angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Vyhodnotenie dotazníka „match-fixing“ (školenie klubov Fortuna ligy)

BRATISLAVA (SFZ) Prinášame výsledky anonymného dotazníka uskutočneného medzi hráčmi a realizačnými tímami mužstiev Fortuna ligy

Vieme v slovenskom futbale čeliť match-fixingu?

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Tri týždne trvala realizácia projektu, ktorý pripravil Slovenský futbalový zväz (SFZ) a Únia ligových klubov (ÚLK) v spolupráci so spoločnosťou Indexxdata Sport Security Consulting pre všetky kluby Fortuna ligy a ktorého cieľom bolo oboznámiť hráčov A tímov a staršieho dorastu s rizikami, spojenými s ovplyvňovaním športových súťaží, tzv. match-fixingu, má za sebou polovicu realizácie.

Ako čeliť match-fixingu?

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Prvá časť projektu, ktorý pripravil Slovenský futbalový zväz (SFZ) a Únia ligových klubov (ÚLK) v spolupráci so spoločnosťou Indexxdata Sport Security Consulting pre všetky kluby Fortuna ligy a ktorého cieľom je oboznámiť hráčov A tímov a staršieho dorastu s rizikami, spojenými s ovplyvňovaním športových súťaží, tzv. match-fixingu, má za sebou polovicu realizácie.

Ako čeliť snahám o ovplyvňovanie zápasov

BRATISLAVA (SFZ) - Počas januára sa v kluboch najvyššej ligovej súťaže uskutočnia semináre z integrity futbalu, zamerané na tému ovplyvňovania priebehu a výsledkov stretnutí, tzv. match-fixingu.