angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Slovensko 19: Nad Špiriakom v kvalifikácii veľký otáznik

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) – Reprezentačnú devätnástku čaká už 7. novembra úvodný kvalifikačný zápas v boji o ME, o situácii v tíme hovoril tréner Milan Malatinský.

Slovensko 19: V seneckom NTC zaujímavého viac ako dosť

Hlavnému rozhodcovi zápasu Petrovi Cvengrošovi asistovali na čiarach Mário Roszbeck a Katarína Smolíková.

Slovensko 19: Bojovný výkon, cenná remíza

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – Remíza s úradujúcimi majstrami Európy po vyrovnávajúcom góle v nadstavenom čase je dobrým vysvedčením vôle, ale aj futbalovej kvality reprezentačnej devätnástky.

SLOVENSKO 19: Nešťastná tesná prehra

JASLOVSKÉ BOHUNICE (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenská reprezentácia v Jaslovských Bohuniciach odohrala prvý z dvojice prípravných zápasov, Grécku podľahla 0:1.

Slovensko 19: Ťažký dvojzápas s Gréckom a Anglickom v príprave

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Tréner slovenskej reprezentácie do 19 rokov Milan Malatinský sa vyjadril k dvojzápasu s Gréckom (hrá sa 6. októbra v Jaslovských Bohuniciach) a Anglickom (9. októbra v Senci).

Slovensko 19: Nominácia na Grécko a Anglicko

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner Slovenska 19 Milan Malatinský nominoval 18-členný káder na dva medzištátne prípravné zápasy s Gréckom (6.10. v Jaslovských Bohuniciach) a Anglickom (9.10. NTC Senec).

Slovensko 19: V odvete víťazstvom vrátili požičané

NIKÓZIA (SFZ) – V odvetnom stretnutí vrátila reprezentačná devätnástka domácim prehru spred dvoch dní rovnakým pomerom.

19-ka podľahla Cypru 0:1

NIKÓZIA (SFZ) – V prvom z dvojice prípravných stretnutí podľahol tím trénera Malatinského reprezentácii Cypru 0:1.

Slovensko 19: Nominácia na dva zápasy na Cypre

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner slovenskej devätnástky Milan Malatinský oznámil 20-člennú nomináciu na dva zápasy na Cypre.

Slovensko 19: Dobrý výkon a 3:0 nad Švajčiarskom

FRIBOURG (SFZ/mv) – Dobrý výkon, dobrý výsledok – to je sumár premiérového vystúpenia slovenskej devätnástky na začiatku sezóny.

Slovensko 19: Nominácia na zápas vo Švajčiarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner tímu do 19 rokov Milan Malatinský nominoval 18-členný káder na medzištátny zápas so Švajčiarskom vo Fribourgu.

Slovensko U19: V kľúčovom zápase prehra 0:4

FRANKFURT NAD MOHANOM (SFZ/ol) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov prehrala vo Frankfurte nad Mohanom s domácim Nemeckom vysoko 0:4 a nepostúpila na majstrovstvá Európy.

SLOVENSKO U19: Dôležitá výhra, dôležité góly

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Reprezentačná devätnástka porazila v druhom zápase kvalifikácie, tzv fázy Elite Round, Cyprus 5:0.

Slovensko U19: Dnes „ostrá “kvalifikácia so Srbskom

FRANKFURT NAD MOHANOM (SFZ/pš) – Dnes o 16:00 vstúpi reprezentačná devätnástka do druhej kvalifikačnej fázy, tzv. Elite Round, zápasom so Srbskom.

Slovensko U19: Prehra v úvode so Srbskom

RÜSSELSHEIM NAD MOHANOM (SFZ/ol) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov nezvládla úvodný zápas druhej časti kvalifikácie na ME, tzv. Elite Roundu, prehrala so Srbskom.

SLOVENSKO U19: Tri zápasy od Gruzínska

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – V utorok predpoludním sa cez Viedeň prepravila do Frankfurtu nad Mohanom, kde bude mať sídlo počas druhej fázy kvalifikácie ME, tzv. Elite Roundu, reprezentačná devätnástka.

SLOVENSKO U19: Nominácia na Elite Round

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej devätnástky Milan Malatinský oznámil konečnú nomináciu na druhú fázu kvalifikácie ME 2017, tzv. Elite Round, v Nemecku.

Devätnástka vyhrala v Rakúsku gólom Štefanca

LINDABRUNN (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov zvíťazila v generálke pred druhou fázou kvalifikácie ME, tzv. Elite Roundom, nad rovesníkmi z Rakúska 1:0.

SLOVENSKO U19: Rakúsko, posledný test pred Elite Roundom

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov odohrá v stredu zápas v Rakúsku, ktorý bude generálkou na druhú fázu kvalifikácie ME, tzv. Elite Round.

Nominácia U19 na zápas v Rakúsku

BRATISLAVA (SFZ) – Generálkou reprezentačnej devätnástky pred druhým kvalifikačným kolom ME 2017, tzv. Elite Roundom, je zápas v Rakúsku.

Turnaj v La Mange: Naším problémom góly, páčil sa Herc

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Príprava na zápasy druhej fázy kvalifikácie o postup na ME, tzv. Elite Round, pokračuje - devätnástka absolvovala Turnaj 4 krajín v La Mange.

