Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

1. kolo, 13.8.2011

INFO

Snina

4:0 (2:0)

1:1 (0:0)

Lipany

Poprad

2:1 (1:0)

4:1 (3:0)

KAC Košice

Trebišov

3:0 (1:0)

4:1 (2:1)

Vranov nad Topľou

Rožňava

0:10 (0:3)

0:8 (0:5)

Prešov

MFK Košice

4:0 (1:0)

2:0 (2:0)

Humenné

Bardejov

1:3 (0:0)

1:1 (0:1)

Michalovce

Spišská Nová Ves

1:3 (1:1)

13:0 (8:0)

Stropkov

2. kolo, 20.8.2011

INFO

Lipany

1:7 (1:2)

4:0 (1:0)

Stropkov

Michalovce

31.8. o 10:00

31.8. o 12:00

Spišská Nová Ves

Humenné

0:3 (0:1)

1:1 (0:0)

Bardejov

Prešov

1:0 (0:0)

1:1 (0:1)

MFK Košice

Vranov nad Topľou

2:2 (1:0)

6:1 (4:0)

Rožňava

KAC Košice

1:6 (0:2)

2:4 (1:3)

Trebišov

Snina

3:0 (1:0)

1:0 (0:0)

Poprad

3. kolo, 27.8.2011

INFO

Poprad

6:1 (3:0)

0:1 (0:0)

Lipany

Trebišov

0:0

1:1 (0:1)

Snina

Rožňava

2:1 (1:0)

0:5 (0:1)

KAC Košice

MFK Košice

2:0 (0:0)

8:0 (4:0)

Vranov nad Topľou

Bardejov

1:6 (0:1)

4:3 (1:3)

Prešov

Spišská Nová Ves

4:0 (2:0)

4:0 (2:0)

Humenné

Stropkov

0:4 (0:2)

0:6 (0:2)

Michalovce

4. kolo, 3.9.2011

INFO

Lipany

0:6 (0:3)

1:3 (1:2)

Michalovce

Humenné

Klub nedodal výsledok

Stropkov

Prešov

6:0 (3:0)

2:0 (1:0)

Spišská Nová Ves

Vranov nad Topľou

3:0 (3:0)

0:4 (0:2)

Bardejov

KAC Košice

0:2 (0:1)

1:6 (0:3)

MFK Košice

Snina

2:0 (2:0)

6:0 (4:0)

Rožňava

Poprad

1:3 (0:1)

5:1 (1:1)

Trebišov

5. kolo, 10.9.2011

INFO

Trebišov

10:00

12:00

Lipany

Rožňava

10:00

12:00

Poprad

MFK Košice

10:00

12:00

Snina

Bardejov

10:00

12:00

KAC Košice

Spišská Nová Ves

11.09. o 10:00

11.09. o 12:00

Vranov nad Topľou

Stropkov

10:00

12:00

Prešov

Michalovce

9.9. o 10:00

9.9. o 12:00

Humenné

6. kolo, 17.9.2011

INFO

Lipany

0:1 (0:0)

1:0 (0:0)

Humenné

Prešov

0:0

1:1 (1:1)

Michalovce

Vranov nad Topľou

2:0 (0:0)

5:0 (3:0)

Stropkov

KAC Košice

1:5 (1:3)

3:8 (2:4)

Spišská Nová Ves

Snina

1:1 (0:1)

1:3 (0:2)

Bardejov

Poprad

1:5 (1:1)

1:1 (0:1)

MFK Košice

Trebišov

3:0 (2:0)

5:0 (2:0)

Rožňava

7. kolo, 24.9.2011

INFO

Rožňava

3:1 (1:0)

1:3 (0:1)

Lipany

MFK Košice

2:0 (1:0)

7:0 (3:0)

Trebišov

Bardejov

3:0 (0:0)

5:0 (2:0)

Poprad

Spišská Nová Ves

1:2 (1:0)

2:0 (1:0)

Snina

Stropkov

1:1 (0:0)

3:3 (2:1)

KAC Košice

Michalovce

11:1 (3:1)

0:1 (0:0)

Vranov nad Topľou

Humenné

2:3

1:2

Prešov

8. kolo, 1.10.2011

INFO

Lipany

2:4 (1:1)

1:5 (0:2)

Prešov

Vranov nad Topľou

2:1 (0:0)

3:0 (1:0)

Humenné

KAC Košice

klub nedodal výsledok

Michalovce

Snina

1:1 (0:0)

2:5 (2:1)

Stropkov

Poprad

1:2 (1:0)

1:0 (1:0)

Spišská Nová Ves

Trebišov

3:4 (3:1)

2:3 (1:3)

Bardejov

Rožňava

0:0

0:8 (0:4)

MFK Košice

9. kolo, 8.10.2011

INFO

MFK Košice

5:0 (1:0)

