Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

2016

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

02.03.

14:00

SLOVENSKO

1:0 (0:0)

Severné Írsko

Poreč

Istria Cup 2016

04.03.

14:00

Maďarsko B

1:0 (0:0)

SLOVENSKO

Umag

Istria Cup 2016

07.03.

14:00

Chorvátsko

0:2 (0:0)

SLOVENSKO

Umag

Istria Cup 2016

08.04.

17:00

SLOVENSKO 

0:3 (0:1)

Švédsko

Poprad

kvalifikácia ME 2017

12.04.

17:30

SLOVENSKO

2:1 (0:1)

Poľsko

Poprad

kvalifikácia ME 2017

02.06.

19:00

Dánsko

4:0 (1:0)

SLOVENSKO

Viborg

kvalifikácia ME 2017

15.09.

18:45

Švédsko

2:1 (1:0)

SLOVENSKO

Gothenburg

kvalifikácia ME 2017

2015

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

04.03.

14:00

SLOVENSKO 

1:1 (0:0)

Rakúsko

Poreč

Istria Cup 2015

06.03.

11:30

SLOVENSKO

2:0 (0:0)

Írsko

Umag

Istria Cup 2015

09.03.

11:30

SLOVENSKO

3:1 (3:1)

Maďarsko

Rovinjsko Selo

Istria Cup 2015

11.03.

15:00

SLOVENSKO

0:2 (0:1)

Poľsko

Poreč

Istria Cup 2015

06.04.

16:00

Wales

1:0 (0:0)

SLOVENSKO

Bangor

priateľský

08.04.

20:00

Wales

1:2 (1:1)

SLOVENSKO

Bangor

priateľský

01.08.

16:30

Maďarsko

4:4 (0:2), 2:4 p.k.

SLOVENSKO

Balatonfüréd

Balaton Cup 2015

03.08.

16:30

Poľsko

0:1 (0:1)

SLOVENSKO

Balatonfüréd

Balaton Cup 2015

05.08.

18:00

SLOVENSKO

9:0 (6:0)

Spojené arabské emiráty

Senec

priateľský

07.08.

10:30

SLOVENSKO

6:0 (2:0)

Spojené arabské emiráty

Senec

priateľský

17.09.

20:00

Island

4:1 (1:0)

SLOVENSKO

Laugarsdarsvöllur

priateľský

22.10.

17:30

Poľsko

2:0 (1:0)

SLOVENSKO

Tychy

kvalifikácia ME 2017

26.10.

17:00

SLOVENSKO

4:0 (0:0)

Moldavsko

Senec

kvalifikácia ME 2017

26.11.

19:00

SLOVENSKO

0:1 (0:1)

Dánsko

Senec

kvalifikácia ME 2017

01.12.

13:00

Moldavsko

0:4 (0:2)

SLOVENSKO

Orhei

kvalifikácia ME 2017

2014

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

06.03.

15:00

Taipei

5:4 (2:3)

SLOVENSKO

Umag

Istria Women's Cup 2014

08.03.

15:00

Bielorusko

2:2 (2:1)

SLOVENSKO

Umag

Istria Women's Cup 2014

10.03.

11:00

Srbsko "19"

0:3 (0:0)

SLOVENSKO

Umag

Istria Women's Cup 2014

08.05.

17:00

Nemecko

9:1 (5:0)

SLOVENSKO

Osnabrück

kvalifikácia MS 2015

19.06.

18:00

SLOVENSKO

1:1 (1:1)

Chorvátsko

Senec

kvalifikácia MS 2015

03.08.

14:00

Chorvátsko

1:2 (1:1)

SLOVENSKO

Balatonfüréd

Balaton Cup 2014

05.08.

16:30

SLOVENSKO

1:1 (0:1) / p.k. 5:4

Rumunsko

Balatonfüréd

Balaton Cup 2014

21.08.

14:00

Rusko

3:1 (1:0)

SLOVENSKO

Moskva

kvalifikácia MS 2015

13.09.

15:30

SLOVENSKO

0:1 (0:0)

Írsko

Senec

kvalifikácia MS 2015

17.09.

16:30

Slovinsko

2:1 (0:0)

SLOVENSKO

Dravograd

kvalifikácia MS 2015

30.10.

11:00

Poľsko

4:1 (1:0)

SLOVENSKO

Nieciecza

priateľský

2013

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

08.03.