Turnaj v La Mange: 19-ka sa s turnajom rozlúčila víťazstvom

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenská reprezentácia do 19 rokov vyhrala nad rovesníkmi z Írska 3:1.

Milan Kvocera: Vyčnieva nielen číslom na drese

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Aj Milan Kvocera je členom tímu Milana Malatinského na turnaji v La Mange. Poďme si ho predstaviť bližšie.

Turnaj v La Mange: Od 3 bodov nás delilo pár minút

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenská reprezentácia do 19 rokov odohrala druhý zápas na turnaji v Španielsku s rovesníkmi z Nórska. Po úvodnej prehre s Portugalskom 0:3 si dnes pripísala remízu 2:2.

Christián Herc: Začne po futbale podnikať?

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Reprezentácia do 19 rokov sa momentálne nachádza na turnaji v španielskej La Mange. Súčasťou tímu je aj Christián Herc.

Turnaj v La Mange: 19-ka prehrala rozdielom triedy

BRATISLAVA/ (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenskí reprezentanti do 19 rokov podľahli v prvom zápase Turnaja 4 krajín v La Mange Portugalsku 0:3.

Denis Baumgartner: Talianska škola futbalu i života

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Má 19 rokov, počúva Rytmusa, futbal si užíva v Sampdorii Janov a postupne zbiera cenné skúsenosti. Talentovaný Denis Baumgartner má byť jedným ťahúňov reprezentačnej devätnástky nielen na turnaji v španielskej La Mange.

Devätnástka v La Mange: Nielen sa zúčastniť

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – Reprezentácia do 19 rokov mala na stredu 8. februára naplánovaný odlet do španielskeho stediska La Manga na Turnaj 4 krajín.

Nominácia U19 na turnaj 4 krajín v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Milana Malatinského v príprave na marcový kvalifikačný turnaj Elite Round

19-ka zdolala Poľsko 1:0

MARBELLA (SFZ) – Tím trénera Malatinského zdolal v druhom zápasena medzinárodnom turnaji v Španielsku Poľsko 1:0.

Tesná prehra 19-ky s Belgickom 0:1

MARBELLA (SFZ) – Tím trénera Malatinského podľahol na medzinárodnom turnaji v Španielsku, v rámci prípravy na budúcoročný turnaj druhej fázy kvalifikácie ME 2017 (Elite Round), s tímom Belgicka 0:1.

Nominácia U19 na medzinárodný turnaj v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Aj do tretice víťazstvo U19 v kvalifikácii ME 2017

SZUBIN (SFZ/TASR/Juraj Čurný) - V záverečnom zápase 11. kvalifikačnej skupiny zvíťazil tím Milana Malatinského nad Macedónskom 2:0

SR19: Malatinský: "Na súboj s favoritom sme pripravení“

INOWROCLAW/BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI)- Slovenskú devätnástku čaká v druhom kvalifikčanom súboji domáci tím, favorizované Poľsko.

U19 si vybojovala postup do Elite Round

INOWROCLAW (SFZ/uefa.com/Juraj Čurný) - Tím Milana Malatinského v zápase turnaja prvej fázy kvalifikácie ME 2017 zdolal domáce Poľsko 1:0

Tréner SR 19 Malatinský: ”Vieme, ako uspieť”

TORUŇ/BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenskí reprezentanti do 19 rokov začínajú boj o postup na ME 2017 v Gruzínsku, v základnej skupine 1. kola kvalifikácie sa postupne stretnú so Severným Írskom, Macedónskom a domácim Poľskom.

Nominácia U19 na turnaj kvalifikácie ME 2017 v Poľsku

Súpermi tímu Milana Malatinského budú družstvá Severného Írska, Poľska a Macedónska

U19: Slovensko - Čierna Hora 1:0

VEĽKÝ BIEL (SFZ) - Tím Milana Malatinského zdolal rovesníkov z Čiernej Hory aj v druhom zápase

U19: Slovensko - Čierna Hora 2:1

Veľký Biel (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil v prvom z dvojice priateľských zápasov

Nominácia U19 na zápasy s Čiernou Horou

Tím Milana Malatinského odohrá zápasy 13. a 15.9. vo Veľkom Bieli

Nominácia U19 na zápasy so Švajčiarskom

Tím Milana Malatinského sa pripravuje na kvalifikáciu ME 2017

Lešický po triumfe 19-ky v Japonsku: "Hráčom medaily za statočnosť"

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s Milanom Lešickým - hlavným vedúcim slovenskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov na turnaji SBS Cup v Japonsku.

SR "19" víťazom SBS Cupu 2016 v Japonsku

SHIZUOKA (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil aj v treťom zápase na 40. ročníku medzinárodného mládežníckeho turnaja

SBS Cup: 19-ka porazila Kostariku 2:0

SHIZUOKA (SFZ) - Aj v druhom zápase na medzinárodnom mládežníckom turnaji SBS Cup v Japonsku dosiahla reprezentačná 19-ka víťazstvo

19-ka dnes odletí na turnaj SBS Cup do Japonska

IVANKA PRI DUNAJI (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Milana Malatinského sa stretne s výbermi Japonska, Kostariky a regionálneho výberu Shizuoky.

Devätnástka: Škoda, že 2. miesto bolo málo...

