angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

SLOVENSKO 17: Na záver Elite Roundu tretia prehra


RIBEIRA BRAVA (SFZ/mh) – V poslednom zápase na kvalifikačnom turnaji ME, tzv. fáze Elite Round, prehrala slovenská sedemnástka so švajčiarskymi rovesníkmi 2:4.

SLOVENSKO 17: Rovnaká prehra, tentoraz s Fínskom

MACHICO (SFZ/mh) - Druhý zápas pre slovenskú sedemnástku v 2. kole kvalifikácie ME a druhá prehra rovnakým výsledkom 1:2, tentoraz s Fínskom.

SLOVENSKO 17: Nešťastná prehra s domácimi na úvod Elite Roundu

RIBEIRA BRAVA (SFZ/mh) – Do 2. kola kvalifikácie ME, takzvanej fázy Elite Round, vstúpila slovenská sedemnástka nešťastnou prehrou s domácim tímo 1:2 gólom v nadstavenom čase.

SLOVENSKO 17: Pred najdôležitejším turnajom doterajšej kariéry

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – V stredu sa zišli na zraze reprezentanti do 17 rokov, v piatok odchádzajú na dosiaľ najzlomovejší turnaj svojej nedlhej kariéry – 2. kolo, tzv. fázu Elite Round, kvalifikácie ME. Aj pre trénera Samuela Slováka je to v tomto období najdôležitejšia záležitosť.

SLOVENSKO 17: Nominácia na kvalifikačnú fázu Elite Round v Portugalsku

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner tímu do 17 rokov Samuel Slovák nominoval na 2. fázu kvalifikácie ME, tzv. Elite Round 20-členný káder.

SLOVENSKO 17: Gól Strelca nestačil ani na remízu

LA MANGA (SFZ/mh) - Posledný zápas na turnaji v La Mange sokolíci prehrali s Maďarskom 1:2.

SLOVENSKO 17: Tri korunky cinkali lepšie

LA MANGA (SFZ/mh) - Druhý zápas na turnaji v La Mange slovenskej reprezentácií do 17 rokov nevyšiel, šnúru 5 víťazných zápasov po sebe pretrhlo sokolíkom Švédsko, ktoré nad nimi vyhralo 3:1.

SLOVENSKO 17: Víťazný vstup do turnaja v La Mange

LA MANGA (SFZ/mh) - Prvý zápas na turnaji štyroch tímov zvládla slovenská sedemnástka víťazne - Nórsko zdolala 3:1.

SLOVENSKO 17: Nominácia na medzinárodný turnaj v La Mange

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej sedemnástky Samuel Slovák nominoval 20-členný káder na medzinárodný turnaj v španielskej La Mange.

SLOVENSKO 17/Správa z Minska: Hladní za gólom

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Reeprezentačná sedemnástka absolvovala na Development cupe v minsku v priebehu ôsmich dní päť zápasov, na solídne obsadenom turnaji skončila spomedzi 12 účastníkov na 4. mieste. Ako sa na podujatie pozerá tréner Samuel Slovák?

SLOVENSKO 17: Skvelé - 8:1 s Gruzínskom a konečné 4. miesto v Minsku

MINSK (SFZ/MARTIN HRNČÍR) – Aj posledný zápas reprezentačnej sedemnástky na Develompment Cupe potvrdil, že sokolíci mali v Minsku výbornú formu a zvlášť účinkovanie v skupine o 4.-6. miesto im vyšlo dokonale.

SLOVENSKO 17: Sokolíci rozmetali neškodných „červených diablov“

MINSK (SFZ/mh) - Vo svojom štvrtom zápase na turnaji Development Cup v skupine o 4. - 6. miesto podali sokolíci vynikajúci výkon a zdolali Belgicko presvedčivo 5:0.

SLOVENSKO 17: Po obrate víťazstvo nad Izraelom, stačilo na 2. miesto

MINSK (SFZ/mh) - Posledný, tretí zápas v B-skupine na turnaji Development Cup v Minsku, priniesol slovenskej sedemnástke víťazstvo 3:2 nad Izraelom.

Slovensko 17: Dobrý druhý krok víťazstvo nad Ruskom

MINSK (SFZ) – Druhý zápas na turnaji Development Cup v Bielorusko zvládla slovenská sedemnástka lepšie ako vstup, vyhrala nad Ruskom 2:0.

Slovensko 17: Remíza by zápasu pasovala viac

TELKI (SFZ(PETER ŠURIN) – Vo svojom poslednom zápase v roku 2017 prehrala slovenská sedemnástka v maďarskom Telki s domácimi 1:2.

SLOVENSKO 17: Nominácia na zápas v Maďarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej sedemnástky Samuel Slovák nominoval 18-členný káder na medzištátny zápas v Maďarsku.

Slovensko 17: Po remíze s Bosnou postup do fázy Elite Round

SKOPJE (SFZ/mh) - V treťom - a poslednom - zápas 1. kola kvalifikácie o postup na ME v Macedónsku sokolíci remizovali 1:1 a postúpili do fázy Elite Round.

Slovensko 17: S Macedónskom bezgólová remíza

SKOPJE (SFZ/mh) – V druhom zápase 1. kola kvalifikácie ME v Skopje remizovala slovenská sedemnástka s domácim Macedónskom 0:0.

Slovensko 17: Víťazný vstup do kvalifikácie 2:0 nad Moldavsko

SKOPJE (SFZ/mh) – V prvom zápase 1. kola kvalifikačného turnaja ME vyhrala slovenská sedemnástka nad Moldavskom 2:0.

SLOVENSKO 17: Nominácia na kvalifikačný turnaj ME v Macedónsku

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej sedemnástky Samuel Slovák nominoval na 1. kolo kvalifikácie - turnaj v Macedónsku - v dňoch 26. 9 .- 9. 10. 2017.

Slovensko 17: Vo Švédsku prehra aj v odvete

PITEA (SFZ/mh) - Ani druhý zápas sedemnásťročným sokolíkom výsledkovo nevyšiel, vo švédskej Pitei prehrali s domácimi rovesníkmi 0:2.

