angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Slovensko WU17: Nominácia na turnaj v Bulharsku

09. Máj 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner výberu žien do 17 rokov nominoval na turnaj UEFA Development v Bulharsku v dňoch 15. až 21. mája 2017. Zraz je v pondelok 15. mája o 12:30 v Senci v Hoteli Senec.

PROGRAM ZÁPASOV

17.05. 11:00 Rumunsko WU17 - Slovensko WU17
18.05. 17:00 Slovensko WU17 - Bulharsko WU17
20.05. 10:00 Slovensko WU17 - Macedónsko WU17
 

NOMINOVANÉ

BRANKÁRKY

Kristína Lešková (1. FC Tatran Prešov)
Michaela Beťková (MFK Ružomberok)

OBRANKYNE
Patrícia Gašparovičová (Slovan Bratislava)
Tereza Bednárová (Slovan Bratislava)
Viktória Kratochvílová (Slovan Bratislava)
Kristína Tesáková (Sport Ladies Club BB)
Desana Dianišková (Sport Ladies Club BB)
Karolína Srnková (NMŠK 1922 Bratislava)
Lucia Planietová (MFK Ružomberok)

STREDOPOLIARKY
Victoria Kaláberová (Slovan Bratislava)
Viktória Ščasnárová (Slovan Bratislava)
Katarína Niňajová (Slovan Bratislava)
Andrea Pátková (NMŠK 1922 Bratislava)
Viktória Kovalíková (MFK Ružomberok)
Jana Boórová (Spartak Myjava)
Viktória Nagy (Slovan Duslo Šaľa)
Nikol Mazúchová (Union Nové Zámky)

ÚTOČNÍČKY
Laura Žemberyová (1. FC Tatran Prešov)
Stela Semanová (1. FC Tatran Prešov)
Michaela Harvilová (MŠK Trenč, Teplice)
 

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKA
Ema Bédiová (FC Nitra)

OBRANKYNE

Petra Garajová (FC Nitra)
Dominika Biháryová (FC Nitra)

STREDOPOLIARKY

Petra Nádaská (Spartak Trnava)
Lucia Droppová (MFK Ružomberok)
Kristína Kollárová (Slovan Bratislava)
Kristína Kokošková (Rysy BukownaTatrzaňska)

ÚTOČNÍČKY
Natália Cepková (Spartak Trnava)
Kristína Sivčová (Štich Humenné)
Michaela Sečková (FC Petržalka akadémia)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Branislav Petrovič
Asistent trénera: Michal Švihorík
Tréner brankárok: Dušan Molčan
Vedúca výpravy: Lenka Gazdíková
Technický vedúci: Ján Fašung ml.
Masér: František Michalovích
Lekár: Milan Hric