Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 2, 2011

V 1. kole nového ročníka Corgoň ligy bude majster hostiť nováčika

BRATISLAVA (ÚLK/SFZ) - Na 33. zasadnutí Výkonného výboru Únie ligových klubov vyžrebovali nový ročník najvyššej futbalovej súťaže

 
 
 
 

Corgoň liga 2011/2012 - účastníci

 

1. ŠK Slovan Bratislava, a.s.

2. FK Senica, a.s.

3. MŠK Žilina, a.s.

4. FC Spartak Trnava, a.s.

5. FK Dukla Banská Bystrica, a.s.

6. FC ViOn Zlaté Moravce, a.s.

7. MFK Ružomberok, a.s.

8. FC Nitra, a.s.

9. FK DAC 1904 Dunajská Streda, a.s.

10. MFK Košice, a.s.

11. 1.FC Tatran Prešov, a.s.

12. AS Trenčín, a.s.

 

1. kolo 16.07. 2011 /sobota/

Slovan - Trenčín

Senica - Prešov

Žilina - Košice

Trnava - Dunajská Streda

Banská Bystrica - Nitra

Zlaté Moravce - Ružomberok

2. kolo 23.07. 2011 /sobota/

Trenčín - Ružomberok

Nitra - Zlaté Moravce

Dunajská Streda - Banská Bystrica

Košice - Trnava

Prešov - Žilina

Slovan - Senica

3. kolo 30.07. 2011 /sobota/

Senica - Trenčín

Žilina - Slovan

Trnava - Prešov

Banská Bystrica - Košice

Zlaté Moravce - Dunajská Streda

Ružomberok - Nitra

4. kolo 06.08. 2011 /sobota/

Trenčín - Nitra

Dunajská Streda - Ružomberok

Košice - Zlaté Moravce

Prešov - Banská Bystrica

Slovan - Trnava

Senica - Žilina

5. kolo 13.08. 2011 /sobota/

Žilina - Trenčín

Trnava - Senica

Banská Bystrica - Slovan

Zlaté Moravce - Prešov

Ružomberok - Košice

Nitra - Dunajská Streda

6. kolo 20.08. 2011 /sobota/

Trenčín - Dunajská Streda

Košice - Nitra

Prešov - Ružomberok

Slovan - Zlaté Moravce

Senica - Banská Bystrica

Žilina - Trnava

7. kolo 27.08. 2011 /sobota/

Trnava - Trenčín

Banská Bystrica - Žilina

Zlaté Moravce - Senica

Ružomberok - Slovan

Nitra - Prešov

Dunajská Streda - Košice

8. kolo 10.09. 2011 /sobota/

Trenčín - Košice

Prešov - Dunajská Streda

Slovan - Nitra

Senica - Ružomberok

Žilina - Zlaté Moravce

Trnava - Banská Bystrica

9. kolo 17.09. 2011 /sobota/

Banská Bystrica - Trenčín

Zlaté Moravce - Trnava

Ružomberok - Žilina

Nitra - Senica

Dunajská Streda - Slovan

Košice - Prešov

10. kolo 24.09. 2011 /sobota/

Trenčín - Prešov

Slovan - Košice

Senica - Dunajská Streda

Žilina - Nitra

Trnava - Ružomberok

Banská Bystrica - Zlaté Moravce

11. kolo 01.10. 2011 /sobota/

Zlaté Moravce - Trenčín

Ružomberok - Banská Bystrica

Nitra - Trnava

Dunajská Streda - Žilina

Košice - Senica

Prešov - Slovan

12. kolo 15.10. 2011 /sobota/

Trenčín - Slovan

Prešov - Senica

Košice - Žilina

Dunajská Streda - Trnava

Nitra - Banská Bystrica

Ružomberok - Zlaté Moravce

13. kolo 22.10. 2011 /sobota/

Ružomberok - Trenčín

Zlaté Moravce - Nitra

Banská Bystrica - Dunajská Streda

Trnava - Košice

Žilina - Prešov

Senica - Slovan

14. kolo 29.10. 2011 /sobota/

Trenčín - Senica

Slovan - Žilina

Prešov - Trnava

Košice - Banská Bystrica

Dunajská Streda - Zlaté Moravce

Nitra - Ružomberok

15. kolo 05.11. 2011 /sobota/

Nitra - Trenčín

Ružomberok - Dunajská Streda

Zlaté Moravce - Košice

Banská Bystrica - Prešov

Trnava - Slovan