Slovensko 17: V prvom zápase vo Švédsku vysoká prehra

BODEN (SFZ/mh) – V prvom z dvoch priateľských zápasov prehrala slovenská sedemnástka so švédskymi rovesníkmi 1:4.

Nominácia tímu SR "17" (*1996) na turnaj 4 krajín vo Švédsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovensko 17: Nominácia na zápasy vo Švédsku

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej sedemnástky Samuel Slovák nominoval 18-členný káder na medzištátny zápas vo Švédsku.

17-ka v súboji o bronz podľahla Ukrajine

OBUCHOV (SFZ/mh) - V zápase o konečné 3. miesto na turnaji Bannikov memorial prehral tím trénera Slováka s domácou Ukrajinou 0:2.

17-ka podľahla Izraelu 0:2

ŠČASLYVE (SFZ/mh) - V poslednom stretnutí v rámci skupiny na turnaji Bannikovov memoriál na Ukrajine podľahol tím trénera Slováka rovesníkom z Izraelu 0:2.

SLOVENSKO U17: Druhá výhra sokolíkov na Bannikovom memoriáli

BORYSPOL (SFZ/mh) - Druhý zápas na Banikovovom memoriáli na Ukrajine priniesol sokolíkom ďalšie víťazstvo, keď zdolali svojich rovesníkov zo Slovinska 3:1. Slováci mali len jedného strelca a to Dávida Strelca zo Slovana Bratislava.

SLOVENSKO 17: Nominácia na Bannikovov memoriál

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej sedemnástky Samuel Slovák nominoval káder na Bannikovov memoriál.

SR17: Šimon Kozák - Z Bílého Andela je Svätý

BRATISLAVA (SFZ/Oliver Lányi) - Slovenskému mládežníckemu reprezentantovi, Šimonovi Kozákovi, sa podarila veľká vec. Opora výberu „Sokolíkov“ do 17 rokov spečatila začiatkom augusta svoj prestup z trnavského Spartaka do tradičného anglického klubu, Southamptonu FC.

Slovensko 17: Po prehre 4. miesto na Telki Cupe

TELKI (SFZ/mh) - Posledný zápas slovenskej sedemnástky na Telki Cupe priniesol druhú prehru, tentoraz s domácimi, čo znamenalo konečnú 4. priečku.

Slovensko 17: Prehra s Českom, zlomená ruka Nemčíka

TELKI (SFZ/mh) – V druhom vystúpení na Telki Cupe prehrala slovenská sedemnástka s českými rovesníkmi 2:5.

Slovensko 17: V Slovákovej premiére remíza s Chorvátskom

ÜLLÖ (SFZ/mh) – Reprezentačná sedemnástka pod vedením nového trénera Samuela Slováka vstúpila do turnaja Telki Cup bezgólovou remízou s Chorvátskom.

Slovákovým asistentom Martin Žamba

BRATISLAVA (SFZ/pš) – Nový tréner reprezentácie do 16 a 17 rokov Samuel Slovák dotvára svoj realizačný tím, jeho asistentom v sedemnástke bude Martin Žamba.

Slovensko U17: Slovákova prvá nominácia na Telki Cup

BRATISLAVA (SFZ) – Nový reprezentačný tréner tímu do 17 rokov Samuel Slovák nominoval na turnaj Telki Cup v Maďarsku v dňoch 29. júla až 2. augusta.

Slovák: Nerezignujeme na dobré výsledky

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Od 1. júla sa reprezentačným trénerom tímov do 16 a 17 rokov stal Samuel Slovák. Oficiálnej zväzovej webovej stránke futbalsfz.sk poskytol prvý rozhovor.

Samuel Slovák trénerom reprezentácií do 16 a 17 rokov

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Slovenské reprezentačné tímy do 16 a do 17 rokov už majú trénera, vedenia oboch tímov sa ujíma Samuel Slovák.

Elite Round: U17: Sen sa rozplynul po prehre s Faerskými ostrovmi

PAPHOS (SFZ) – Tím trénera Hudeca podľahol v záverečnom zápase Elite Round Faerským ostrovom 1:2 a pripravil sa o postup na záverečný turnaj ME 2017.

Elite Round: 17-ka podľahla Írsku, postup naďalej vo svojich rukách

PAPHOS (SFZ) – Tím trénera Hudec podľahol v druhom vystúpení na turnaji Elite Round Írsku 0:1.

17-ka vstúpila do Elite Round víťazstvom nad Cyprom

PAPHOS (SFZ) - Tím trénera Hudeca vstúpil do turnaja 2. kvalifikácie o postup na ME 2017 Elite Round víťazstvom nad domácim Cyprom 2:1.

Ladislav Hudec pred Elite Round: Bude to o kolektíve

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenská reprezentácia do 17 rokov sa pripravuje na zápasy druhej fázy kvalifikácie (Elite Round), na Slovensku absolvuje ešte tri tréningy.

Nominácia U17 na kvalifikačný turnaj Elite Round na Cypre

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Ladislava Hudec bude bojovať o postup na finálový turnaj ME, ktorý sa uskutoční v máji v Chorvátsku

Z Voderadov do slávneho Ajaxu

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) V trnavskom Spartaku rastie veľký stopér. Šimon Kozák si ide sebavedomo za svojím cieľom a krôčik po krôčiku zbiera cenné skúsenosti. Učí sa rýchlo a každú príležitosť sa snaží využiť čo najlepšie.

Roland Gerebenits: Do Interu nezdupkal, presvedčil ho Guľa

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Mohol rozšíriť slovenskú mládežnícku enklávu na Apeninskom polostrove. Spolu s rodinou uprednostnil inú cestu. Roland Gerebenits sa nikam neponáhľa, život a kariéru má stále ešte len pred sebou.

Turecko 17 - Slovensko 17 1:0

ANTALYA (SFZ) - Slovenská 17-ka podľahla v odvetnom stretnutí domácemu Turecku 0:1

17-ka podľahla Turecku 2:3

ANTALYA (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov podľahol tím trénera Hudeca domácemu Turecku 2:3.

