Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

2016

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

12.02.

11:00

SLOVENSKO 19 (1997) 

1:3 (0:0)

Česko 19

Senec

priateľský

14.02.

11:00

Česko 19

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Staré Město

priateľský

04.03.

15:00

Belgicko 19

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Tubize

priateľský

06.03.

10:00

Belgicko 19

2:2 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1997)

Tubize

priateľský

19.04.

15:00

SLOVENSKO 19 (1997)

0:0

Srbsko 19

Dun. Lužná

priateľský

21.04.

11:00

SLOVENSKO 19 (1997)

4:0 (2:0)

Srbsko 19

Dun. Lužná

priateľský

24.05.

17:00

SLOVENSKO 19 (1997)

2:0 (2:0)

Taliansko 19

Senec

priateľský

26.05.

17:00

SLOVENSKO 19 (1997)

1:4 (1:0)

Taliansko 19

Senec

priateľský

19.07.

17:00

SLOVENSKO 19 (1997)

0:6 (0:3)

Holandsko 19

Senec

ME 2016

22.07.

19:00

SLOVENSKO 19 (1997)

0:6 (0:0)

Francúzsko 19

Senec

ME 2016

25.07.

17:00

Nórsko 19

0:0

SLOVENSKO 19 (1997)

Zlaté Moravce

ME 2016

05.09.

11:00

SLOVENSKO 19 (1998)

3:2 (2:2)

Rumunsko 19

Dunajská Lužná

priateľský

07.09.

11:00

SLOVENSKO 19 (1998)

6:3 (3:2)

Rumunsko 19

Dunajská Lužná

priateľský

2015

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

09.03.

16:00

SLOVENSKO 19 (1996)

1:3 (1:1)

Rusko 19

Soči

turnaj Kuban Spring

11.03

16:00

Uzbekistan 19

0:3 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1996)

Soči

turnaj Kuban Spring

13.03.

14:10

Estónsko 19

0:2 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1996)

Soči

turnaj Kuban Spring

15.03.

Rumunsko 19

1:1 (1:1), 4:5 p.k.

SLOVENSKO 19 (1996)

Soči

turnaj Kuban Spring

17.03.

SLOVENSKO 19 (1996)

0:2 (0:1)

Rusko 19

Soči

turnaj Kuban Spring

08.04.

17:00

Poľsko 19

5:0 (3:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Boguchwala

Priateľský

10.04.

11:00

Poľsko 19

1:2 (0:1)

SLOVENSKO 19 (1997)

Krasne

Priateľský

11.05.

17:00

SLOVENSKO 19 (1997)

1:4 (0:3)

Maďarsko 19

Dunajská Lužná

Priateľský

13.05.

11:00

Maďarsko 19

2:2 (1:2)

SLOVENSKO 19 (1997)

Lipót

Priateľský

01.08.

18:30

Srbsko 19

2:4 (2:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Stara Pazova

UEFA Development Tournament

02.08.

16:30

SLOVENSKO 19 (1997)

6:0 (3:0)

Čierna Hora 19

Stara Pazova

UEFA Development Tournament

04.08.

10:00

Slovinsko

1:1 (1:0), 5:6 p.k.

SLOVENSKO 19 (1997)

Stara Pazova

UEFA Development Tournament

16.09

11:00

SLOVENSKO 19 (1997)

1:3 (1:1)

Španielsko 19

Senec

Prípravný miniturnaj

20.09.

11:00

SLOVENSKO 19 (1997)

1:1 (1:0)

Anglicko 19

Senec

Prípravný miniturnaj

26.10.

18:30

Švajčiarsko 19

2:0 (2:0)

SLOVENSKO 19 (1997)

Diesenhoffen

priateľský

11.11.

11:00

SLOVENSKO 19 (1997)

1:0 (1:0)

Poľsko 19

Dunajská Lužná

Priateľský

13.11.

11:00

SLOVENSKO 19 (1997)

1:1 (1:0)

Poľsko 19

Veľký Biel

Priateľský

2014

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

20.03.

10:10

Estónsko 19

2:1 (0:0)

SLOVENSKO 19 (1996)

Soči

turnaj Kuban Spring

22.03.

07:00

SLOVENSKO 19 (1996)

4:0 (2:0)

Irán 19

Soči

turnaj Kuban Spring

24.03.

10:10

SLOVENSKO 19 (1996)

1:0 (0:0)

Ukrajina 19

Soči

turnaj Kuban Spring

26.03.

13:00

Rusko 19

2:0 (1:0)

SLOVENSKO 19 (1996)

Soči

turnaj Kuban Spring

28.03.

10:10

Estónsko 19

1:1 (1:1) / p.k. 4:3

SLOVENSKO 19 (1996)

Soči

turnaj Kuban Spring

29.03.

08:00

Izrael 19

0:0 / p.k. 3:4

SLOVENSKO 19 (1996)

Soči

turnaj Kuban Spring

07.07.

17:30

SLOVENSKO 19 (1996)

0:2 (0:1)

Maďarsko 18

Odranci

WU18 UEFA Development Tournament

08.07.

17:30

Kazachstan 18

0:6 (0:2)

SLOVENSKO 19 (1996)

Beltinici

WU18 UEFA Development Tournament

10.07.