ROHRBACH AN DER LAFNITZ (SFZ) – S vedomím, že napriek maximálnemu úsiuliu už nemôžu postúpiť na záverečený šampionát svojej vekovej kategórie dohrala druhú fázu kvalifikácie, tzv. Elite round, slovenská devätnástka víťazne proti Rumunsku.

19-ka napriek výhre nad Českom bez šance na postup

GLEISDORF (SFZ) – Tím Milana Malatinského v druhom zápase kvalifikačnej fázy Elite round vyhral 2:1 nad Českom a udržal si nádej na víťazstvo v skupine a tým aj postup na finálový turnaj do Nemecka.

Devätnástka: Zmena v zostave, aj vo výkone

GLEISDORF (SFZ) – Po prehre 1:3 s domácim Rakúskom hrá dnes od 11.00 slovenská devätnástka druhý zápas v kvalifikácii ME, fázy Eilte round proti Česku.

19-ka podľahla Rakúsku 1:3

ROHRBACH/L. (uefa.com) - Zverenci trénera Malatinského podľahli v prvom stretnutí na turnaji Elite Round o postup na ME domácemu Rakúsku 1:3.

Devätnástka: Proti Rakúsku s odhodlaním

BRATISLAVA (SFZ) – Tím Milana Malatinského odohrá druhú fázu kvalifikácie ME svojej vekovej kategórie, tzv. Elite round v Rakúsku. Prvý zápas s domácimi rovesníkmi je na programe dnes.

Tréner 19-ky Malatinský: "S pokorou, ale s odhodlaním."

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s trénerom slovenskej 19-ky pred záverečnou fázou kvalifikácie o postup na ME 2017 - turnajom Elite Round v Rakúsku.

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj Elite Round v Rakúsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Na záver turnaja v La Mange víťazstvo 19-ky nad Poľskom

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil 1:0 gólom Erika Jirku

VIDEO: 19-ka remizovala s Portugalskom 1:1

LA MANGA (SFZ) - Tím trénera Malatinského remizoval v druhom zápase na turnaji v La Mange s Portugalskom 1:1.

VIDEO: Tesná prehra 19-ky s Nórskom

LA MANGA (SFZ) – Vo svojom prvom zápase na turnaji v španielskej La Mange prehrala slovenská devätnástka najtesnejším rozdielom.

Špalek: "Duely v La Mange výbornou previerkou pred Elite Round"

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Nikolas Špalek má skúsenosti z dvoch záverečných turnajov ME a MS, v marci zabojuje s 19-kou na turnaji Elite Round o postup na tretí - ME 2016 U19 v Nemecku.

Bénes: "Bojovnosť, tímovosť a kvalita by nás mohli doviesť na ME U19"

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Stredopoliar slovenskej 19-ky László Bénes má za sebou úspešnú jeseň, výkony v klube a v reprezentácii mu vyniesli účasť v elitnom výbere 50 najväčších talentov podľa talianskeho portálu Gazetta World.

Malatinský pred odchodom 19-ky na turnaj do La Mangy: "Tri skvelé zápasy"

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 19-ka sa stretne na medzinárodnom turnaji v Španielsku s výbermi Nórska, Poľska a Portugalska.

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v La Mange

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR "19" na tréningový kemp v Korni

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka na Elite Round do Rakúska, v kvalifikácii ME 2017 do Poľska

NYON (SFZ/uefa.com) - V sídle Európskej futbalovej únie vyžrebovali 2. fázu kvalifikácie ME 2016 a 1. fázu kvalifikácie ME 2017 v kategórii do 19 rokov

Malatinský: Odvážnemu a dobrému prialo aj šťastie

BRATISLAVA/SOČI (SFZ/PETER ŠURIN) – Slovenská devätnástka vyhrala kvalifikačný turnaj v ruskom Soči a postúpila do fázy Elite Round európskeho šampionátu tejto vekovej kategórie.

19-ka zdolala Severné Írsko a postúpila do Elite Round ME 2016

SOČI (uefa.com) -Zverenci trénera Malatinského zdolali v rozhodujúcom zápase o postup do Elite Round Severné Írsko 2:0.

19-ka remizovala s Nórskom 2:2

SOČI (uefa.com) - Zverenci trénera Malatinského remizovali aj v druhom stretnutí na turnaji prvej fázy kvalifikácie ME 2016 s Nórskom 2:2.

SR19: Brankár Greif vyrovnal proti Rusku v nadstavenom čase!

SOČI (SFZ) - Tím trénera Malatinského remizoval v prvom zápase 1. fázy kvalifikácie ME 2016 s domácim Ruskom 1:1

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj v Rusku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka zdolala v odvete Maďarsko 5:1

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Malatinského zdolal v odvetnom prípravnom zápase Maďarsko vysoko 5:1

SR 19: Samuel Mráz odštartoval dvomi gólmi kanonádu proti Maďarsku

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Dvojgólový Samuel Mráz: ""Mohol som pridať aj tretí, stretnutia s Maďarskom boli výbornou previerkou pred kvalifikačnými zápasmi."