15:00

Bosna a Hercegovina

4:1 (4:0)

SLOVENSKO

Rovinjsko Selo

Croatia Cup 2013

09.03.

15:00

Rusko

1:0 (0:0)

SLOVENSKO

Novigrad

Croatia Cup 2013

11.03.

10:00

Chorvátsko

1:0 (1:0)

SLOVENSKO

Rovinj

Croatia Cup 2013

04.04.

18:00

SLOVENSKO

0:0

Fínsko

Senec

priateľský

07.04.

11:00

SLOVENSKO

3:1 (1:1)

Fínsko

Senec

neoficiálny

17.06.

18:00

SLOVENSKO

2:2 (1:1)

Wales

Senec

priateľský

19.06.

16:00

SLOVENSKO

1:1 (0:1)

Wales

Senec

priateľský

20.08.

16:30

Maďarsko

2:3 (2:1)

SLOVENSKO

Balatonfüred

Balaton Cup

22.08.

16:30

Poľsko

1:1 (0:1) / p.k. 3:5

SLOVENSKO

Balatonfüred

Balaton Cup

22.09.

13:00

Írsko

2:0 (0:0)

SLOVENSKO

Dublin

kvalifikácia MS 2015

26.09.

18:00

SLOVENSKO

1:3 (0:2)

Slovinsko

Senec

kvalifikácia MS 2015

26.10.

14:00

Chorvátsko

0:1 (0:1)

SLOVENSKO

Sesvete

kvalifikácia MS 2015

31.10.

17:00

SLOVENSKO

0:2 (0:0)

Rusko

Senec

kvalifikácia MS 2015

23.11.

14:00

SLOVENSKO

0:6 (0:1)

Nemecko

Žilina

kvalifikácia MS 2015

2012

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

29.02.

12:00

Chorvátsko

1:4 (0:1)

SLOVENSKO

Umag

priateľský

02.03.

12:00

Chorvátsko

0:1 (0:0)

SLOVENSKO

Umag

priateľský

31.03.

17:30

SLOVENSKO

0:1 (0:0)

Fínsko

Senec

kvalifikácia ME 2013

05.04.

18:30

Fínsko

2:0 (1:0)

SLOVENSKO

Vantaa

kvalifikácia ME 2013

27.05.

11:00

SLOVENSKO

2:1 (2:0)

Slovinsko

Senec

priateľský

29.05.

17:00

SLOVENSKO

1:3 (0:1)

KĽDR

Senec

priateľský

20.06.

19:00

SLOVENSKO

0:2 (0:1)

Ukrajina

Senec

kvalifikácia ME 2013

23.06.

16:30

výber Baskicka

1:0 (1:0)

SLOVENSKO

San Sebastian

neoficiálny

25.08.

15:00

Estónsko

0:2 (0:1)

SLOVENSKO

Haapsalu

kvalifikácia ME 2013

19.09.

17:30

Bielorusko

1:0 (0:0)

SLOVENSKO

Mogilev

kvalifikácia ME 2013

2011

Dátum

Čas

Domáci

Výsledok

Hostia

Miesto

Typ zápasu

02.03.

15:00

Poľsko

3:1 (0:0)

SLOVENSKO

Katowice

priateľský

13.04.

13:00

SLOVENSKO

2:4 (1:3)

Maďarsko

Sereď

priateľský

16.04.

18:30

SLOVENSKO

2:2 (0:2)

Nigéria

Eugendorf (Rakúsko))

priateľský

28.07.

10:30

Slovinsko

1:3 (1:0)

SLOVENSKO

Konjica

priateľský

21.08.

16:00

SLOVENSKO

1:0 (0:0)

Česko

Senec

priateľský

24.08.

19:30

Rakúsko

0:4 (0:0)

SLOVENSKO

Laa an der Thaya

priateľský

22.10.

15:00

Ukrajina

0:0

SLOVENSKO

Černigov

kvalifikácia ME 2013

26.10.

16:00

SLOVENSKO

3:1 (3:1)

Estónsko

Senec

kvalifikácia ME 2013

19.11.

16:00

SLOVENSKO

3:0 (0:0)

Bielorusko

Senec

kvalifikácia ME 2013

2010

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

09.03.

Maďarsko

1:1

SLOVENSKO

priateľský

11.03.

SLOVENSKO

1:1

Maďarsko

priateľský

27.03.

Holandsko

2:0

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2011

02.04.

