SLOVENSKO WU15: V derby proti Češkám sme prehrali o gól

Pondelok, 30.10.2017 23:00 | Posledná aktualizácia 31.10.2017 13:11

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenské futbalové reprezentantky si počas reprezentačného zrazu dvakrát zmerajú sily v priateľskom zápase s Českom. Prvý duel už majú za sebou. Na súper spoza rieky Morava nestačili, keď prehrali 2:3.

Česko - Slovensko 3:2 (3:1)

G: 31. Thanová, 36. Báhová, 39. Ducháčková -  15. a 53. Hronecová

SLOVESNKO: Veselská - Lukáčová (41.Majzúnová), Vulgánová, Mudráková (41. Iglódyová), Hronecová, Halásová 41. Stachová), Bozalková, Múčková (41.Bajerová), Šobáňová (41. Pelikánová), Jedináková, Maková (41. Morávková)

Slovenské futbalové reprezentantky do 15 rokov odohrali prvé z dvoch prípravných stretnutí s Českou republikou. Naše dievčatá na pôde súpera odohrali vyrovnané stretnutia. Dokonca to boli práve zverenkyne Branislava Petroviča, ktoré sa ujali vedenia stretnutia. České futbalistky o osude zápasu rozhodli od 27. až do 28 minúty, kedy strelili našim dievčatám tri rýchle góly. Po zmene strán obaja lodivodi vystriedali väčšinu tímu. Viac sa darilo slovenským babám z lavičky, ktoré skórovali hneď po prestávke. Na vyrovnanie to však nestačilo. Odvetu odohrajú naše dievčatá pred domácim publikom 2. novembra v Dunajskej Lužnej.