19-ka vyhrala v Maďarsku 3:2

LIPÓT (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov zvíťazil tím Milana Malatinského na pôde súpera

Nominácia tímu SR "19" na priateľský dvojzápas s Maďarskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovinsko "19" - Slovensko "19" 1:0

RADENCI (SFZ) - Prvá prehra tímu Milana Malatinského v tejto sezóne v príprave na kvalifikáciu ME

Slovinsko "19" - Slovensko "19" 0:1

HOTIZA (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov dosiahol tím Milana Malatinského cenné víťazstvo

Nominácia tímu SR "18" na na medzinárodný turnaj vo Švédsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy v Slovinsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Arménsko "19" - Slovensko "19" opäť 0:1

JEREVEAN (SFZ) - AJ v druhom z dvojice priateľských zápasov dosiahol tím Milana Malatinského víťazstvo

Arménsko "19" - Slovensko "19" 0:1

JEREVAN (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov tím Milana Malatinského zvíťazil

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy v Arménsku

BRATISLAVA (SFZ! - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Kvalifikácia ME: Írsko "19" - Slovensko "19" 2:2

MANNHEIM (TASR/uefa.com) - Tím Milana Malatinského ukončil turnaj Elite Round bez prehry, ale na finálový turnaj ME nepostúpil

Kvalifikácia ME: Slovensko "19" - Česko "19" 3:0

MANNHEIM (TASR/SFZ/uefa.com) - Tím Milana Malatinského jednoznačne zdolal druhého súpera na kvalifikačnom turnaji Elite Round

Kvalifikácia ME: Slovensko "19" - Nemecko "19" 1:1

MANNHEIM (TASR/SFZ) - Tím Milana Malatinského vybojoval remízu s domácim favoritom

19-ka sa zišla v Senci pred odchodom na Elite Round do Nemecka

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Malatinského sa pripravujú v Senci na rozhodujúce zápasy o postup na ME 2015 v Grécku

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj ME Elite Round v Nemecku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: La Manga Cup 2015: Česko "19" - Slovensko "19" 2:0

LA MANGA (SFZ/TASR/fotbal.cz) - V záverečnom zápase turnaja 4 krajín podľahol tím Milana Malatinského českým rovesníkom

VIDEO: La Manga Cup 2015: Portugalsko "19" - Slovensko "19" 2:2

LA MANGA (SFZ) - V druhom zápase medzinárodného turnaja dosiahol tím Milana Malatinského cennú remízu

19-ka dnes proti Portugalsku, kapitán Lesniak očakáva vyrovnaný zápas

SENEC (SFZ) - Kapitán Ján Lesniak pred dnešným duelom: ""S Portugalskom sme sa ešte nestretli, šance sú vyrovnané"

La Manga Cup 2015: Slovensko "19" - Nórsko "19" 0:1

LA MANGA (SFZ/football.no) - V prvom zápase medzinárodného turnaja štyroch krajín podľahol tím Milana Malatinského nórskym rovesníkom

19-ka dnes proti Nórsku, brankár Rodák: "Beriem úlohu favorita, potrebujeme byť zdravo sebavedomí"

SENEC (SFZ) - Brankár SR "19" Marek Rodák: "S brankárskym kolegom Martinom Junasom máme výborný vzťah, chytáme spolu od pätnástich rokov

19-ka odcestovala na medzinárodný turnaj 4 Nations do La Mangy

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Milana Malatinského sa stretnú na 4 Nations Tournament s Nórskom, Portugalskom a Českou republikou. Chvátala a Hromadu nahradili Patrik Gilián a Daniel Bojda

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v La Mange

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Al Shabab "21" - Slovensko "19" 1:1

DUBAJ (SFZ) - V druhom prípravnom zápase reprezentačnej 19-ky na tréningovom kempe sa zrodila remíza

Ajman "21" - Slovensko "19" 0:2

DUBAJ (SFZ) - Podobne ako 17-ka aj reprezentačná 19-ka v prvom zápase na prípravnom kempe zvíťazila

Aktuálne zloženie realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

BRATISLAVA (SFZ) - Na svojom dnešnom zasadaní schválil Výkonný výbor SFZ návrh zloženia realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

Malatinský: "Ak niekto zaujme, bude v nominácii na Elite Round"

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner Malatinský pred odchodom do SAE: "Som presvedčený, že počas tréningového kempu ma niektorí hráči zaujmú a vybojujú si miesto v nominácii na blížiaci sa Elite Round"

Tímy SR "17" a SR "19" odcestovali na tréningový kemp do Spojených arabských emirátov

BRATISLAVA (SFZ) - Zverenci trénerov Ladislava Hudeca (SR "17") a Milana Malatinského (SR "19") odcestovali na tréningový kemp do SAE

Nominácia tímu SR "19" na prípravný kemp v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa slovenského futbalového zväzu

Skvelý rok slovenskej 19-ky okorenený postupom do Elite Round, jediná prehra s Talianskom

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výsledkov a štatistické údaje hráčov reprezentácie SR do 19 rokov v kalendárnom roku 2014

SR "19" v Elite Round proti Írsku, Nemecku a Českej republike

NYON (SFZ/SITA) - Zverenci trénera Milana Malatinského poznajú svojich súperov v boji o postup na šampionát v Grécku

19-ka v kvalifikácii ME 2015 do Maďarska

BRATISLAVA (SITA/uefa.com) - V sídle Európskej futbalovej únie vyžrebovali kvalifikáciu ME v kategórii do 19 rokov