SLOVENSKO

0:1

Holandsko

Senec

kvalifikácia MS 2011

19.06.

SLOVENSKO

0:2

Bielorusko

kvalifikácia MS 2011

23.06.

Macedónsko

1:6

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2011

21.08.

SLOVENSKO

0:4

Nórsko

kvalifikácia MS 2011

25.08.

Bielorusko

2:0

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2011

2009

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

19.09.

SLOVENSKO

9:0

Macedónsko

kvalifikácia MS 2011

28.10.

Nórsko

1:0

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2011

2008

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

16.02.

Portugalsko

0:1

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2009

09.03.

SLOVENSKO

1:0

Slovinsko

priateľský

23.04.

SLOVENSKO

1:4

Dánsko

kvalifikácia ME 2009

28.05.

Dánsko

6:1

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2009

28.09.

Škótsko

6:0

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2009

2007

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

14.03.

SLOVENSKO

?

Maďarsko

priateľský

15.03.

SLOVENSKO

?

Maďarsko

priateľský

14.04.

SLOVENSKO

2:1

Portugalsko

Senec

kvalifikácia ME 2009

09.05.

SLOVENSKO

0:4

Ukrajina

Senec

kvalifikácia ME 2009

20.06.

Ukrajina

5:0

SLOVENSKO

Mariupoľ

kvalifikácia ME 2009

27.10.

SLOVENSKO

0:3

Škótsko

kvalifikácia ME 2009

2006

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

07.03.

SLOVENSKO

3:2

Maďarsko

priateľský

30.03.

SLOVENSKO

2:0

Severné Írsko

kvalifikácia MS 2007

07.05.

SLOVENSKO

6:0

Cyprus

priateľský

11.05.

SLOVENSKO

2:0

Kazachstan

kvalifikácia MS 2007

22.06.

Rumunsko

2:3

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2007

18.11.

SLOVENSKO

4:0

Luxenbursko

Junglinster

predkolo kvalifikácie ME 2009

20.11.

SLOVENSKO

3:0

Litva

Ettelbruck

predkolo kvalifikácie ME 2009

23.11.

Malta

0:8

SLOVENSKO

Mensdorff

predkolo kvalifikácie ME 2009

2005

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

12.04.

SLOVENSKO

?

Maďarsko

priateľský

13.04.

Maďarsko

?

SLOVENSKO

priateľský

20.08.

SLOVENSKO

2:1

Rumunsko

kvalifikácia MS 2007

31.08.

Kazachstan

0:4

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2007

10.11.

Severné Írsko

2:1

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2007

2004

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

29.04.

SLOVENSKO

2:2

Grécko

kvalifikácia ME 2005

08.05.

Rakúsko

3:0

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2005

21.08.

SLOVENSKO

2:3

Rakúsko

kvalifikácia ME 2005

2003

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

09.09.

SLOVENSKO

5:0

Arménsko

kvalifikácia ME 2005

12.09.

Arménsko

0:10

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2005

15.11.

Grécko

3:1

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2005

2002

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

05.04.

SLOVENSKO

3:0

Turecko

kvalifikácia MS 2003

13.04.

SLOVENSKO

3:1

Bielorusko

kvalifikácia MS 2003

04.05.

Maďarsko

1:3

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2003

22,06.

SLOVENSKO

6:2

Bosna a Hercegovina

kvalifikácia MS 2003

2001

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

16.08.

Bosna a Hercegovina

0:7

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2003

08.09.

Bielorusko

3:2

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2003

29.09.

SLOVENSKO

0:2

Maďarsko

kvalifikácia MS 2003

13.10.

Turecko

0:3

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 2003

2000

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

25.04.

SLOVENSKO

4:0

Izrael

Nitra

kvalifikácia ME 2001

18.05.

Rumunsko

4:1

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2001

15.06.

SLOVENSKO

0:3

Rumunsko

kvalifikácia ME 2001

05.08.

SLOVENSKO

6:1

Bielorusko

kvalifikácia ME 2001

29.08.

SLOVENSKO

3:1

Estónsko

kvalifikácia ME 2001

16.11.

Izrael

0:5

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 

1999

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

04.09

Estónsko 

0:4

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2001

07.10.

Bielorusko

1:0

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2001

16.11.

Izrael

0:5

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 2001

1998

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

01.04.

Izrael

0:4

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 1999

26.04.

SLOVENSKO

1:1

Rumunsko

kvalifikácia MS 1999

01.05.