2:1 (0:1)

Lipany

Bardejov

2:0 (0:0)

14:0 (5:0)

Rožňava

Spišská Nová Ves

1:2 (1:1)

6:0 (2:0)

Trebišov

Stropkov

1:0 (1:0)

2:1 (1:0)

Poprad

Michalovce

4:0 (2:0)

7:0 (4:0)

Snina

Humenné

klub nedodal výsledok

KAC Košice

Prešov

8:0 (3:0)

4:1 (2:0)

Vranov nad Topľou

10. kolo, 15.10.2011

INFO

Lipany

3:1 (2:0)

3:0 (0:0)

Vranov nad Topľou

KAC Košice

0:14 (0:6)

Prešov

Snina

2:1 (0:0)

1:0 (1:0)

Humenné

Poprad

0:1 (0:1)

1:2 (0:1)

Michalovce

Trebišov

2:1 (1:1)

4:0 (3:0)

Stropkov

Rožňava

0:0

0:14

Spišská Nová Ves

MFK Košice

2:1 (1:0)

2:2 (1:1)

Bardejov

11. kolo, 22.10.2011

INFO

Bardejov

3:0 (0:0)

3:3 (1:2)

Lipany

Spišská Nová Ves

0:0

0:1

MFK Košice

Stropkov

4:0 (4:0)

11:0 (3:0)

Rožňava

Michalovce

3:1 (0:1)

1:0 (0:0)

Trebišov

Humenné

2:0 (1:0)

0:1 (0:0)

Poprad

Prešov

5:1 (2:1)

4:0 (2:0)

Snina

Vranov nad Topľou

5:0 (1:0)

1:1 (1:0)

KAC Košice

12. kolo, 29.10.2011

INFO

Lipany

3:0 (0:0)

3:1 (2:1)

KAC Košice

Snina

4:0 (3:0)

1:1 (1:0)

Vranov nad Topľou

Poprad

0:4 (0:1)

1:5 (0:3)

Prešov

Trebišov

2:0 (1:0)

1:2 (1:1)

Humenné

Rožňava

Michalovce

MFK Košice

3:0 (2:0)

13:3 (5:2)

Stropkov

Bardejov

2:1 (1:0)

1:4 (0:1)

Spišská Nová Ves

13. kolo, 5.11.2011

INFO

Spišská Nová Ves

06.11. o 10:00

06.11. o 12:00

Lipany

Stropkov

10:00

12:00

Bardejov

Michalovce

10:00

12:00

MFK Košice

Humenné

10:00

12:00

Rožňava

Prešov

10:00

12:00

Trebišov

Vranov nad Topľou

10:00

12:00

Poprad

KAC Košice

10:00

12:00

Snina

14. kolo, 17.3.2012

INFO

Lipany

0:0

4:1 (2:0)

Snina

KAC Košice

0:2 (0:2)

1:4 (0:2)

Poprad

Vranov nad Topľou

neodohrané

Trebišov

Prešov

4:1 (2:1)

5:0 (2:0)

Rožňava

Humenné

0:3 (0:1)

MFK Košice

Michalovce

3:0 (1:0)

2:1 (1:0)

Bardejov

Stropkov

1:3 (0:1)

0:4 (0:2)

Spišská Nová Ves

15. kolo, 24.3.2012

INFO

Stropkov

2:0 (1:0)

1:3 (0:1)

Lipany

Spišská Nová Ves

1:1 (0:1)

5:2 (1:0)

Michalovce

Bardejov

4:1 (1:1)

6:1 (3:0)

Humenné

MFK Košice

2:2 (1:1)

2:1 (1:0)

Prešov

Rožňava

0:2 (0:1)

0:7 (0:3)

Vranov nad Topľou

Trebišov

2:0 (2:0)

2:1 (1:0)

KAC Košice

Poprad

5:2 (2:0)

1:0 (0:0)

Snina

16. kolo, 31.3.2012

INFO

Lipany

09.05. o 10:00

09.05. o 12:00

Poprad

Snina

1:0 (1:0)

1:0 (1:0)

Trebišov

KAC Košice

0:0

6:0 (2:0)

Rožňava

Vranov nad Topľou

4:2

4:1

MFK Košice

Prešov

3:1 (1:1)

5:1 (2:0)

Bardejov

Humenné

1:1 (1:1)

0:3 (0:2)

Spišská Nová Ves

Michalovce

2:0 (1:0)

5:0 (2:0)

Stropkov

17. kolo, 5.4.2012

INFO

Michalovce

4:1 (3:1)

3:0 (0:0)

Lipany

Stropkov

4:0 (2:0)

0:0

Humenné

Spišská Nová Ves

1:1 (1:1)

5:2 (4:0)

Prešov

Bardejov

1:2 (1:0)