VIDEO: Matejka prišiel o barlách za spoluhráčmi do Maďarska, na "mŕtvu rybu" si bude musieť počkať

TATABÁNYA (SFZ) - Ani zranenie nezabránilo členovi kádra slovenskej devätnástky Róbertovi Matejkovi pricestovať do Maďarska a podporiť spoluhráčov počas kvalifikácie ME 2015

19-ka potvrdila postup suverénnym víťazstvom

DUNAÚJVÁROS (TASR/SRO) - Maďarsko "19" - Slovensko "19" 0:3

VIDEO: SR "19" v predstihu vyhrala kvalifikačnú skupinu a postúpila do Elite Round

DUNAUJVÁROS (SFZ/TASR) - Slovensko "19" - Azerbajdžan "19" 4:1 (1:0)

19-ka po úspešnom vstupe do kvalifikácie dnes proti Azerbajdžanu

TATABÁNYA (SFZ)- Lukáš Haraslín pred dnešným zápasom proti Azerbajdžanu: "Proti Slovinsku bola dôležitá kondícia, veľa sme nabehali. Aj v druhom zápase pôjdeme za víťazstvom"

Kupec o vstupe 19-ky do kvalifikačného turnaja: "Boli sme lepší, víťazstvo nám dodá psychické sily"

TATABÁNYA (SFZ) - Šimon Kupec: "Víťazstvo v prvom zápase kvalifikačného turnaja je vždy mimoriadne dôležité, nám sa to podarilo"

VIDEO: SR "19" v oslabení zvíťazila nad Slovinskom 2:1

TATABÁNYA (TASR/SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov vstúpila do turnaja 4. skupiny I. fázy kvalifikácie ME 2015 pondelňajšou výhrou 2:1 nad Slovinskom

VIDEO: Hromada: "Verím, že 'Óólele' budeme spievať po každom zápase"

SENEC (SFZ) - Dnes sa začína kvalifikácia o postup na ME 2015 do 19 rokov

Čmelík a Káčer pred kvalifikáciou ME 2015: "Sme dobre pripravení po všetkých stránkach"

SENEC (SFZ) - Lukáš Čmelík pred odchodom do Maďarska na kvalifikačný turnaj ME 2015: Súperi možno nemajú až tak zvučné mená, to však neznamená, že nemajú svoju kvalitu. Čaká nás náročný turnaj, verím, že ho zvládneme"

19-ka odcestovala do Maďarska na kvalifikačný turnaj ME 2015

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Malatinského odcestovali do Maďarska. Na turnaji o postup do ďalšej fázy kvalifikácie na ME 2015 sa budú musieť zaobísť bez dvojice Chvátal - Matejka

Vestenický bojuje o šancu v klube, na návšteve vo "večnom meste" aj Ľubo Moravčík

RÍM (SFZ) - Ľubomír Moravčík o Tomášovi Vestenickom: "Snahu celého mužstva dokáže pretaviť do gólu, to je jeho najsilnejšia stránka. Stále je to 18-ročný chalan, potrebuje fyzicky dospieť, dostať sa do mužskej podoby"

Širšia nominácia SR "19" na turnaj kvalifikácie ME 2015 v Maďarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka uspela aj v druhom zápase, v Izraeli zvíťazila 3:0

TEL AVIV (SFZ) - Zverenci trénera Milana Malatinského zdolali v odvetnom stretnutí rovesníkov z Izraela 3:0

V kvalifikačnej príprave 19-ky proti Izraelu aj duo Juventusu: Hromada a Varga

SENEC (SFZ) - V kádri trénera Malatinského aj dvojica legionárov z Juventusu Turín Jakub Hromada a Attila Varga

19-ka vyhrala v Izraeli 2:0 po góloch Vestenického

TEL AVIV (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov zdolal tím Milana Malatinského izraelských rovesníkov

19-ka sa včera zišla v Senci, dnes odlieta do Izraela

SENEC (SFZ) - Slovenská 19-ka sa zišla včera na zraze v Senci pred odletom do Izraela. V kádri trénera Malatinského aj nováčik Bénes

Nominácia tímu SR "19" na priateľský dvojzápas v Izraeli

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Slovensko "19" podľahlo Taliansku "19" 0:5

POPRAD (SFZ) - Talianski hráči potvrdili svoje kvality. Zápas rozhodlo vylúčenie nášho stopéra

Slovensko "19" - Gruzínsko "19" 1:0

POPRAD (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil v prvom z dvojice priateľských zápasov

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy s Gruzínskom a Talianskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Reprezentanti do 19 rokov potvrdili kvalitu a v odvete zdolali Srbsko 3:0

SENEC (SFZ) - V odvete nedovolili zverenci trénera Malatinského súperovi ani jeden gól a z dvojzápasu si odnášajú skóre 6:1

VIDEO: SR 19 zvíťazila nad Srbskom v prvom prípravnom zápase 3:1

SENEC (SFZ) - Slovensko 19 - Srbsko 19 3:1 (0:0)

ONLINE: Devätnástka proti Srbsku aj s Vestenickým

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Malatinského absolvovali na ihrisku NTC v Senci posledný tréning pred prvým z dvojice prípravných zápasov proti aktuálnemu majstrovi Európy do 19 rokov - Srbsku