Bosna a Hercegovina

0:7

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 1999

13.05.

SLOVENSKO

5:0 (2:0)

Izrael

Prešov

kvalifikácia MS 1999

03.06.

Maďarsko

3:0

SLOVENSKO

kvalifikácia MS 1999

1997

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

31.03.

Juhoslávia 

1:2 (0:1)

SLOVENSKO

Nový Sad

priateľský

07.05

SLOVENSKO

2:1 (2:0)

Česko

Štúrovo

priateľský

26.06.

SLOVENSKO

1:0 (0:0)

Bielorusko

Dubnica

Žatevný pohár

27.06.

SLOVENSKO

0:2 (0:0)

Juhoslávia 

Trenčín

Žatevný pohár

29.06.

SLOVENSKO

0:2 (0:1)

Ukrajina

Trebatice

Žatevný pohár

02.09.

SLOVENSKO

11:0 (6:0)

Bosna a Hercegovina

Šaľa

kvalifikácia MS 1999

13.09.

Rumunsko

1:1 (0:1)

SLOVENSKO

Campigna

kvalifikácia MS 1999

05.10.

Rakúsko

0:2 (0:1)

SLOVENSKO

Neulengbach

priateľský

22.10.

SLOVENSKO

4:0 (2:0)

Maďarsko

Trenčín

kvalifikácia MS 1999

1996

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

11.04.

Nemecko 

2:0 (0:0)

SLOVENSKO

Unterchaching

kvalifikácia ME 1997

24.04.

Poľsko

1:0 (0:0)

SLOVENSKO

Grybow

priateľský

07.05.

Česko

3:0 (2:0)

SLOVENSKO

Kladno

priateľský

27.06.

SLOVENSKO

1:2 (0:2)

Juhoslávia

Žatevný pohár

28.06.

SLOVENSKO

1:1 (1:1)

Španielsko

Žatevný pohár

30.06.

SLOVENSKO

0:0

Poľsko

Žatevný pohár

14.08.

Fínsko

2:1 (1:0)

SLOVENSKO

Karveniemi

kvalifikácia ME 1997

31.08.

SLOVENSKO

0:4 (0:2)

Nórsko

Levice

kvalifikácia ME 1997

07.09

Belgicko

3:1 (0:1)

SLOVENSKO

Aalste

kvalifikácia ME 1997

28.09.

SLOVENSKO

1:2 (1:0)

Belgicko

Michalovce

kvalifikácia ME 1997

1995

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

19.09

Nórsko 

17:0

SLOVENSKO

kvalifikácia ME 1997

11.10.

SLOVENSKO

0:0

Fínsko

Bardejov

kvalifikácia ME 1997

25.10.

SLOVENSKO

0:3

Nemecko

kvalifikácia ME 1997

1994

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

01.03

Grécko 

1:1

SLOVENSKO

Ioannina

Prípravný zápas

13.04

Rakúsko

1:2

SLOVENSKO

Gerasdorf

Prípravný zápas

15.06.

Švédsko

6:0

SLOVENSKO

Gävle

kvalifikácia ME 1995

19.08.

SLOVENSKO

3:1

Rakúsko

Nová Dubnica

Žatevný pohár

20.08.

SLOVENSKO

0:2

Jaonsko

Nová Dubnica

Žatevný pohár

21.08.

SLOVENSKO

5:0

Slovensko "B"

Púchov

Žatevný pohár

21.09.

SLOVENSKO

3:1

Lotyšsko

Bratislava

kvalifikácia ME 1995

19.10.

Švajčiarsko

3:0

SLOVENSKO

Unteräger

Prípravný zápas

1993

Dátum

Domáci

Výsledok

Hostia

Typ zápasu

21.06.

Česko

6:0

SLOVENSKO

Hluk

Prípravný zápas

22.06.

Česko

3:1

SLOVENSKO

Hluk

Prípravný zápas

27.08.

SLOVENSKO

2:0

Slovinsko

Trenčianske Teplice

Žatevný pohár

28.08.

SLOVENSKO

4:0

Litva

Dubnica n. Váhom

Žatevný pohár

29.08.

SLOVENSKO

1:0

Chorvátsko

Trenčín

Žatevný pohár

22.09.

Lotyšsko

1:3

SLOVENSKO

Riga

Kvalifikácia ME 1995

13.10.

SLOVENSKO

0:2

Švédsko

Bratislava

kvalifikácia ME 1995