angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Slovensko U19: V kľúčovom zápase prehra 0:4

FRANKFURT NAD MOHANOM (SFZ/ol) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov prehrala vo Frankfurte nad Mohanom s domácim Nemeckom vysoko 0:4 a nepostúpila na majstrovstvá Európy.

SLOVENSKO U19: Dôležitá výhra, dôležité góly

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Reprezentačná devätnástka porazila v druhom zápase kvalifikácie, tzv fázy Elite Round, Cyprus 5:0.

Slovensko U19: Dnes „ostrá “kvalifikácia so Srbskom

FRANKFURT NAD MOHANOM (SFZ/pš) – Dnes o 16:00 vstúpi reprezentačná devätnástka do druhej kvalifikačnej fázy, tzv. Elite Round, zápasom so Srbskom.

Slovensko U19: Prehra v úvode so Srbskom

RÜSSELSHEIM NAD MOHANOM (SFZ/ol) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov nezvládla úvodný zápas druhej časti kvalifikácie na ME, tzv. Elite Roundu, prehrala so Srbskom.

SLOVENSKO U19: Tri zápasy od Gruzínska

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – V utorok predpoludním sa cez Viedeň prepravila do Frankfurtu nad Mohanom, kde bude mať sídlo počas druhej fázy kvalifikácie ME, tzv. Elite Roundu, reprezentačná devätnástka.

SLOVENSKO U19: Nominácia na Elite Round

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej devätnástky Milan Malatinský oznámil konečnú nomináciu na druhú fázu kvalifikácie ME 2017, tzv. Elite Round, v Nemecku.

Devätnástka vyhrala v Rakúsku gólom Štefanca

LINDABRUNN (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov zvíťazila v generálke pred druhou fázou kvalifikácie ME, tzv. Elite Roundom, nad rovesníkmi z Rakúska 1:0.

SLOVENSKO U19: Rakúsko, posledný test pred Elite Roundom

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov odohrá v stredu zápas v Rakúsku, ktorý bude generálkou na druhú fázu kvalifikácie ME, tzv. Elite Round.

Nominácia U19 na zápas v Rakúsku

BRATISLAVA (SFZ) – Generálkou reprezentačnej devätnástky pred druhým kvalifikačným kolom ME 2017, tzv. Elite Roundom, je zápas v Rakúsku.

Turnaj v La Mange: Naším problémom góly, páčil sa Herc

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Príprava na zápasy druhej fázy kvalifikácie o postup na ME, tzv. Elite Round, pokračuje - devätnástka absolvovala Turnaj 4 krajín v La Mange.

Turnaj v La Mange: 19-ka sa s turnajom rozlúčila víťazstvom

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenská reprezentácia do 19 rokov vyhrala nad rovesníkmi z Írska 3:1.

Milan Kvocera: Vyčnieva nielen číslom na drese

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Aj Milan Kvocera je členom tímu Milana Malatinského na turnaji v La Mange. Poďme si ho predstaviť bližšie.

Turnaj v La Mange: Od 3 bodov nás delilo pár minút

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenská reprezentácia do 19 rokov odohrala druhý zápas na turnaji v Španielsku s rovesníkmi z Nórska. Po úvodnej prehre s Portugalskom 0:3 si dnes pripísala remízu 2:2.

Christián Herc: Začne po futbale podnikať?

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Reprezentácia do 19 rokov sa momentálne nachádza na turnaji v španielskej La Mange. Súčasťou tímu je aj Christián Herc.

Turnaj v La Mange: 19-ka prehrala rozdielom triedy

BRATISLAVA/ (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenskí reprezentanti do 19 rokov podľahli v prvom zápase Turnaja 4 krajín v La Mange Portugalsku 0:3.

Denis Baumgartner: Talianska škola futbalu i života

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Má 19 rokov, počúva Rytmusa, futbal si užíva v Sampdorii Janov a postupne zbiera cenné skúsenosti. Talentovaný Denis Baumgartner má byť jedným ťahúňov reprezentačnej devätnástky nielen na turnaji v španielskej La Mange.

Devätnástka v La Mange: Nielen sa zúčastniť

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – Reprezentácia do 19 rokov mala na stredu 8. februára naplánovaný odlet do španielskeho stediska La Manga na Turnaj 4 krajín.

Nominácia U19 na turnaj 4 krajín v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Milana Malatinského v príprave na marcový kvalifikačný turnaj Elite Round

19-ka zdolala Poľsko 1:0

MARBELLA (SFZ) – Tím trénera Malatinského zdolal v druhom zápasena medzinárodnom turnaji v Španielsku Poľsko 1:0.

Tesná prehra 19-ky s Belgickom 0:1

MARBELLA (SFZ) – Tím trénera Malatinského podľahol na medzinárodnom turnaji v Španielsku, v rámci prípravy na budúcoročný turnaj druhej fázy kvalifikácie ME 2017 (Elite Round), s tímom Belgicka 0:1.

Nominácia U19 na medzinárodný turnaj v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Aj do tretice víťazstvo U19 v kvalifikácii ME 2017

SZUBIN (SFZ/TASR/Juraj Čurný) - V záverečnom zápase 11. kvalifikačnej skupiny zvíťazil tím Milana Malatinského nad Macedónskom 2:0

SR19: Malatinský: "Na súboj s favoritom sme pripravení“

INOWROCLAW/BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI)- Slovenskú devätnástku čaká v druhom kvalifikčanom súboji domáci tím, favorizované Poľsko.