Nominácia tímu SR "19" na priateľský dvojzápas so Srbskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Déja vu slovenskej devätnástky, opäť gól v poslednej minúte, opäť 2:2

ALANYA (SFZ) - Aj v druhom zápase SR "19" remizovali zverenci trénera Milana Malatinského s rovesníkmi z Turecka 2:2

Slovenská devätnástka siahala po víťazstve, s Tureckom remizovala 2:2

ALANYA (SFZ) - V prvom z dvojice zápasov remizovala slovenská devätnástka s rovesníkmi z Turecka 2:2

Králik: "Posledný vzájomný zápas s Tureckom bol vyrovnaný, presadili sme sa v závere“

SENEC (SFZ) – Martin Králik, kapitán SR 19: "Cítim sa fyzicky aj mentálne dobre. Mojím cieľom je vybojovať si v jarnej časti v klube miesto v základnej zostave“

SR "19" pred zápasmi s Tureckom na zraze v Senci

SENEC (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov sa zišla na zraze v Senci, zajtra (11.2) odlieta do Turecka

Nominácia tímu SR "19" (*1995) na priateľský dvojzápas v Turecku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovenská 19-ka v kvalifikácii ME 2015 aj proti Slovinsku

BRATISLAVA (SFZ) – UEFA rozhodla o zmene účastníkov 4. a 9. kvalifikačnej skupiny kvalifikácie ME do 19 rokov pričom Slovinsko si vymenilo svoju pozíciu s Arménskom

19-ku pripravila o lepšiu bilanciu za rok 2013 smola v záveroch zápasov, Niňaj a Zreľák debutovali v Á-čku

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výsledkov a štatistické údaje hráčov reprezentácie SR do 19 rokov v kalendárnom roku 2013

KME 2014: Slovensko "19" - Grécko "19" 3:3

SAVLIEVO (SFZ) - Mladí Slováci prišli o víťazstvo a postup do ďalšej fázy kvalifikácie gólom v 90. minúte zápasu.

Jakúbek: “Zabudnúť na posledné zápasy, s Gréckom hráme jednoznačne na výhru"

LOVEČ (SFZ) – Hráč reprezentácie SR do 19 rokov Matej Jakúbek: „Situáciu pred posledným zápasom nemáme iba vo svojich rukách. Proti Grécku nastúpime s jednoznačným cieľom vyhrať“

KME 2014: Albánsko "19" - Slovensko "19" 1:1

LOVEČ (SFZ/uefa.com) - V druhom zápase 6. skupiny o postup do ďalšej fázy kvalifikácie remizoval tím Milana Malatinského s albánskymi rovesníkmi

Šatka: "Kvalitou na Albánsko určite máme"

SENEC (SFZ) - Slovenský futbalový reprezentant do 19 rokov Ľubomír Šatka pôsobí v rezervnom tíme Newcastlu United a po zranení sa opäť vrátil na futbalové trávniky.

19-tka podľahla v prvom kvalifikačnom zápase Bulharsku 1:2

SEVLIEVO (SFZ) - Reprezentácia Slovenska do 19 rokov prehrala v prvom z troch zápasov kvalifikačného turnaja o postup na ME 2014 s domácim Bulharskom 1:2.

SR 19: Tréner Malatinský oznámil konečnú nomináciu, výprava pricestovala do dejiska turnaja

SFZ (LOVEČ) – Tréner Milan Malatinský oznámil finálnu, 18-člennú nomináciu hráčov na kvalifikačný turnaj v Bulharsku. Výprava priletela do Bulharska.

SR 19: Malatinský: "K základným atribútom reprezentanta chceme pridať futbalovú kvalitu"

SENEC (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov sa zišla v Senci na sústredení pred kvalifikačným turnajom o postup do ďalšej fázy kvalifikácie ME 2014

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj o postup na ME 2014

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovenská 19-ka podľahla Portugalsku 1:3

TELKI (SFZ) - V poslednom zápase na turnaji v Telki prehraltím Milana Malatinského s rovesníkmi z Portugalska 1:3.

Cenná remíza SR "19" proti Španielsku

TELKI (SFZ) – V druhom zápase na medzinárodnom turnaji mládežníckych mužstiev v Telki: Španielsko „19“ - Slovensko „19“ 0:0

SR "19": Prehra s Maďarskom gólmi v posledných minútach zápasu

TELKI (SFZ) - V rámci prípravy na novembrový turnaj kvalifikácie na ME 2014 prehral tím Milana Malatinského v prvom zápase na medzinárodnom turnaji v Telki s domácim Maďarskom 0:2

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v Maďarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka porazila Poľsko 3:1

BYTČA (SFZ/SITA) - Tím Milana Malatinského zvíťazil v priateľskom stretnutí s rovesníkmi z Poľska

Nominácia tímu SR "19" na priateľský zápas s Poľskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka porazila Turkov 1:0

MYJAVA (spartakmyjava.sk) - V prvom zápase novej sezóny zaknihoval tím Milana Malatinského víťazstvo

VIDEO: Tréner Malatinský verí, že diváci pripravia SR 19 v Myjave domáce prostredie

SENEC (SFZ) - S trénerom Milanom Malatinským pred priateľským zápasom proti Turecku

Nominácia tímu SR "19" na priateľský zápas proti Turecku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Kvalifikácia ME: Víťazstvo 19-ky proti Švajčiarsku 2:0 nestačilo na postup

BELEHRAD (SITA/SFZ) - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov zdolali Švajčiarsko "19" 2:0, napriek tomu sa na záverečný turnaj majstrovstiev Európy 2013 do Litvy neprebojovali.