11:00

SLOVENSKO 19 (1996)

3:0 (1:0)

Slovinsko 18

Beltinici

WU18 UEFA Development Tournament

07.08.

18:00

SLOVENSKO 19 (1996)

1:1 (0:0)

Dánsko 19

Dunajská Lužná

priateľský zápas

13.09.

17:00

Švajčiarsko 19

5:0 (1:0)

SLOVENSKO 19 (1996)

Albena

KME 2015

15.09.

17:00

SLOVENSKO 19 (1996)

0:3 (0:1)

Rakúsko 19

Albena

KME 2015

18.09.

17:00

Bulharsko 19

2:7 (1:1)

SLOVENSKO 19 (1996)

Kavarna

KME 2015

2013

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

06.03.

06:30

Turecko 19

0:2 (0:0)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2013 (Rusko)

08.03.

09:10

Rusko 19

2:0 (1:0)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2013 (Rusko)

10.03.

09:10

USA 19

2:2 (1:0)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2013 (Rusko)

12.03.

14:30

Rumunsko 19

2:0 (2:0)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2013 (Rusko)

14.03.

10:30

KĽDR 19

3:0 (2:0)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2013 (Rusko)

16.03.

10:30

Turecko 19

1:0 (0:0)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2013 (Rusko)

20.08.

17:30

SLOVENSKO 19

1:2 (0:1)

Chorvátsko 19

Viničné

priateľský

22.08.

10:30

SLOVENSKO 19

0:1 (0:1)

Chorvátsko 19

Viničné

priateľský

21.09.

16:30

Francúzsko 19

4:0 (1:0)

SLOVENSKO 19

Albena

kvalifikácia ME 2014 (Bulharsko)

23.09.

16:30

SLOVENSKO 19

0:5 (0:2)

Island 19

Albena

kvalifikácia ME 2014 (Bulharsko)

26.09.

15:00

Bulharsko 19

0:4 (0:3)

SLOVENSKO 19

Kavarna

kvalifikácia ME 2014 (Bulharsko)

2012

Dátum

Čas

Domáci

Hostia

Miesto

Typ zápasu

07.03.

09:00

Turecko 19

3:0 (3:0)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2012 Rusko)

08.03.

08:30

výber Krasnodaru 19

0:0

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2012 (Rusko)

09.03.

08:00

Čína 19

2:0 (0:0)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2012 (Rusko)

11.03.

08:00

Rusko 2 19

1:2 (1:1)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2012 (Rusko)

13.03.

10:00

Bielorusko 19

0:2 (0:1)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2012 (Rusko)

15.03.

10:00

Estónsko 19

0:0

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2012 (Rusko)

01.08.

19:00

Rakúsko 19

3:0 (0:0)

SLOVENSKO 19

Purbach

priateľský

25.09.

11:00

Maďarsko19

2:2 (0:1)

SLOVENSKO 19

Lipót

priateľský

27.09.

11:00

SLOVENSKO 19

0:1 (0:0)

Maďarsko 19

Dunajská Lužná

priateľský

20.10.

12:00

Island 19

4:0 (0:0)

SLOVENSKO 19

Esbjerg

kvalifikácia ME 2013 (Dánsko)

22.10.

14:00

Dánsko 19

5:0 (1:0)

SLOVENSKO 19

Varde

kvalifikácia ME 2013 (Dánsko)

25.10.

14:00

Moldavsko 19

1:1 (0:0)

SLOVENSKO 19

Varde

kvalifikácia ME 2013 (Dánsko)

2011

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

06.03.2011

15:00

SLOVENSKO 19

0:9 (0:7)

KĽDR 19

Soči

Kuban Spring 2011 (Rusko)

08.03.2011

15:00

Rusko 19

2:1 (0:0)

SLOVENSKO 19

Soči

Kuban Spring 2011 (Rusko)

10.03.2011

15:00

SLOVENSKO 19

0:2 (0:1)

Estónsko 19

Soči

Kuban Spring 2011 (Rusko)

11.03.2011

13:00

SLOVENSKO 19

2:2 (0:1)

Ukrajina 19

Soči

Kuban Spring 2011 (Rusko)

13.03.2011

09:00

SLOVENSKO 19

1:0 (0:0)

Bielorusko 19

Soči

Kuban Spring 2011 (Rusko)

16.03.2011

10:00

SLOVENSKO 19

3:3 (3:2)

Kazachstan 19

Soči

Kuban Spring 2011 (Rusko)

30.08.2011

16:00

SLOVENSKO 19

3:1 (1:0)

Slovinsko 19

Veľký Biel

priateľský

01.09.2011

11:00

SLOVENSKO 19

1:2 (0:1)

Slovinsko 19

Malinovo

priateľský

17.09.2011

16:00

Ukrajina 19

2:0 (1:0)

SLOVENSKO 19

Moldava

kvalifikácia ME 2012

19.09.2011

11:00

Švédsko 19

1:0 (1:0)

SLOVENSKO 19

Košice

kvalifikácia ME 2012

22.09.2011

11:00

SLOVENSKO 19

2:1 (1:0)

Srbsko 19

Moldava

kvalifikácia ME 2012