angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVNAFT CUP 2018/19 – Rekordný záujem, štart predkola 15. júla

10. Júl 2018

BRATISLAVA (SFZ/pš) – Jubilejný 50. pohárový ročník už pozná program svojich úvodných kôl – štart Slovnaftcupu 2018/19 je naplánovaný na nedeľu 15. júla dvoma zápasmi predkola v regióne východ.

Pred rokom registroval SFZ ako organizátor súťaže prihlášky od 211 klubov, aspoň jeden zápas napokon odohralo 206, pät tímov sa odhlásilo ešte pred svojím vstupom do pohára. Tentoraz sú počty ešte vyššie!
Prvotný interes prejavilo až 239 klubov, tri si to však rozmysleli, takže na svoj vstup čaká v tejto chvíli 236 tímov. Aj to je rekord účastníkov v 50-ročnej histórii pohárovej súťaže!

Prihlásené kluby podľa jednotlivých regiónov

BRATISLAVA 23
ZÁPAD 66
STRED 66
VÝCHOD 54
I. A II. LIGA 27

Vzhľadom na počet prihlásených mužstiev sa vo dvoch regiónoch hrajú zápasy predkola: východ 2 stretnutia (15. 7.), Bratislava 5 (22. 7.).

Platí, že1. kolo Slovnaft cupu sa hrá na jeden zápas a regionálne, v 2. kole rovnako na jeden zápas a platí územné rozdelenie východ – západ s výnimkou klubov Fortuna ligy, pričom účastníci I. a II. ligy sú nasadení. V 3. kole, hranom na jeden zápas, platí územné rozdelenie východ – západ s výnimkou tímov z Fortuna ligy, ktoré budú nasadené. V 4. kole neplatí územné rozdelenie východ – západ, účastníci najvyššej ligovej súťaže budú nasadení. V 5. kole (osemfinále) sa už hrá bez územného rozdelenia a nasadenia.

Jednozápasové štvrťfinále je naplánované na marec 2019, semifinále je dvojkolové, finále je na programe 1. mája 2019 v Bratislave.

Víťaz získava titul „Víťaz Slovenského pohára“ a stáva sa držiteľom putovného pohára, okrem toho získa do trvalého vlastníctva pohár, venovaný SFZ, a vypísanú finančnú odmenu, zároveň má právo reprezentovať Slovensko v Európskej lige UEFA 2019/20.

PROGRAM PREDKOLA

15. júla

13:30: OFK 2010 Kurima – MŠK Tesla Stropkov
14:00: TJ Dubinné – OFK SIM Raslavice

22. júla

17:00: FK Dúbravka – ŠK Vrakuňa Bratislava
           ŠK Šenkvice – FK Vajnory
           FK Cinemax Doľany – CFK Pezinok – Cajla
           TJ Veľké Leváre – FC Malacky
           FK Studienka – ŠK Lozorno, FO

PROGRAM 1. KOLA

22. júla/28. júla2018
 

víťaz FK Dúbravka/ŠK Vrakuňa - FK Rača Bratislava

FK Slovan Most pri Bratislave – víťaz ŠK Šenkvice/FK Vajnory

ŠK Báhoň – víťaz FK Cinemax Doľany/CFK Pezinok-Cajla

FK Slovan Ivanka pri Dunaji - ŠK Tomášov

MFK Rusovce TJ Rovinka

PŠC Pezinok – víťaz TJ Veľké Leváre/FC Malacky

ŠK Bernolákovo - Lokomotíva Devínska Nová Ves

SFC Kalinkovo - OFK Dunajská Lužná

ŠK Váhovce - ŠK Veľké Zálužie

TJ Slovan Brvnište - TJ KOVO Beluša

TJ Manín Podmanín - TJ Partizán Domaniža

TJ Partizán Prečín - MŠK Púchov

TJ Družstevník Radimov - Spartak Myjava

OK Častkovce - AFC Nové Mesto nad Váhom

FK Voderady - OFK Malženice

TJ Družstevník Špačince - ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Futbalový klub Bestrent Horná Krupá - MFK Vrbové

TJ Iskra - Horné Orešany - TJ Slavoj Boleráz

MFK Alekšince - FC Slovan Hlohovec

TJ Partizán Cígeľ - FC Baník Prievidza

ŠK VEGUM Dolné Vestenice - OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom

TJ Slovan Zemianske Kostoľany - ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske

OFK Kovarce - OFK Hrušovany

SC Čenkovce - „FC Nový Život“

Víťaz FK Studienka/ŠK Lozorno, FO - FC Rohožník

TJ Družstevník Jacovce - TJ Slovan Krušovce

FC Cabaj-Čápor – FC Pata

TJ Plevník – Drienové – FKS Nemšová

TJ Tatran Cementáreň Ladce - MŠK Považská Bystrica

FC Veľký Kýr – ŠK Kmeťovo

TJ Družstevník Ivanka pri Nitre - FC Slovan Galanta

TJ Oponice - OFK Solčany

TJ Kostolné Kračany - ŠK FC Vydrany

Malodvornícky FK Malé Dvorníky – TJ Družstevník Trstice

FK Slovan Šahy - KFC Kalná nad Hronom

ŠK Nevidzany - FK TJ Lokomotíva Kozárovce

Futbalový klub FK Activ Veľké Kosihy - FK Kolárovo

TJ Salka - MŠO Štúrovo

TJ Družstevník Bešeňov - TJ Veľké Lovce

ŠK Podlužany - TJ Družstevník Veľké Ludince

TJ Družstevník Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky

ŠK Šurany - TJ Imeľ

FK Sitno Banská Štiavnica - ŠK Badín, občianske združenie

ŠK Selce - MFK Zvolen

FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA - FK Šalková

MFK Strojár Krupina - "TJD Príbelce"

FK 09 Bacúch - MFK Spartak Hriňová

OŠK Lieskovec - MŠK Tisovec

TJ Lovča - TJ Sokol Medzibrod

TJ Ožďany - ŠK Partizán Čierny Balog

FC 98 Hajnáčka - FTC Fiľakovo

TJ Vinohrad Čebovce - FK Slovenské Ďarmoty

ŠK Belá - OFK Teplička nad Váhom

TJ Fatran Varín - TJ Tatran Krásno nad Kysucou

TJ Slovan Skalité - TJ Tatran Oravské Veselé

FK Tatran Turzovka - FK Terchová

OFK Kotešová - OŠK Rosina

ŠK Čierne - MFK Dolný Kubín

FK Predmier - ŠK Javorník Makov

TJ Višňové - OŠK Baník Stráňavy

TJ Tatran Oščadnica - MŠK Námestovo

TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou - TJ Jednota Bánová

OŠK BEŠEŇOVÁ - MŠK FOMAT Martin

TJ Tatran Chlebnice - ŠK Závažná Poruba

MFK Tepličan - ŠK Dynamo Diviaky

ŠK Tvrdošín - ŠK Olympia Bobrov

Oravan Oravská Jasenica - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica

FK Nižná - FK Čadca

OŠK Švošov - FK Slovan Žabokreky

TJ Slovan Magura Vavrečka - MŠK Kysucké Nové Mesto

OŠK Radzovce - TJ Sklotatran Poltár

ŠK Vinica - MFK Detva

MFK Baník Veľký Krtíš - TJ Tatran VLM Pliešovce

FK Iskra Hnúšťa - ŠK Prameň Kováčová

FK Jesenské - MŠK NOVOHRAD Lučenec

TJ Tvarona Ulič - FK Humenné

Obecný futbalový klub Spartak Brekov - ŠK Strážske

TJ Jasenov - MFK Vranov nad Topľou

TJ Družstevník Borov - MFK Snina

TJ Ptava NV Ptičie - MFK Slovan Giraltovce

ŠK Sačurov - OFK Tatran Kračúnovce

TJ Družstevník Parchovany - MFK Sobrance

OŠK Krišovská Liesková - MFK Veľké Kapušany

MFK Čierna nad Tisou - OŠK Pavlovce nad Uhom

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ ŠM Streda nad Bodrogom

TJ Družstevník Budimír - TJ Mladosť Kalša

TJ Družstevník Čečejovce - FK Krásnohorské Podhradie

ŠKO Veľká Ida - MFK Spartak Medzev

MFK Ťahanovce - FK Kechnec

TJ HORNÁD Ždaňa - FK Geča 73

FK Košická Nová Ves - FK Čaňa

OFK Slovan Poproč - Slávia TU Košice

TJ Družstevník Odorín - FC KOŠICE

FK Veľká Lomnica - FK 1931 Hranovnica

ŠK Harichovce - TJ Štart Hrabušice

FK 05 Levoča - MŠK Spišské Podhradie

FK Olcnava - TJ Tatran Ľubica

TJ Dunajec Spišská Stará Ves - MFK Stará Ľubovňa

1. MFK Kežmarok - FK Gerlachov

MŠK Slavoj Spišská Belá - OŠFK Šarišské Michaľany

víťaz TJ Dubinné/OFK Sim Raslavice – víťaz OFK 2010 Kurima/MŠK Tesla Stropkov