Slovensko 17 do Turecka: Silný súper, vhodné podmienky a termín

BRATISLAVA (SFZ/KRISTÍNA HLOŽKOVÁ) – Druhá fáza kvalifikácie v boji o postup na majstrovstvá Európy do 17 rokov (pre ročník narodenia 2000 a mladší) sa blíži, príprava na ňu vyvrcholí päťdňovým pobytom v Turecku, v stredisku Antalya, kde si zverenci Ladislava Hudeca zmerajú dvakrát sily s domácimi.

Nominácia U17 na priateľské zápasy v Turecku

BRATISLAVA (SFZ) - Tím ladislava Hudeca sa pripravuje na marcový kvalifikačný turnaj o postup na ME 2017

Development cup 2017: Začali sme dobre, končili pohromou

BRATISLAVA/MINSK (SFZ/MATEJ KRAUS) – Slovenská sedemnástka sa vrátila z medzinárodného turnaja Development cup v Minsku.

U17 DEVELOPMENT CUP 2017: UKRAJINA - SLOVENSKO 5:0

MINSK (SFZ/MATEJ KRAUS) - Slovenská sedemnástka zakončila svoje účinkovanie na turnaji Development cup prehrou 0:5 s rovesníkmi z Ukrajiny a obsadila na ňom 9. miesto.

U17 DEVELOPMENT CUP 2017: SLOVENSKO- MOLDAVSKO 2:4

MINSK (SFZ/MATEJ KRAUS) – Slovenská reprezentačná sedemnástka dnes na turnaji Development cup v bieloruskom Minsku prehrala zápas o 7.-9. miesto, keď nestačila na Moldavsko 2-4.

U17 DEVELOPMENT CUP 2017: SLOVENSKO- BiELORUSKO 2:3

Minsk (SFZ/MATEJ KRAUS) - Slovenskí futbaloví reprezentanti do sedemnásť rokov. Dnes odohrali tretí zápas na turnaji Development cup v bieloruskom Minsku. Ich súperom bol domáci tím Bielorusov.

U17 Development Cup 2017: Lotyšsko - Slovensko 0:1

MINSK (SFZ/Juraj Čurný) - Tím Ladislava Hudeca bude v Minsku bojovať o postup do trojčlenného finále medzinárodného turnaja

U17 Development Cup 2017: Fínsko - Slovensko 1:1

MINSK (SFZ/Juraj Čurný) - V prvom zápase na medzinárodnom turnaji v Bielorusku tím Ladislava Hudeca remizoval

17-ka odcestovala na turnaj Development Cup do Minska

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Tréner Hudec: „Chceme sa naučiť vyhrávať, v Elite Round sa črtá šanca na postup“

Nominácia SR 17 na Development Cup v Minsku

Reprezentáciu do 17 rokov (*2000) čaká v marci druhá fáza kvalifikácie ME 2017, tzv Elite Round, s Cyprom, Írskom a Faerskými ostrovmi.
Súčasťou prípravy na ňu je účasť na medzinárodnom turnaji Development Cup 2017 v Minsku.

Tímy do 17 a do 19 rokov poznajú súperov kvalifikačných turnajov ME

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačné výbery do 19 a 17 rokov spoznali súperov kvalifikačných turnajov ME

17-ka rozdrvila Maďarsko 4:0

TELKI (SFZ/Juraj Čurný) - Bruno Čerňanský v prvom polčase dosiahol hattrick

17-ka podľahla Maďarsku 1:2

CSÁKVÁR (SFZ/Juraj Čurný) - Tím Ladislava Hudeca v rámci prípravy na Elite Round kvalifikácie ME 2017 podľahol rovesníkom našich južných susedov

Nominácia U17 na priateľské zápasy v Maďarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Ladislava Hudeca odohrá zápasy 15. a 17.11. na pôde súpera

Mladí sokoli: Martin Murcko

BRATISLAVA (SFZ) - Seriál vizitiek reprezentantov mládežníckych výberov otvára útočník SR do 17 rokov Martin Murcko.

Kvalifikácia ME U17: Slovensko - Španielsko 0:6

DUNGANNON (SFZ/TASR/uefa.com) - Napriek vysokej prehre tím Ladislava Hudeca postupuje do druhej fázy kvalifikácie

Kvalifikácia ME U17: Slováci zdolali Severné Írsko a postúpili do Eilte Round

BELFAST (SFZ) - Zverenci trénera Hudeca vyhrali aj v druhom zápase na turnaji 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2017 a vybojovali si postup do Elite Round.

Kvalifikácia ME 2017 U17: San Maríno - Slovensko 0:4

DUNGANNON (SFZ/uefa.com) - Tím Ladislava Hudeca odštartoval svoje účinkovanie v 9. kvalifikačnej skupine jasným víťazstvom

Nominácia U17 na turnaj kvalifikácie ME 2017 v Severnom Írsku

Tím Ladislava Hudeca bude bojovať o postup do 2. fázy kvalifikácie (Elite Round)

Nominácia tímu SR "17" na kontrolný zraz v Senci

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Sedemnástka: Na tretí pokus jasné víťazstvo

RATINGEN (SFZ) – Reprezentačná sedemnástka zakončila druhú kvalifikačnú fázu, tzv Elite rounde, víťazstvom nad Bulharskom 3:0.

Sedemnástka: S Holandskom prehra 0:2

BÜDERICH (SFZ) – Ani druhý krok v kvalifkačnej fázy Elite round slovenskej sedemnástke nevyšiel, favorizovaných Holanďanov nedokázala zaskočiť a prehrala.

Sedemnástka: Dnešok dôležitý aj pre ďalší krok

BÜDERICH (SFZ) – Druhý krok čaká slovenskú reprezentáciu v druhej fáze kvalifikácie ME, tzv. Elite round dnes na pravé poludnie – ťažký súboj s Holandskom.

Sedemnástka: Dnes prvý krok - proti Nemecku

BRATISLAVA/DÜSSELDORF (SFZ) – Reprezentačná sedemnástka dnes podvečer vstúpi prvý zápasom do finálovej fázy kvalifikácie Elite round o postup na ME tejto vekovej kategórie, ktoré sa konajú v Azderbajdžane.

17-ka nestačila na Nemecko, prehrala 1:5

DÜSSELDORF (SFZ/uefa.com) - Tím trénera Hudec vstúpil do turnaja Elite Round o postup na európsky šampionát prehrou 1:5 s Nemeckom.

Tréner 17-ky Hudec: "Verím, že naša postupová šanca je viac ako 50 percent”

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Reprezentačná sedemnástka stojí na prahu úspechu, na budúci týždeň zabojuje v Nemecku vo fáze Elite round v kvalifikácii ME o postup na šampionát svojej vekovej kategórie.

Nominácia tímu SR "17" na kvalifikačný turnaj Elite Round v Nemecku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového uväzu

Sedemnástka vrátila Chorvátom prehru

ROVINJ (SFZ) – V odvetnom zápase vrátili zverenci Ladislava Hudeca rovesníkom z Chorvátska prehru z predchádzajúceho duelu (1:3) a dvoma gólmi Michala Kraľoviča zvíťazila 2:0. Hneď po zápase cestovala slovenská reprezentácia domov.

Prehra 17-ky v Chorvátsku 1:3

PULA (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných stretnutí podľahol tím trénera Hudeca domácemu Chorvátsku 1:3.

Nominácia tímu SR "17" na priateľské zápasy v Chorvátsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

17-ka zdolala Fínsko 2:1, strelcom oboch gólov Sluka

MINSK (abff.by/SFZ) - Tím trénera Hudeca zvíťazil v poslednom zápase na turnaji Development Cup nad Fínskom 2:1 a v konečnom poradí obsadil 4. miesto.

17-ka porazila Rusko v penaltovom rozstrele

MINSK (SFZ) - Tím Ladislava Hudeca dosiahla cenné víťazstvo na turnaji Development Cup 2016


Tesná prehra 17-ky s Bieloruskom

MINSK (abff.by) - Zverenci trénera Hudeca podľahli v treťom vystúpení na turnaji Development Cup domácemu Bielorusku 0:1.

17-ka zdolala Irán 3:2, Gerebenits s hetrikom

MINSK (SFZ) - Tím trénera Hudeca zdolal v druhom vystúpení na turnaji Development Cup Irán 3:2.

17-ka prišla o víťazstvo gólom v závere, s Lotyšskom remizovala 1:1

MINSK (abff.by) - V prvom zápase na turnaji Development Cup 2016 v Bielorusku remizoval tím trénera Hudeca s Lotyšskom 1:1.

17-ka sa zišla v Senci, dnes odletela do Bieloruska

SENEC (SFZ/MARTIN HRNČÍR/PETER ZEMAN) - Tím trénera Hudeca na Development Cup 2016 v Bielorusku s jednou zmenou, Michala Tomiča nahradil nováčik Martin Rymarenko.

Nominácia tímu SR "17" na turnaj Development Cup 2016 v Bielorusku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

17-ka na Elite Round do Nemecka, v kvalifikácii ME 2017 do Severného Írska

NYON (SFZ/uefa.com) - V sídle Európskej futbalovej únie vyžrebovali 2. fázu kvalifikácie ME 2016 a 1. fázu kvalifikácie ME 2017 v kategórii do 17 rokov

SR 17: Tréner Hudec: "Naháňali sme výsledky, mužstvo musí hrať do samého konca"

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Sumár výsledkov turnaja a ohliadnutie za postupom slovenskej 17-ky do Elite Round ME 2016.

VIDEO: Dvojgólový Tupta potvrdil povesť kanoniera

SENEC (SFZ) - Slovensko "17" - Litva "17" 2:0 (0:0)

SR 17: Po dvoch zápasoch na čele skupiny

FELCSUT (SFZ) – V ťažkom kvalifikačnom zápase získala slovenská sedemnástka nesmierne cenný bod v súboji s Maďarskom a po dvoch kolách je na čele skupiny, s reálnou možnosťou postupu do fázy Elite round.

Kvalifikácia ME 2016: Gruzínsko "17" - Slovensko "17" 3:4

DABAS (SFZ/TASR/uefa.com) - Tím Ladislava Hudeca odštartoval kvalifikačný turnaj v Maďarsku víťazne

Sedemnástka na začiatku kvalifikačnej púte

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – Dnes dopoludnia sa reprezentačná sedemnástka vydá na kvalifikačnú púť. Na jej konci je finálový turnaj tejto vekovej kategórie v máji 2016 v Azerbajdžane.

Nominácia tímu SR "17" na kvalifikáciu ME 2016

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Aj v odvete remíza 17-ky s Fínskom

LAPUA (SFZ) - V odvetnom prípravnom stretnutí remizoval tím trénera Ladislava Hudeca vo Fínsku 1:1

Bezgólová remíza 17-ky s Fínskom

JAKOBSTAD (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov remizovali zverenci trénera Hudeca s Fínskom 0:0

Nominácia tímu SR "17" na priateľské zápasy vo Fínsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna správa Slovenského futbalového zväzu

Slovensko "17" - Bielorusko "17" 2:2

VINIČNÉ (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských zápasov remizoval tím Ladislava Pecka s bieloruskými rovesníkmi

Kvalifikácia ME: Ukrajina "17" - Slovensko "17" 1:2

MARBURG (SITA/SFZ) - Tím Ladislava Hudeca ukončil účinkovanie na turnaji Elite Round víťazstvom

Kvalifikácia ME: Slovensko "17" - Taliansko "17" 0:2

MARBURG (SFZ/uefa.com/TASR) - Tím Ladislava Hudeca prehral v druhom zápase 8. kvalifikačnej skupiny Elite Round o postup na ME 2015