0:1 (0:1)

Vranov nad Topľou

MFK Košice

2:0 (1:0)

6:1 (1:1)

KAC Košice

Rožňava

0:1 (0:1)

0:7 (0:3)

Snina

Trebišov

8:1 (4:0)

0:2 (0:0)

Poprad

18. kolo, 18.4.2012

INFO

Lipany

4:3 (3:2)

0:1 (0:0)

Trebišov

Poprad

1:0 (1:0)

12:0 (7:0)

Rožňava

Snina

0:1 (0:1)

0:2 (0:1)

MFK Košice

KAC Košice

1:3 (0:2)

0:6 (0:3)

Bardejov

Vranov nad Topľou

0:0

1:3 (1:2)

Spišská Nová Ves

Prešov

1:1 (1:0)

3:0 (2:0)

Stropkov

Humenné

klub nedodal výsledok

Michalovce

19. kolo, 21.4.2012

INFO

Humenné

10:00

12:00

Lipany

Michalovce

10:00

12:00

Prešov

Stropkov

10:00

12:00

Vranov nad Topľou

Spišská Nová Ves

22.04. o 10:00

22.04. o 12:00

KAC Košice

Bardejov

10:00

12:00

Snina

MFK Košice

10:00

12:00

Poprad

Rožňava

10:00

12:00

Trebišov

20. kolo, 28.4.2012

INFO

Lipany

3:0 (1:0)

6:0 (3:0)

Rožňava

Trebišov

1:3 (1:1)

1:2 (0:1)

MFK Košice

Poprad

1:1 (0:0)

0:0

Bardejov

Snina

3:2 (0:1)

1:4 (0:2)

Spišská Nová Ves

KAC Košice

0:3 (0:0)

1:0 (1:0)

Stropkov

Vranov nad Topľou

0:6

2:3

Michalovce

Prešov

2:0 (0:0)

6:0 (1:0)

Humenné

21. kolo, 5.5.2012

INFO

Prešov

7:1 (4:1)

3:0 (1:0)

Lipany

Humenné

3:0 (1:0)

0:2 (0:1)

Vranov nad Topľou

Michalovce

5:1 (2:0)

1:1 (0:0)

KAC Košice

Stropkov

1:1

Snina

Spišská Nová Ves

3:1 (3:0)

4:2 (3:1)

Poprad

Bardejov

6:0 (1:0)

12:0 (8:0)

Trebišov

MFK Košice

2:0 (2:0)

20:0 (10:0)

Rožňava

22. kolo, 12.5.2012

INFO

Lipany

0:4 (0:1)

3:7 (2:3)

MFK Košice

Rožňava

klub nedodal

výsledok

Bardejov

Trebišov

4:2 (3:1)

1:5 (1:3)

Spišská Nová Ves

Poprad

4:0 (2:0)

0:0

Stropkov

Snina

klub nedodal

výsledok

Michalovce

KAC Košice

0:0

2:0 (2:0)

Humenné

Vranov nad Topľou

klub nedodal

výsledok

Prešov

23. kolo, 19.5.2012

INFO

Vranov nad Topľou

10:00

12:00

Lipany

Prešov

10:00

12:00

KAC Košice

Humenné

10:00

12:00

Snina

Michalovce

10:00

12:00

Poprad

Stropkov

10:00

12:00

Trebišov

Spišská Nová Ves

20.5. o 10:00

20.5. o 12:00

Rožňava

Bardejov

10:00

12:00

MFK Košice

24. kolo, 26.5.2011

INFO

Lipany

27.05. o 10:00

27.05. o 12:00

Bardejov

MFK Košice

10:00

12:00

Spišská Nová Ves

Rožňava

10:00

12:00

Stropkov

Trebišov

10:00

12:00

Michalovce

Poprad

10:00

12:00

Humenné

Snina

10:00

12:00

Prešov

KAC Košice

10:00

12:00

Vranov nad Topľou

25. kolo, 2.6.2012

INFO

KAC Košice

10:00

12:00

Lipany

Vranov nad Topľou

10:00

12:00

Snina

Prešov

10:00

12:00

Poprad

Humenné

10:00

12:00

Trebišov

Michalovce

10:00

12:00

Rožňava

Stropkov

10:00

12:00

MFK Košice

Spišská Nová Ves

03.06. o 10:00

03.06. o 12:00

Bardejov

26. kolo, 9.6.2012

INFO

Lipany

10.06. o 10:00

10.06. o 12:00

Spišská Nová Ves

Bardejov

10:00

12:00

Stropkov

MFK Košice

10:00

12:00

Michalovce

Rožňava

10:00

12:00

Humenné

Trebišov

10:00

12:00

Prešov

Poprad

10:00

12:00

Vranov nad Topľou

Snina

10:00

12:00

KAC Košice