Kvalifikácia ME: 19-ka prišla o víťazstvo nad Írskom v posledných sekundách

JAKOVO (SFZ/uefa.com) - V druhom zápase 2. skupiny fázy Elite Round o postup na ME 2013 remizoval tím Milana Malatinského s írskymi rovesníkmi

Slovenská 19-ka podľahla Srbsku 0:4 v kvalifikáciI ME

JAKOVO (SFZ) - V prvom zápase kvalifikácie ME 2013 - Elite Round v Jakove podľahla reprezentácia Slovenska do 19 rokov domácemu Srbsku 0:4

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj Elite Round v Srbsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Širšia nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj Elite Round v Srbsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Reprezentant SR U19 Albert Rusnák v základe ManCity proti FC Chelsea

ST. LOUIS (SITA) - Výsledok exhibičného futbalového stretnutia: Manchester City (Angl.) - FC Chelsea (Angl.) 4:3 (0:2)

19-ka aj v druhom zápase na Cypre víťazne

NIKÓZIA (SFZ) - Tím Milana Malatinského vyhral aj v druhom priateľskom zápase proti rovesníkom z Cypru 1:0

19-ka zvíťazila v prvom zápase na Cypre

NIKÓZIA (SFZ) - Tím Milana Malatinského zdolal v prvom z dvojice priateľských zápasov rovesníkov z Cypru 2:1

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy s Cyprom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka vybojovala v Taliansku cennú remízu 1:1

CASTELFRANCO (SFZ) - Tím Milana Malatinského remizoval v príprave na júnovú kvalifikáciu ME na pôde talianskych rovesníkov

Albert Rusnák: "Proti Malajzii sme mali takmer celý čas navrch, nabudúce musia prísť aj góly"

SENEC (SFZ) - Rozhovor s Albertom Rusnákom - kapitánom reprezentačného výberu do 19 rokov.

19-ka remizovala s 23-kou Malajzie 1:1

ZLATÉ MORAVCE (SFZ/osporte.sk) - Tím Mlana Malatinského v príprave na júnový kvalifikačný turnaj Elite Round o postup na finálový turnaj ME

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy s Malajziou a Talianskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Vydarená corgoňligová premiéra Branislava Niňaja

BRATISLAVA (SFZ) – Stopér Slovana Bratislava a člen reprezentačnej devätnástky Branislav Niňaj si v prvom jarnom kole proti ViOn-u Zlaté Moravce odbil corgoňligovú premiéru. Po vydarenom debute sa podelil o svoje pocity a dojmy.

19-ka pozná súperov v boji o postup na ME 2013 aj 2014

NYON (SITA/SFZ) - V sídle UEFA vyžrebovali súperov tímu Milana Malatinského

19-ka porazila Nórov, ale prípadný postup nemá vo svojich rukách

SARAJEVO (SFZ) - V treťom zápase 8. skupiny o postup do ďalšej fázy kvalifikácie o postup na ME 2103 zdolal tím Milana Malatinského v dramatickom zápase nórskych rovesníkov

Krutá prehra 19-ky v druhom kvalifikačnom zápase v Sarajeve

SARAJEVO (SFZ) - V druhom zápase 8. skupiny prvej fázy kvalifikácie o postup na ME 2013 podľahol tím Milana Malatinského domácim rovesníkom

19-ka odštartovala kvalifikácie ME 2103 drvivou výhrou nad Kazachstanom

SARAJEVO (SFZ) - V prvom zápase 8. skupiny prvej fázy kvalifikácie o postup na ME 2013 nedal tím Milana Malatinského šancu svojmu súperovi

V odvete priateľského dvojzápasu 19-ka prehrala v Maďarsku 0:3

LIPÓT (SFZ) - V poslednom prípravnom zápase pred októbrovým kvalifikačným turnajom v Bosne a Hercegovine podľahol tím Milana Malatinského svojim maďarským rovesníkom

Bezgólová remíza 19-ky s Maďarskom

BERNOLÁKOVO (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov tím Milana Malatinského remizoval s maďarskými rovesníkmi

Nominácia tímu SR "19" na prípravné zápasy s Maďarskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

V Šamoríne 19-ka s Macedóncami remizovala

ŠAMORÍN (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských stretnutí nedokázal tím Milana Malatinského zopakovať víťazstvo z prvého duelu

19-ka porazila Macedóncov 5:1

DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov nedal tím Milana Malatinského šancu svojim macedónskym rovesníkom

Nominácia tímu SR "19" na prípravné zápasy s Macedónskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR "19" na kontrolný zraz v Zlatých Moravciach

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Milan Malatinský sa stal novým trénerom reprezentácií do 19 a 18 rokov

BRATISLAVA (SFZ/SITA) - Petra Gergelyho vystriedal vo funkcii Milan Malatinský

Trofej Hrvatska: Turecko "19" - Slovensko "19" 3:0

UMAG (SFZ) - Tám Petra Gergelyho prehral vo svojom poslednom zápase na turnaji s celkovým víťazom