Kvalifikácia ME: Nemecko "17" - Slovensko "17" 3:0

WETZLAR (SFZ/uefa.com/dfb.de) - V prvom zápase 8. kvalifikačnej skupiny Elite Round podľahla naša 17-ka domácim nemeckým rovesníkom

17-ka odcestuje zajtra do Nemecka na turnaj Elite Round

SENEC (SFZ) - 18-členný káder trénera Ladislava Hudeca sa predstaví v dňoch 21.-26. marca na turnaji 2. fázy kvalifikácie o postup na finálový turnaj ME 2015 do 17 rokov v Bulharsku

Nominácia tímu SR "17" na kvalifikačný turnaj ME Elite Round v Nemecku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Gruzínsko "17" - Slovensko "17" 1:1

TBILISI (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských zápasov remizoval tím Ladislava Hudeca s gruzínskymi rovesníkmi

Gruzínsko "17" - Slovensko "17" 1:0

TBILISI (TASR/SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov podľahol tím Ladislava Hudeca gruzínskym rovesníkom

17-ka sa zišla v Senci pred prípravnými zápasmi v Gruzínsku

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Ladislava Hudeca odohrajú v rámci prípravy na turnaj Elite Round dva prípravné zápasy v Gruzínsku. Zraneného Martina Macha nahradil Žilinčan Branislav Šušolík

Nominácia tímu SR "17" na priateľské zápasy v Gruzínsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ladislav Hudec, tréner SR "17" a SR "16": "Áčko je pre nás vzorom"

BRATISLAVA (RTVS - Slovenský rozhlas) - S kormidelnákom slovenských mládežníckych reprezentácií sa zhováral redaktor RTVS Martin Šeďo

Ladislav Hudec: "Hlavné heslo - byť silnejší na lopte"

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner Ladislav Hudec po tréningovom kempe v SAE: "Noví hráči ukázali potenciál, výrazne sa zvýšilia konkurencia a kvalita kádra, predovšetkým v stredovej formácii"

SAE "18" - Slovensko "17" 0:2

DUBAJ (SFZ) - V prvom zápase pod vedením trénera Hudeca si rporezentačná 17-ka zaknihovala víťazstvo

Tímy SR "17" a SR "19" odcestovali na tréningový kemp do Spojených arabských emirátov

BRATISLAVA (SFZ) - Zverenci trénerov Ladislava Hudeca (SR "17") a Milana Malatinského (SR "19") odcestovali na tréningový kemp do SAE

Nominácia tímu SR "17" na tréningový kemp v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ladislav Hudec novým trénerom reprezentácií SR "17" a SR "16"

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

SAE "18" - Slovensko "17" 0:5

DUBAJ (SFZ) - Aj v druhom prípravnom zápase v SAE zaknihoval tím Ladislava Hudeca víťazstvo

17-tku čaká v Elite Round 2014/15 jedna z najťažších skupín

NYON (SFZ) - Na rozšírené ME do 17 rokov postupuje až 15 tímov

VIDEO: Slováci na záver podľahli Španielom 1:3

SENEC (SFZ/TASR) - Španielsko - Slovensko 3:1 (1:1)

VIDEO: Mladí Slováci vstúpili do kvalifikácie víťazne. Zdolali Luxembursko 1:0

SENEC (SFZ/TASR) - Slovensko "17" - Luxembursko "17" 1:0 (0:0)

17-ka bude na domácej pôde bojovať o postup na ME 2015

BRATISLAVA (SFZ) - Na ihriskách v NTC Senec a Veľkom bieli sa uskutoční turnaj 11. skupiny o postup do ďalšej fázy kvalifikácie ME 2015

Nominácia tímu SR "17" na kvalifikačný turnaj ME 2015

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

17-ka prehrala s Cyprom 0:2

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Ladislava Pecka podľahli v druhom z dvojice domácich prípravných stretnutí rovesníkom z Cypru 0:2

17-ka zdolala Cyprus, Kele zaznamenal hetrik

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Ladislava Pecka zvíťazili v prvom z dvojice domácich prípravných stretnutí nad rovesníkmi z Cypru 4:0

Nominácia tímu SR "17" na priateľský dvojzápas s Cyprom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Fínsko "17" - Slovensko "17" 2:1

HELSINKI (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských zápasov podľahol tím Ladislava Pecka fínskym rovesníkom

Sedemnástka zvíťazila vo Fínsku 3:2

SALO (SFZ) - Zverenci trénera Pecka zvíťazili v prvom z dvojice prípravných zápasov vo Fínsku 3:2

SR 17: Tuptove kroky vedú do Catanie Calcio, dnes proti Fínom

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Pecka nastúpia dnes proti sedemnástke Fínska, ofenzíva mužstva sa bude spoliehať aj na Ľubomíra Tuptu

Zraz sedemnástky pred prípravnými zápasmi vo Fínsku

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Pecka sa zišli na zraze pred dvomi prípravnými zápasmi vo Fínsku. Martina Šuleka nahradil András Lenárt

Nominácia tímu SR "17" na priateľský dvojzápas vo Fínsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Reprezentácia do 17 rokov dnes proti Bielorusku v českých Dubňanoch

VINIČNÉ (SFZ) - Zverenci Ladislava Pecka odohrajú v Dubňanoch prvý z dvojice prípravných stretnutí proti rovesníkom z Bieloruska

Sedemnástka zdolala v prvom stretnutí Bielorusko 2:0

DUBŇANY (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov zdolali v Dubňanoch (ČR) zverenci trénera Pecka Bielorusko U17 2:0

Nominácia tímu SR "17" na priateľský dvojzápas s Bieloruskom

RATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Sedemnástka prehrala s Tureckom 1:4

LA MANGA (SFZ) - V poslednom zápase na turnaji v španielskej La Mange prehrala slovnská sedemnástka s rovesníkmi z Turecka 1:4

VIDEO: Sedemnástka remizovala so Švédskom 1:1

LA MANGA (SFZ) - V druhom zápase na turnaji v španielskej La Mange remizovali zverenci Ladislava Pecka s rovesníkmi zo Švédska 1:1

