angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Sedemnástka: Dnes prvý krok - proti Nemecku

24. Marec 2016

Od soboty sa tím pripravoval v Poprade, v stredu sa letecky presunul do Nemecka, hlavný stav má v športovej škole vo Wedau, odtiaľ bude vyrážať na jednotlivé zápasy, ktoré odohrá v Düsseldorfe, Buderichu a Ratingene.

Tréner Hudec má až na zraneného Grešáka k dispozícii kompletný káder, podľa jeho vlastných slov v tíme cíti vôľu a odohodlanie. Hneď v prvom kroku kvalifikačného turnaja čaká jeho zverencov papierový favorit, domáce Nemecko.

"Dnes začíname náš veľký turnaj, Elite round. Všetci hráči sú zdravotne v poriadku a na zápas s Nemeckom sa veľmi tešia. Sú odhodlaní zabojovať a podať čo najlepší výkon,"povedal desať hodín pred úvodným hvizdom Ladislav Hudec.

NOMINÁCIA NA ELITE ROUND

BRANKÁRI

Samuel Petráš (Žilina), Frederik Valach (Slovan)

OBRANCOVIA

Vladimír Majdan (Žilina), Adrián Slávik (Trenčín), Samuel Kozlovský (Slovan ), Dominik Špiriak (Senec), Filip Vaško (VSS Košice)

STREDOPOLIARI

Adam KopasBranislav Sluka (obaja Žilina), Adam BrenkusRichard Beďatš (obaja Trenčín), Martin Vician (Slovan), Daniel Valach (Trnava)

ÚTOČNÍCI

Roland Gerebenits (Žilina), Ľuboslav Levai (Trenčín), Michal Kraľovič (Prešov),Ladislav Almási (Senica), Michal Tomič (Sampdoria)

PROGRAM ELITE ROUND

24.3. o 18:00 Nemecko "17" - SLOVENSKO "17" (Düsseldorf)
26.3. o 12:00 SLOVENSKO "17" - Holandsko "17" (Buderich)
29.3. o 18:00 Bulharsko - SLOVENSKO "17" (Ratingen)