angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO 16: Nominácia na Development turnaj v Grécku

09. Február 2018

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner tímu do 16 rokov Samuel Slovák nominoval 20-členný káder na UEFA Development turnaj, ktorý sa koná v Grécku.

Zraz nominovaných hráčov je v sobotu 17. februára o 13:00 v hoteli Senec v Senci. Odlet do Grécka v nedeľu predpoludním, v pondelok 19. februára vstúpi Slovensko do turnaja prvým zápasom.

Po oznámení nominácie došlo k trom zmenám: Belka (operácia malíčka), Pekára a Mojžíša (obaja pre chorobu) nahradilo trio Chudík, Kubík a Hornyák.

PROGRAM ZÁPASOV
19.02. Slovensko - Rusko (Agrinio, Municipal Sports Centre, 14:00)
21.02. Grécko - Slovensko (Agrinio, Panetolikos Stadium, 14:00)
23.02. Wales - Slovensko (Agrinio, Municipal Sports Centre, 10:00)

NOMINOVANÍ

BRANKÁRI
Ľubomír Belko (MŠK Žilina)
Tomáš Fruhwald (FK Železiarne Podbrezová)
Branislav Chudík (Slovan Bratislava)

OBRANCOVIA
Simon Vlasák (FC Nitra)
Ľuboš Uhlár (Slovan Bratislava)
Adrián Sivoň (MFK Ružomberok)
Matúš Capko (MŠK Žilina)
Thomas Salvan (Chievo Verona)
Matthias Leitl (Slavia Praha)
Adam Obert (Zbrojovka Brno)
Gabriel Hornyák (Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARI
Adrián Mojžíš (MŠK Žilina)
Adrián Kaprálik (MŠK Žilina)
Andrej Pekár (FC Nitra)
Tomáš Suslov (1. FC Tatran Prešov)
Alex Javro (FC Nitra)
Matúš Repa (Spartak Trnava)
Martin Vyletel (FK Senica)
Filip Szetei (Slovan Bratislava)
Sebastián Nebyla (Spartak Trnava)
Tomáš Kubík (MFK Ružomberok)

ÚTOČNÍCI
Matej Rosenberger (Slovan Bratislava)
Roman Čerepkai (Slovan Bratislava)

NÁHRADNÍCI

OBRANCOVIA
Patrik Leitner (MŠK Žilina)
Milan Sekera (Spartak Trnava)
Alexander Selecký (MFK Ružomberok)
Boris Šofan (1. FC Tatran Prešov)
Šimon Gábriš (1. FC Slovácko)
STREDOPOLIARI
Patrik Jedinák (Železiarne Podbrezová)
Patrik Majkút (Slovan Bratislava)
Sebastián Prášek (MŠK Žilina)
Karim About Nabout (FC Nitra)
 

ÚTOČNÍK
Adam Matoš (MFK Ružomberok)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Samuel SLOVÁK
Asistent trénera: Michal ŠVIHORÍK
Tréner brankárov: Ivo PILIP
Technický vedúci: Martin HRNČÍR
Lekár: František ŽÁK
Masér: Matej Chrenko