Trofej Hrvatska: Chorvátsko "19" - Slovensko "19" 2:2

UMAG (SFZ) - Aj v druhom svojom zápase na medzinárodnom turnaji v Chorvátsku dosiahol tím Petra Gergelyho remízu

Reprezentačná 19-ka odštartovala turnaj Trofej Hrvatska bezgólovou remízou

NOVIGRAD (SFZ) - Tím Petra Gergelyho sa rozišiel s domácou 18-kou bez gólov

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v Chorvátsku - aktualizované

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

V Drassburgu sa reprezentačnej 19-ke nedarilo

DRASSBURG (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských zápasov podľahol tím Petra Gergelyho rakúskym rovesníkom

Slovenská 19-ka v Dunajskej Lužnej porazila Rakúšanov 2:0

DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov zvíťazil tím Petra Gergelyho nad svojimi rakúskymi rovesníkmi

Nominácia tímu SR "19" na priateľský dvojzápas s Rakúskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovenská 19-ka zabojuje o postup na ME 2013 v Bosne a Hercegovine

NYON (SITA/SFZ) - V sídle UEFA vyžrebovali zloženie kvalifikačných skupín o postup na ME 2013 reprezentácií do 19 rokov

SR "19" po remíze s Gréckom bez šance postúpiť na ME 2012

JEREVAN (SITA) - Grécko "19" - Slovensko "19" 1:1 (0:0)

Slovensko "19" - Andorra "19" 1:0

JEREVAN (SITA/SFZ) - Tím Petra Gergelyho zaznamenal "povinné" víťazstvo nad outsiderom našej 10. kvalifikačnej skupiny

Slovensko "19" - Arménsko "19" 1:2

JEREVAN (SFZ) - V prvom zápase 10. skupiny 1. fázy kvalifikácie na ME 2012 podľahol tím Petra Gergelyho domácim rovesníkom

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj v Arménsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Srbsko "19" - Slovensko "19" 5:0

SUBOTICA (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských zápasov naša 19-ka vysoko prehrala s rovesníkmi zo Srbska

Srbsko "19" - Slovensko "19" 1:1

SUBOTICA (SFZ) - Tím Petra Gergelyho remizoval v prvom z dvojice priateľských zápasov na pôde súpera

VIDEO: Gergely: "Budem vyberať hráčov, ktorí chcú v reprezentácii niečo dokázať."

BRATISLAVA (SFZ) - V Senci prebieha kontrolný zraz SR "18" a "19" s novým realizačným tímom

Nominácie tímov SR "18" a SR "19" na kontrolný zraz v Senci

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Výkonný výbor SFZ schválil realizačné tímy reprezentácií do 16-19 rokov

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Le Giang: "Penaltu som mal na ruke."

SENEC (SFZ) - Po poslednom zápase s Francúzskom na Elite Round prišli na tlačovú konferenciu tréner Pavol Peráček a brankár Patrik Le Giang

VIDEO: Slovenská 19tka prehrala boj o 2. miesto

SENEC (SFZ) - V treťom stretnutí kvalifikačného turnaja 3. skupiny Elite Round ani jednému mužstvu už nešlo o postup, keďže na postup na finálový turnaj v Rumunsku si už po dvoch víťazstvách vybojovali Gréci

VIDEO: Špilár: "Zápas s Francúzskom bude o jednom góle."

SENEC (SFZ) - Tréner Peráček a hráč Oliver Špilár na tlačovej konferencii po zápase s Bieloruskom netajili radosť

Grécka 19ka porazila Francúzov a postupuje na ME v Rumunsku

VEĽKÝ BIEL (SFZ) - Naši premožitelia z prvého zápasu turnaja Elite Round, Gréci, porazili aj Francúzov a vybojovali si postup na letný finálový turnaj ME v Rumunsku

VIDEO: Naša 19tka rozdrvila Bielorusov 5:0

SENEC (SFZ) - Druhý hrací deň na Elite Round otvoril opäť zápas Slovenska

VIDEO: Škvarka: "Prehrali sme bitku, nie vojnu."

SENEC (SFZ) - Na tlačovej konferencii po zápase s Gréckom tréner Peráček a hráči Michal Škvarka a Richard Lásik zhodnotili náš prvý zápas na turnaji

VIDEO: Slovensko "19" - Grécko "19" 1:2

SENEC (SFZ) - Úvodné podujatie druhého kola kvalifikácie na Majstrovstvá Európy v Rumunsku otvoril zápas domáceho Slovenska s Gréckom

VIDEO: Tréner Peráček o príprave SR 19 na Elite Round

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačného tímu Slovenska do 19 rokov na tlačovej konferencii hovoril aj o tom, ako maturity ovplyvnili výber hráčov

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj ME - aktualizované

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu / aktualizované 16.5.: Lukáša Pauscheka v nominácii nahradil Jakub Paur

Švajčiarsko "19" - Slovensko "19" 2:0

WOHLEN (SITA/SFZ) - Tím trénera Pavla Peráčka podľahol reprezentácii krajiny helvétskeho kríža

Nominácia tímu SR "19" na priateľský zápas vo Švajčiarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Belgicko "19" - Slovensko "19" 2:1

BRUSEL (SITA) - Aj v druhom z dvojice priateľských stretnutí zvíťazili domáci