLOVENSKO 17 (1999)

Buftea

kvalifikácia ME 2016

14.10.

10:00

SLOVENSKO 17 (1999)

0:3 (0:2)

Rusko 17

Buftea

kvalifikácia ME 2016

17.10.

10:00

Rumunsko 17

0:5 (0:1)

SLOVENSKO 17 (1999)

Bukurešť

kvalifikácia ME 2016

2014

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

23.04.

14:00

SLOVENSKO 17 (1998)

6:0 (4:0)

Bulharsko 17

Stara Pazova

UEFA Development Tournament

24.04.

16:00

Srbsko 17

1:4 (1:3)

SLOVENSKO 17 (1998)

Stara Pazova

UEFA Development Tournament

25.04.

16:00

Rumunsko 17

1:1 (0:0) / p.k. 2:4

SLOVENSKO 17 (1998)

Stara Pazova

UEFA Development Tournament

26.04.

10:00

Španielsko 17

4:0 (3:0)

SLOVENSKO 17 (1998)

Stara Pazova

UEFA Development Tournament

02.09.

10:00

Chorvátsko 17

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 17 (1999)

Molve Krbuljin

WU17 UEFA Development Tournament

03.09.

18:00

SLOVENSKO 17 (1999)

4:2 (3:2)

Čierna Hora 17

Virje

WU17 UEFA Development Tournament

05.09.

10:00

Slovinsko 17

0:2 (0:2)

SLOVENSKO 17 (1999)

Molve Krbuljin

WU17 UEFA Development Tournament

22.10.

15:00

Slovinsko 17

1:2 (1:1)

SLOVENSKO 17 (1998) 

Beltinci

KME 2015

24.10.

15:00

Holandsko17

2:1 (1:0)

SLOVENSKO 17 (1998)

Beltinci

KME 2015

27.10.

14:00

SLOVENSKO 17 (1998)

1:0 (0:0)

Izrael 17

Bakovci

KME 2015

2013

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

08.04.

09:00

Moldavsko 16

0:5 (0:2)

SLOVENSKO 16

Buftea

UEFA WU16 Development Tournament (Rumunsko)

09.04.

14:00

Srbsko 16

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 16

Buftea

UEFA WU16 Development Tournament (Rumunsko)

11.04.

11:00

Rumunsko 16

1:1 (1:0)
p.k. 0:3

SLOVENSKO 16

Buftea

UEFA WU16 Development Tournament (Rumunsko)

25.04.

10:00

Moldavsko 17

0:0 / p.k. 4:3

SLOVENSKO 17

Vadul-Lui-Voda

UEFA WU17 Development Tournament (Moldavsko)

26.04.

08:30

Bielorusko 17

0:2 (0:0)

SLOVENSKO 17

Vadul-Lui-Voda

UEFA WU17 Development Tournament (Moldavsko)

22.06.

17:00

výber SLOVENSKA 15

3:1 (1:0)

výber ČESKA 15

Viničné

priateľský

23.06.

11:00

výber SLOVENSKA 15

0:3 (0:2)

výber ČESKA 15

Viničné

priateľský

02.08.

15:00

Fínsko 17

2:2 (0:2)

SLOVENSKO 17

Ľvov

kvalifikácia ME 2014 (Ukrajina)

04.08.

15:00

Holandsko 17

4:0 (0:0)

SLOVENSKO 17

Ľvov

kvalifikácia ME 2014 (Ukrajina)

07.08.

17:00

Ukrajina 17

3:3 (1:1)

SLOVENSKO 17

Ľvov

kvalifikácia ME 2014 (Ukrajina)

2012

Dátum

Čas

Domáci


Hostia

Miesto

Typ zápasu

02.03.

SLOVENSKO 17

2:2 (0:1) p.k. 2:3

Slovinsko 17

Senec

UEFA turnaj

04.03.

SLOVENSKO 17

0:2 (0:2)

Grécko 17

Senec

UEFA turnaj

04.04.

Azerbajdžan 17

0:0

SLOVENSKO 17

Telki

turnaj (Maďarsko)

06.04.

Maďarsko 17

4:1 (2:0)

SLOVENSKO 17

Telki

turnaj (Maďarsko)

31.07.

17:00

Rakúsko 17

3:1 (2:1)

SLOVENSKO 17

Purbach

priateľský

03.09.

16:30

SLOVENSKO 17

4:0 (2:0)

Poľsko 17

Banská Bystrica

kvalifikácia ME 2013

05.09.

11:00

SLOVENSKO 17

4:0 (2:0)

Španielsko 17

Brezno

kvalifikácia ME 2013

08.09.

11:00

SLOVENSKO 17

4:1 (3:1)

Faerské ostrovy 17

Kremnička

kvalifikácia ME 2013

2011

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

05.08.

17:30

Slovinsko 17

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 17

Zreče

priateľský

07.08.

10:30

Slovinsko 17

1:1 (1:1)

SLOVENSKO 17

Zreče

priateľský

21.08.

13:00

SLOVENSKO 17

0:1 (0:0)

Azerbajdžan 17

Telki

priateľský