Žilina - Senica

16. kolo 09.11. 2011 /streda/

Trenčín - Žilina

Senica - Trnava

Slovan - Banská Bystrica

Prešov - Zlaté Moravce

Košice - Ružomberok

Dunajská Streda - Nitra

17. kolo 19.11. 2011 /sobota/

Dunajská Streda - Trenčín

Nitra - Košice

Ružomberok - Prešov

Zlaté Moravce - Slovan

Banská Bystrica - Senica

Trnava - Žilina

18. kolo 26.11. 2011 /sobota/

Trenčín - Trnava

Žilina - Banská Bystrica

Senica - Zlaté Moravce

Slovan - Ružomberok

Prešov - Nitra

Košice - Dunajská Streda

Jarná časť 2011/2012

19. kolo 25.02. 2012 /sobota/

Košice - Trenčín

Dunajská Streda - Prešov

Nitra - Slovan

Ružomberok - Senica

Zlaté Moravce - Žilina

Banská Bystrica - Trnava

20. kolo 03.03. 2012 /sobota/

Trenčín - Banská Bystrica

Trnava - Zlaté Moravce

Žilina - Ružomberok

Senica - Nitra

Slovan - Dunajská Streda

Prešov - Košice

21. kolo 10.03. 2012 /sobota/

Prešov - Trenčín

Košice - Slovan

Dunajská Streda - Senica

Nitra - Žilina

Ružomberok - Trnava

Zlaté Moravce - Banská Bystrica

22. kolo 17.03. 2012 /sobota/

Trenčín - Zlaté Moravce

Banská Bystrica - Ružomberok

Trnava - Nitra

Žilina - Dunajská Streda

Senica - Košice

Slovan - Prešov

23. kolo 24.03. 2012 /sobota/

Slovan - Trenčín

Senica - Prešov

Žilina - Košice

Trnava - Dunajská Streda

Banská Bystrica - Nitra

Zlaté Moravce - Ružomberok

24. kolo 31.03. 2012 /sobota/

Trenčín - Ružomberok

Nitra - Zlaté Moravce

Dunajská Streda - Banská Bystrica

Košice - Trnava

Prešov - Žilina

Slovan - Senica

25. kolo 03.04. 2012 /utorok/

Senica - Trenčín

Žilina - Slovan

Trnava - Prešov

Banská Bystrica - Košice

Zlaté Moravce - Dunajská Streda

Ružomberok - Nitra

26. kolo 07.04. 2012 /sobota/

Trenčín - Nitra

Dunajská Streda - Ružomberok

Košice - Zlaté Moravce

Prešov - Banská Bystrica

Slovan - Trnava

Senica - Žilina

27. kolo 14.04. 2012 /sobota/

Žilina - Trenčín

Trnava - Senica

Banská Bystrica - Slovan

Zlaté Moravce - Prešov

Ružomberok - Košice

Nitra - Dunajská Streda

28. kolo 21.04. 2012 /sobota/

Trenčín - Dunajská Streda

Košice - Nitra

Prešov - Ružomberok

Slovan - Zlaté Moravce

Senica - Banská Bystrica

Žilina - Trnava

29. kolo 28.04. 2012 /sobota/

Trnava - Trenčín

Banská Bystrica - Žilina

Zlaté Moravce - Senica

Ružomberok - Slovan

Nitra - Prešov

Dunajská Streda - Košice

30. kolo 05.05. 2012 /sobota/

Trenčín - Košice

Prešov - Dunajská Streda

Slovan - Nitra

Senica - Ružomberok

Žilina - Zlaté Moravce

Trnava - Banská Bystrica

31. kolo 12.05. 2012 /sobota/

Banská Bystrica - Trenčín

Zlaté Moravce - Trnava

Ružomberok - Žilina

Nitra - Senica

Dunajská Streda - Slovan

Košice - Prešov

32. kolo 16.05. 2012 /streda/

Trenčín - Prešov

Slovan - Košice

Senica - Dunajská Streda

Žilina - Nitra

Trnava - Ružomberok

Banská Bystrica - Zlaté Moravce

33. kolo 20.05. 2012 /nedeľa/

Zlaté Moravce - Trenčín

Ružomberok - Banská Bystrica

Nitra - Trnava

Dunajská Streda - Žilina

Košice - Senica

Prešov - Slovan


 
 
 
 

Tabuľky a výsledky

Výsledkový servis dostupný na stránke www.futbalnet.sk