17-ka podľahla Nórsku 1:2

LA MANGA (SFZ) - Na medzinárodnom turnaji v Španielsku podľahli zverenci trénera Ladislava Pecka rovesníkov z Nórska 1:2

SR "17" do Španielska bez Kurčíka a Benesa, v nominácii dvojica Szalay - Sandal

SENEC (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov sa zišla na zraze v Senci, zajtra (4.2) odlieta do Španielska

VIDEO: Nominácia tímu SR "17" (*1997) na medzinárodný turnaj v La Mange

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Keď ukážete kvalitu a radosť z futbalu, pritiahnete ľudí na štadión, tvrdí Ladislav Pecko

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácií SR 16 a SR 17 prežil rok 2013 hlavne prípravou na šampionáty do 17 rokov

Pecko zhodnotil vystúpenie svojich zverencov na ME a MS 2013

SENEC (SFZ) - Na trénerskej konferencii v Senci oboznámil tréner Ladislav Pecko prítomných s prípravou a vystúpením slovenskej futbalovej reprezentácie do 17 rokov na ME 2013 na Slovensku a MS 2013 v Spojených arabských emirátoch

Súperom 17-ky v kvalifikácii ME 2015 aj Španielsko

NYON (SFZ/uefa.com) - V sídle UEFA vyžrebovali 1. kolo kvalifikácie na ME 2015 v Bulharsku, na ktorom sa po prvýkrát od roku 2002 zúčastní opäť 16 tímov

17-ke po návrate z MS poďakoval prezident SFZ Ján Kováčik

BRATISLAVA (SFZ/SITA/TASR) - Na pôde Slovenského futbalového zväzu privítali jeho najvyšší predstavitelia tím Ladislava Pecka za výrazného záujmu médi

VIDEO: MS U17: Špalek: "Sme zohratý tím"

RAS AL-KHAIMAH (SFZ) - Stredopoliar Nikolas Špalek aj obranca Atila Varga zhodne tvrdia, že cesta do ďalšieho kola MS do 17 rokov v Spojených arabských emirátoch vedie cez slabšiu obranu Uruguaja

VIDEO: MS U17: Slovensko - Uruguaj 2:4

RAS AL KHAIMAH (SITA/SFZ/fifa.com) - Vicemajster sveta z roku 2011 bol nad sily tímu Ladislava Pecka

VIDEO: MS U17: Martin Slaninka chce strelecké kopačky aj z MS v Emirátoch

RAS AL-KHAIMAH (SFZ) - Reprezentanti do 17 rokov v osemfinále proti Uruguaju

VIDEO: MS U17: Pecko pred osemfinále: "Máme dobrú náladu a verím, že postúpime"

RAS AL-KHAIMAH (SFZ/TASR) - Slováci sa pripravujú na osemfinálový zápas proti Uruguaju na MS do 17 rokov v Spojených arabských emirátoch

VIDEO: MS U17: Kupec: "Očakávame oveľa ťažší zápas, Uruguaj potvrdil svoju kvalitu"

RAS AL-KHAIMAH (SFZ) - Reprezentácia SR 17 sa pripravuje na osemfinále proti Uruguaju, nad ktorým v príprave zvíťazila 2:1

VIDEO: MS U17: Veselé rozhovory s Denisom Vavrom a Martinom Junasom

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Dobrá nálada a radosť z postupu do osemfinále MS do 17 rokov sa odzrkadlili v rozhovoroch so stopérom Denisom Vavrom a brankárom Martinom Junasom

VIDEO: MS U17: Pilip: "Brankár musí chytiť to, čo má. Keď chytí niečo naviac, je to super"

RAS AL-KHAIMAH (SFZ) - Rozhovor s trénerom brankárov SR 17 Ivom Pilipom na MS do 17 rokov v Spojených arabských emirátoch

VIDEO: MS U17: Hromada: "Proti Uruguaju to bude iný zápas ako v Dubaji"

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Zverencov Ladislava Pecka čaká v osemfinále Uruguaj, nad ktorým Slováci zvíťazili v príprave na šampionát 2:1

AUDIO: MS U17: Zranený Andrej Kadlec sa bude liečiť dva tri týždne

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Únavové zranenie ľavého členka vyradilo z ďalších bojov na MS do 17 rokov v Spojených arabských emirátoch obrancu Andreja Kadleca

VIDEO: MS U17: FIFA otestovala vek Vestenického, Kadleca, Kupca aj Lesniaka

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Pred začiatkom svetového šampionátu absolvovali 4 hráči z každého tímu vyšetrenie magnetickou rezonanciou

VIDEO: MS U17: Tréner Pecko sa o postupe dozvedel podľa kriku na chodbe

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Slovenská reprezentácia do 17 rokov včera večer držala palce Uzbekistanu a oplatilo sa! Vďaka jeho výhre nad Chorvátskom idú do 2. fázy turnaja

VIDEO: MS U17: Vestenický: "Hrali sme tímovo, a to rozhodlo"

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Autor celkovo 4 gólov na MS do 17 rokov v SAE Tomáš Vestenický dúfa, že jeho góly budú postupové

VIDEO: MS U17: Hromada po postupe do 2. fázy: "Verili sme v spravodlivý osud"

ABÚ ZABÍ (TASR/SFZ) - Chorvátsko podľahlo v poslednom skupinovom zápase Uzbekistanu 1:2 a otvorilo cestu pre Slovensko do osemfinále MS do 17 rokov v Spojených arabských emirátoch

AUDIO: MS U17: Proti SAE sme si nepripúšťali neúspech, tvrdí Pecko

ABÚ ZABÍ (SFZ/SITA) - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 17 rokov dosiahli v stredu proti SAE svoje prvé víťazstvo (2:0) na MS tejto vekovej kategórie

VIDEO: MS U17: Filip Lesniak: "Musíme premieňať naše šance"

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Slovenskú reprezentantáciu do 17 rokov preveria v treťom zápase A skupiny na MS domáce Spojené arabské emiráty