U19 si vybojovala postup do Elite Round

INOWROCLAW (SFZ/uefa.com/Juraj Čurný) - Tím Milana Malatinského v zápase turnaja prvej fázy kvalifikácie ME 2017 zdolal domáce Poľsko 1:0

Tréner SR 19 Malatinský: ”Vieme, ako uspieť”

TORUŇ/BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenskí reprezentanti do 19 rokov začínajú boj o postup na ME 2017 v Gruzínsku, v základnej skupine 1. kola kvalifikácie sa postupne stretnú so Severným Írskom, Macedónskom a domácim Poľskom.

Nominácia U19 na turnaj kvalifikácie ME 2017 v Poľsku

Súpermi tímu Milana Malatinského budú družstvá Severného Írska, Poľska a Macedónska

U19: Slovensko - Čierna Hora 1:0

VEĽKÝ BIEL (SFZ) - Tím Milana Malatinského zdolal rovesníkov z Čiernej Hory aj v druhom zápase

U19: Slovensko - Čierna Hora 2:1

Veľký Biel (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil v prvom z dvojice priateľských zápasov

Nominácia U19 na zápasy s Čiernou Horou

Tím Milana Malatinského odohrá zápasy 13. a 15.9. vo Veľkom Bieli

Nominácia U19 na zápasy so Švajčiarskom

Tím Milana Malatinského sa pripravuje na kvalifikáciu ME 2017

Lešický po triumfe 19-ky v Japonsku: "Hráčom medaily za statočnosť"

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s Milanom Lešickým - hlavným vedúcim slovenskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov na turnaji SBS Cup v Japonsku.

SR "19" víťazom SBS Cupu 2016 v Japonsku

SHIZUOKA (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil aj v treťom zápase na 40. ročníku medzinárodného mládežníckeho turnaja

SBS Cup: 19-ka porazila Kostariku 2:0

SHIZUOKA (SFZ) - Aj v druhom zápase na medzinárodnom mládežníckom turnaji SBS Cup v Japonsku dosiahla reprezentačná 19-ka víťazstvo

19-ka dnes odletí na turnaj SBS Cup do Japonska

IVANKA PRI DUNAJI (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Milana Malatinského sa stretne s výbermi Japonska, Kostariky a regionálneho výberu Shizuoky.

Devätnástka: Škoda, že 2. miesto bolo málo...

ROHRBACH AN DER LAFNITZ (SFZ) – S vedomím, že napriek maximálnemu úsiuliu už nemôžu postúpiť na záverečený šampionát svojej vekovej kategórie dohrala druhú fázu kvalifikácie, tzv. Elite round, slovenská devätnástka víťazne proti Rumunsku.

19-ka napriek výhre nad Českom bez šance na postup

GLEISDORF (SFZ) – Tím Milana Malatinského v druhom zápase kvalifikačnej fázy Elite round vyhral 2:1 nad Českom a udržal si nádej na víťazstvo v skupine a tým aj postup na finálový turnaj do Nemecka.

Devätnástka: Zmena v zostave, aj vo výkone

GLEISDORF (SFZ) – Po prehre 1:3 s domácim Rakúskom hrá dnes od 11.00 slovenská devätnástka druhý zápas v kvalifikácii ME, fázy Eilte round proti Česku.

19-ka podľahla Rakúsku 1:3

ROHRBACH/L. (uefa.com) - Zverenci trénera Malatinského podľahli v prvom stretnutí na turnaji Elite Round o postup na ME domácemu Rakúsku 1:3.

Devätnástka: Proti Rakúsku s odhodlaním

BRATISLAVA (SFZ) – Tím Milana Malatinského odohrá druhú fázu kvalifikácie ME svojej vekovej kategórie, tzv. Elite round v Rakúsku. Prvý zápas s domácimi rovesníkmi je na programe dnes.

Tréner 19-ky Malatinský: "S pokorou, ale s odhodlaním."

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s trénerom slovenskej 19-ky pred záverečnou fázou kvalifikácie o postup na ME 2017 - turnajom Elite Round v Rakúsku.

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj Elite Round v Rakúsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Na záver turnaja v La Mange víťazstvo 19-ky nad Poľskom

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil 1:0 gólom Erika Jirku

VIDEO: 19-ka remizovala s Portugalskom 1:1

LA MANGA (SFZ) - Tím trénera Malatinského remizoval v druhom zápase na turnaji v La Mange s Portugalskom 1:1.

VIDEO: Tesná prehra 19-ky s Nórskom

LA MANGA (SFZ) – Vo svojom prvom zápase na turnaji v španielskej La Mange prehrala slovenská devätnástka najtesnejším rozdielom.

Špalek: "Duely v La Mange výbornou previerkou pred Elite Round"

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Nikolas Špalek má skúsenosti z dvoch záverečných turnajov ME a MS, v marci zabojuje s 19-kou na turnaji Elite Round o postup na tretí - ME 2016 U19 v Nemecku.

Bénes: "Bojovnosť, tímovosť a kvalita by nás mohli doviesť na ME U19"

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Stredopoliar slovenskej 19-ky László Bénes má za sebou úspešnú jeseň, výkony v klube a v reprezentácii mu vyniesli účasť v elitnom výbere 50 najväčších talentov podľa talianskeho portálu Gazetta World.

Malatinský pred odchodom 19-ky na turnaj do La Mangy: "Tri skvelé zápasy"

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 19-ka sa stretne na medzinárodnom turnaji v Španielsku s výbermi Nórska, Poľska a Portugalska.

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v La Mange

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR "19" na tréningový kemp v Korni

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu