Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

July 4, 2012

Vyžrebovanie Corgoň ligy 2012/2013

BRATISLAVA (SFZ/ÚLK) - Rozpis všetkých 33 kôl najvyššej ligovej súťaže vo futbale na budúcu sezónu aktualizovaný o hracie časy jesennej časti

 
 
 
 

Upozornenie: Tento rozpis bude priebežne aktualizovaný aj s uvedením hracích časov jednotlivých zápasov. K zmenám termínov niektorých zápasov dôjde v súvislosti s účinkovaním klubov MŠK Žilina, FC Spartak Trnava, ŠK Slovan Bratislava a FK Senica európskych pohárových súťažiach, ako aj v súvislosti so zápasmi, ktoré budú vysielať televízie v priamom prenose.

Vyžrebovanie Corgoň ligy – ročník 2012/2013

Účastníci

  1. MŠK Žilina, a.s.
  2. FC Spartak Trnava, a.s.
  3. ŠK Slovan Bratislava, a.s.
  4. FK Senica, a.s.
  5. AS Trenčín, a.s.
  6. MFK Ružomberok, a.s.
  7. FC ViOn Zlaté Moravce, a.s.
  8. FC Nitra, a.s.
  9. FK Dukla Banská Bystrica, a.s.
10. 1.FC Tatran Prešov, a.s.
11. MFK Košice, a.s.
12. Spartak Myjava, a.s.

Jesenná časť 2012/2013

1. kolo 14.07.2012 (sobota)

Žilina - Myjava (13.7. o 19:30, Digisport)
Trnava - Košice (19:30)
Slovan - Prešov (19:30)
Senica - Banská Bystrica (15.7. o 19:30)
Trenčín - Nitra (17:30)
Ružomberok - Zlaté Moravce (19:30)

2. kolo 21.07.2012 (sobota)

Myjava - Zlaté Moravce (17:00, Digisport)
Nitra - Ružomberok (19:30)
Banská Bystrica - Trenčín (19:30)
Prešov - Senica (17:30)
Košice - Slovan (22.7. o 17:30)
Žilina - Trnava (odložené)

3. kolo 28.07.2012 (sobota)

Trnava - Myjava (29.7. o 19:30)
Slovan - Žilina (29.7. o 19:30)
Senica - Košice (19:30)
Trenčín - Prešov (17:30)
Ružomberok - Banská Bystrica (19:30)
Zlaté Moravce - Nitra (19:30, Digisport)

4. kolo 04.08.2012 (sobota)

Myjava - Nitra (16:30)
Banská Bystrica - Zlaté Moravce (19:30)
Prešov - Ružomberok (17:30)
Košice - Trenčín (17:30)
Žilina - Senica (17:30)
Trnava - Slovan (5.8. o 19:00)

5. kolo 11.08.2012 (sobota)

Slovan - Myjava (19:30)
Senica - Trnava (12.8. o 17:30, Digisport)
Trenčín - Žilina (17:30)
Ružomberok - Košice (19:30)
Zlaté Moravce - Prešov (19:30)
Nitra - Banská Bystrica (19:30)

6. kolo 18.08.2012 (sobota)

Myjava - Banská Bystrica (16:00)
Prešov - Nitra (17:30)
Košice - Zlaté Moravce (17:30)
Žilina - Ružomberok (17:30)
Trnava - Trenčín (19:30)
Slovan - Senica (19:30)

7. kolo 25.08.2012 (sobota)

Senica - Myjava (19:30)
Trenčín - Slovan (17:30)
Ružomberok - Trnava (17:30)
Zlaté Moravce - Žilina (19:30)
Nitra - Košice (19:30)
Banská Bystrica - Prešov (19:30)

8. kolo 01.09.2012 (sobota)

Myjava - Prešov (15:30)
Košice - Banská Bystrica (17:30)
Žilina - Nitra (17:30)
Trnava - Zlaté Moravce (19:30)
Slovan - Ružomberok (17:30)
Senica - Trenčín (19:30)

9. kolo 15.09.2012 (sobota)

Trenčín - Myjava (17:30)
Ružomberok - Senica (17:30)
Zlaté Moravce - Slovan (17:30)
Nitra - Trnava (17:30)
Banská Bystrica - Žilina (17:30)
Prešov - Košice (17:30)

10. kolo 22.09.2012 (sobota)

Myjava - Košice (15:00)
Žilina - Prešov (17:30)
Trnava - Banská Bystrica (17:30)
Slovan - Nitra (17:30)
Senica - Zlaté Moravce (17:30)
Trenčín - Ružomberok (17:30)

11. kolo 29.09.2012 (sobota)

Ružomberok - Myjava (17:30)
Zlaté Moravce - Trenčín (17:30)
Nitra - Senica (17:30)
Banská Bystrica - Slovan (17:30)
Prešov - Trnava (17:30)
Košice - Žilina (17:30)

12. kolo 06.10.2012 (sobota)

Myjava - Žilina (14:30)
Košice - Trnava (14:30)
Prešov - Slovan (14:30)
Banská Bystrica - Senica (14:30)
Nitra - Trenčín (17:30)
Zlaté Moravce - Ružomberok (17:30)

13. kolo 20.10.2012 (sobota)

Zlaté Moravce - Myjava (17:30)
Ružomberok - Nitra (14:30)
Trenčín - Banská Bystrica (17:30)
Senica - Prešov (17:30)
Slovan - Košice (17:30)
Trnava - Žilina (17:30)

14. kolo 27.10.2012 (sobota)

Myjava - Trnava (14:00)
Žilina - Slovan (17:30)
Košice - Senica (14:30)
Prešov - Trenčín (14:30)
Banská Bystrica - Ružomberok (14:30)
Nitra - Zlaté Moravce (14:30)

15. kolo 03.11.2012 (sobota)

Nitra - Myjava (14:30)
Zlaté Moravce - Banská Bystrica (14:30)
Ružomberok - Prešov (14:30)
Trenčín - Košice (17:30)
Senica - Žilina (17:30)
Slovan - Trnava (17:30)

16. kolo 10.11.2012 (sobota)

Myjava - Slovan (13:30)
Trnava - Senica (14:30)
Žilina - Trenčín (17:30)
Košice - Ružomberok (14:30)
Prešov - Zlaté Moravce (14:30)
Banská Bystrica - Nitra (14:30)

17. kolo 17.11.2012 (sobota)

Banská Bystrica - Myjava (14:30)
Nitra - Prešov (14:30)
Zlaté Moravce - Košice (14:30)
Ružomberok - Žilina (14:30)
Trenčín - Trnava (17:30)
Senica - Slovan (17:30)

18. kolo 24.11.2012 (sobota)

Myjava - Senica (13:00)
Slovan - Trenčín (17:30)
Trnava - Ružomberok (14:30)
Žilina - Zlaté Moravce (17:30)
Košice - Nitra (14:30)
Prešov - Banská Bystrica (14:30)

19. kolo 01.12.2012 (sobota)

Prešov - Myjava (14:30)
Banská Bystrica - Košice (14:30)
Nitra - Žilina (14:30)
Zlaté Moravce - Trnava (14:30)
Ružomberok - Slovan (14:30)
Trenčín - Senica (17:30)

Jarná časť 2012/2013

20. kolo 02.03.2013 (sobota)

Myjava - Trenčín
Senica - Ružomberok
Slovan - Zlaté Moravce
Trnava - Nitra
Žilina - Banská Bystrica
Košice - Prešov

21. kolo 09.03.2013 (sobota)

Košice - Myjava
Prešov - Žilina
Banská Bystrica - Trnava
Nitra - Slovan
Zlaté Moravce - Senica
Ružomberok - Trenčín

22. kolo 16.03.2013 (sobota)

Myjava - Ružomberok
Trenčín - Zlaté Moravce
Senica - Nitra
Slovan - Banská Bystrica
Trnava - Prešov
Žilina - Košice

23. kolo 30.03.2013 (sobota)

Žilina - Myjava
Trnava - Košice
Slovan - Prešov
Senica - Banská Bystrica
Trenčín - Nitra
Ružomberok - Zlaté Moravce

24. kolo 02.04.2013 (utorok)

Myjava - Zlaté Moravce
Nitra - Ružomberok
Banská Bystrica - Trenčín
Prešov - Senica
Košice - Slovan
Žilina - Trnava

25. kolo 06.04.2013 (sobota)

Trnava - Myjava
Slovan - Žilina
Senica - Košice
Trenčín - Prešov
Ružomberok - Banská Bystrica
Zlaté Moravce - Nitra

26. kolo 13.04.2013 (sobota)

Myjava - Nitra
Banská Bystrica - Zlaté Moravce
Prešov - Ružomberok
Košice - Trenčín
Žilina - Senica
Trnava - Slovan

27. kolo 20.04.2013 (sobota)

Slovan - Myjava
Senica - Trnava
Trenčín - Žilina
Ružomberok - Košice
Zlaté Moravce - Prešov
Nitra - Banská Bystrica

28. kolo 27.04.2013 (sobota)

Myjava - Banská Bystrica
Prešov - Nitra
Košice - Zlaté Moravce
Žilina - Ružomberok
Trnava - Trenčín
Slovan - Senica

29. kolo 04.05.2013 (sobota)

Senica - Myjava
Trenčín - Slovan
Ružomberok - Trnava
Zlaté Moravce - Žilina
Nitra - Košice
Banská Bystrica - Prešov

30. kolo 12.05.2013 (nedeľa)

Myjava - Prešov
Košice - Banská Bystrica
Žilina - Nitra
Trnava - Zlaté Moravce
Slovan - Ružomberok
Senica - Trenčín

31. kolo 18.05.2013 (sobota)

Trenčín - Myjava
Ružomberok - Senica
Zlaté Moravce - Slovan
Nitra - Trnava
Banská Bystrica - Žilina
Prešov - Košice

32. kolo 22.05.2013 (streda)

Myjava - Košice
Žilina - Prešov
Trnava - Banská Bystrica
Slovan - Nitra
Senica - Zlaté Moravce
Trenčín - Ružomberok

33. kolo 26.05.2013 (nedeľa)

Ružomberok - Myjava
Zlaté Moravce - Trenčín
Nitra - Senica
Banská Bystrica - Slovan
Prešov - Trnava
Košice - Žilina


 
 
 
 

Tabuľky a výsledky

Výsledkový servis dostupný na stránke www.futbalnet.sk