VIDEO: MS U17: Chvátal: "Musíme hrať ako tím, nie ako jednotlivci"

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Podľa stredopoliara J. Chvátala sa musíme ubrániť rýchlym protiútokom a hrať ako jeden celok, potom môžeme zdolať domáce Spojené arabské emiráty

MS U17: Slovensko - SAE 2:0

ABÚ ZABÍ (SITA/SFZ) - Tím Ladislava Pecka dosiahol historicky prvé víťazstvo na MS do 17 rokov

VIDEO: MS U17: Obranca Šimon Kupec o domácich Spojených arabských emirátoch

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Slovenský obranca do 17 rokov Šimon Kupec vidí nebezpečenstvo v podobe Mohameda Alakberiho

VIDEO: MS U17: Nádej na postup zo skupiny stále existuje, so SAE musíme získať tri body

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Ladislav Pecko: "Možno to bude pre náš lepšie ako keby mali v hlavách, že aj remíza nám stačí"

AUDIO: MS U17: Pecko: "Čo sa stať, sa stane"

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Tréner SR 17 Ladislav Pecko a kapitán Jakub Hromada absolvovali tlačovú konferenciu pred zápasom proti Spojeným arabským emirátom

VIDEO: MS U17: Slaninka: "Musíme mať hlavu pripravenú na výhru"

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Michal Vodecký: "Je na čom stavať a do ďalšieho zápasu musí byť naším jediným cieľom víťazstvo"

AUDIO: MS U17: Pecko: "Stále máme o čo hrať"

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Sumár tlačovej konferencie trénera Ladislava Pecka po skončení zápasu Slovensko - Honduras 2:2 (0:1) na MS do 17 rokov v Spojených arabských emirátoch

VIDEO: MS U17: Vestenický: "Som rád, že mi to tam teraz padlo"

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Tomáš Vestenický otočil skóre v zápase s Hondurasom. Jeho dva góly však nakoniec na výhru nestačili

VIDEO: MS U17: Kapitán Hromada verí, že získame tri body

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Jakub Hromada: "Verím, že zápas proti Hondurasu dokážeme zvládnuť oveľa lepšie ako prvý zápas"

AUDIO: MS U17: Slovensko - Honduras 2:2

ABÚ ZABÍ (SFZ) - O historicky prvé víťazstvo na MS sme prišli v druhej minúte nadstaveného času

MS U17: Slováci chcú Hondurasu skomplikovať postup zo skupiny

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Pecko: "Na domácom šampionáte sme nehrali proti Brazílii"

VIDEO: MS U17: Slováci nemyslia na prehru, chcú uspieť s Hondurasom

ABÚ ZABÍ (SFZ/SITA) - Po prehre v úvodnom stretnutí s Brazílčanmi na MS "17" sa slovenskí reprezentanti pripravujú na nedeľňajší duel proti Hondurasanom

MS U17: Vavro bude schopný nastúpiť od začiatku, Kadlecovi odporúča lekár ešte dva dni liečby

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Zdravotný stav hráčov je dobrý, do boja proti Hondurasu si tréner vyberá bez zdravotného obmedzenia

VIDEO: MS U17: Mladí Slováci sa po Brazílii zhodli: "Len sme odkopávali lopty"

ABÚ ZABÍ (SFZ/TASR) - Slováci podľahli Brazílii v úvodnom zápase vysoko 1:6

MS U17: Dnes otvárací zápas Brazília - Slovensko

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Tím Ladislava Pecka otvorí Majstrovstvá sveta do 17 rokov zápasom proti súperovi z Brazílie

VIDEO: MS U17: Brazília - Slovensko 6:1

ABÚ ZABÍ (SFZ) - Naši reprezentanti dostali lekciu od trojnásobných majstrov sveta v tejto vekovej kategórii

MS U17: Brazília prichádza na turnaj s povinnosťou zvíťaziť

ABÚ ZABÍ (SFZ/FIFA) - Tréner Alexandre Gallo: "Výhra je povinnosťou"

MS U17: Usporiadateľ turnaja - Spojené arabské emiráty

BRATISLAVA (SFZ) - Dnes začína záverečný turnaj 15. MS vo futbale do 17 rokov

MS U17: Slováci v premiére proti Brazílčanom, Hondurasu a SAE

ABÚ ZABÍ (SITA) - Pred záverečným turnajom futbalových majstrovstiev sveta hráčov do 17 rokov v Spojených arabských emirátoch

SR "17" v príprave na MS zvíťazila nad Uruguajom 2:1

DUBAJ (SFZ) - Slovensko "17" - Uruguaj "17" 2:1 (1:0)

MS U17: Tím SR "17" si chce užiť MS, ale cíti aj zodpovednosť

BRATISLAVA (SITA) - Slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov odletela do SAE, kde si na MS tejto vekovej kategórie od 17. októbra zmeria sily v A-skupine s Brazíliou, Hondurasom a domácim tímom

VIDEO: Mladí Slováci sa v Senci zišli kompletní, v utorok letia do SAE

SENEC (SFZ/TASR) - Slovenskí futbalisti do 17 rokov sa v nedeľu na pravé poludnie zišli v Senci na zraze, ktorým odštartovali záverečný blok prípravy na majstrovstvá sveta v Spojených arabských emirátoch (17. októbra - 8. novembra)

MS U17: Zápasy tímu SR do 17 rokov v priamom prenose RTVS

BRATISLAVA (SITA) - Mladí Slováci, ktorí si postup na MS "17" vybojovali na domácom finálovom turnaji ME, sa predstavia v základnej A-skupine v Abú Zabí postupne proti rovesníkom z Brazílie, Hondurasu a domácemu výberu SAE

Nominácia tímu SR "17" (*1996) na MS U17 2013 v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Informácie o vstupenkách na MS do 17 rokov v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

Kvalifikácia ME 2014: Azerbajdžan "17" - Slovensko "17" 2:4

VOLGOGRAD (SFZ/uefa.com/SITA) - V treťom zápase 10. kvalifikičnaje skupiny si zaknihoval tím Ladislava Pecka víťazstvo

Kvalifikácia ME 2014: Slovensko "17" - Island "17" 2:4

VOLGOGRAD (SFZ/uefa.com) - Tím Ladislava Pecka neudržal polčasové vedenie a prehral aj v druhom zápase kvalifikačného turnaja

VIDEO: Mladí Slováci remizovali s Nórmi a skončili na druhom mieste

BÖLLNAS (SFZ) - Tretí zápas našej 17tky (ročník 1996) sa niesol v znamení boja o celkové víťazstvo na turnaji 4 krajín vo Švédsku

Kvalifikácia ME 2014: Rusko "17" - Slovensko "17" 2:1

VOLGOGRAD (SFZ/uefa.com) - V prvom zápase kvalifikačného turnaja podľahol tím Ladislava Pecka (*1997) s domácimi rovesníkmi gólom v 5. minúte nadstaveného času

VIDEO: SR "17" zaslúžene vyhrala nad domácim Švédskom 3:2

LJUSDAL (SFZ) - Na turnaji štyroch krajín vo Švédsku vybojovali naši cenné víťazstvo a v sobotu sa s Nórmi pobijú o celkové víťazstvo na turnaji

VIDEO: Rodák: "Švédi budú kvalitnejší súper"

BÖLLNAS (SFZ) - Mladý slovenský brankár v službách anglického Fulhamu

VIDEO: SR "17" (*1996) pred druhým zápasom na turnaji proti domácemu Švédsku

BÖLLNAS (SFZ) - Zverenci Ladislava Pecka pod vedením jeho asistentov Štefana Rusnáka a Juraja Bútoru absolvovali tréning na večerný zápas

VIDEO: SR "17" (1996) stratila tesné vedenie nad Islandom v posledných sekundách zápasu

BÖLLNAS (SFZ) - Na turnaji 4 krajín vo Švédsku naši podľahli v úvodnom zápase Islandu na pokutové kopy

Nominácia tímu SR "17" na kvalifikačný turnaj ME 2014

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: 17-ka zdolala Írsko v druhom zápase 1:0

SENEC (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských zápasov zdolal tím Ladislava Pecka rovesníkov z Írska najtesnejším rozdielom

Dvojzápas s Írskom odštartovala 17-ka víťazstvom 3:0

VINIČNÉ (SFZ/fai.ie) - V prvom z dvojice priateľských zápasov zdolal tím Ladislava Pecka svojich írskych rovesníkov

VIDEO: Pecko: "Musíme sa zaťať, ísť celý zápas a môžeme poraziť hocikoho"

BRATISLAVA (SFZ) - Zverencov trénera Ladislava Pecka do 17 rokov čakajú pred kvalifikáciou ešte dva prípravné zápasy proti Írsku

Peckovcov v príprave na MS preveria vicemajstri sveta

BRATISLAVA (SFZ) - Prípravy na októbrové MS v Spojených arabských emirátoch vyvrcholia priamo v ich dejisku zápasom s Uruguajom

Nominácia tímu SR "17" na priateľský dvojzápas s Írskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Syrenka Cup 2013: Slovensko "17" - Nórsko "17" 2:0

RACIAŹ (SFZ/SITA/football.no) - Tím Ladislava Pecka obsadil na tradičnom mládežníckom turnaji v Poľsku konečné 7. miesto

Syrenka Cup 2013: Slovensko "17" - Severné Írsko "17" 1:3

MLAWA (SITA/SFZ) - V druhom zápase na tradičnom mládežníckom turnaji v Poľsku podľahol tím Ladislava Pecka rovesníkom zo Severného Írska

Pecko o MS: "Do každého zápasu stopercentne pripravení"

BRATISLAVA (ŠPORT) - Rozhovor redaktora denníka Šport Miroslava Tomášika s trénerom našej 17-ky 50 dní pred začiatkom MS v Spojených arabských emirátoch

SR"17": Na Syrenka Cup-e 2013 na úvod prehra s Dánskom po penaltách

CIECHANÓW (SFZ) - Slovenská reprezentácia do 17 rokov prehrala v prvom zápase na medzinárodnom turnaji Syrenka Cup 2013 s rovesníkmi z Dánska po penaltovom rozstrele.

AUDIO: 17-ka (1996) bude hrať otvárací zápas MS proti Brazílii

ABÚ ZABÍ (SFZ/fifa.com) - V dejisku MS do 17 rokov vyžrebovali súperov tímu Ladislava Pecka

Nominácia tímu SR "17" na medzinárodný turnaj Syrenka Cup

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Podľa Čmelíka a Slaninku rozhodli zápas proti SAE 17 individuálne chyby

ŽILINA (SFZ) - Napriek dobrému nástupu slovenská 17tka podľahla začiatkom týždňa výberu Spojených arabských emirátov 3:1

VIDEO: Reprezentácia SR "17" (1996) prehrala v priateľskom zápase proti SAE 1:3

ISTANBUL (SFZ/SITA) - Pre súpera to bol posledný zápas počas tréningového pobytu v Turecku, po ktorom sa presúva do Malajzie

Nominácia tímu SR "17" (1996) na priateľský zápas so Spojenými arabskými emirátmi

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

ME 17: Mladí Slováci skončili v semifinále, ciele splnili

ŽILINA (SITA) - Miroslav Káčer: "Každý bojoval, na ihrisku nechal všetko, ale nestačilo to"

Predstavujeme našu 17-ku: Miroslav Káčer

BRATISLAVA (SFZ) - Vizitka reprezentanta Slovenska do 17 rokov a člena kádra pre ME 2013 do 17 rokov na Slovensku

Lukáš Haraslín: "Vavro nám bude v semifinále chýbať, chceme mu dopriať zahrať si finále"

ŽILINA (SFZ) - Rozhovor s kapitánom našej reprezentácie Lukášom Haraslínom pred semifinálovým zápasom ME do 17 rokov proti Taliansku