angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

SLOVENSKO 19: Prvý krok v Elite Rounde - remíza

FAO (SFZ/mv) - V prvom zápase 2. kola kvalifikácie ME, takzvanej fázy Elite Round, tímov do 19 rokov remizovala slovenská reprezentácia s Írskom 1:1.

SLOVENSKO 19: Každý, kto postúpi z Elite Roundu, môže získať na ME medailu


BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Skúseností z mládežníckeho futbalu má tréner Milan Malatinský viac ako dosť. Odkaučoval viac ako sto medzištátnych zápasov na lavičke slovenských reprezentácií do 18 a 19 rokov, ktoré vedie od roku 2012.

SLOVENSKO 19: Nominácia na kvalifikačný turnaj Elite Round

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner mužstva do 19 rokov Milan Malatinský nominoval 20-členný káder na 2. kolo kvalifilkácie ME, turnaj Elite Round v Portugalsku.

SLOVENSKO 19: S Tureckom po víťaznom polčase napokon remíza

BELEK (SFZ/mv) – Slovenská reprezentácia do 19 rokov remizovala na sústredení v Turecku v prípravnom dueli s domácim tímom 2:2.

SLOVENSKO 19: Najtesnejšie víťazstvo nad Tadžikistanom

BELEK (SFZ/mv) – V prvom z dvoch medzištátnych stretnutí na sústredení v Turecku vyhrala reprezentačná devätnástka nad Tadžikistanom 1:0.

SLOVENSKO 19: Nominácia na zápasy s Tadžikistanom a Tureckom

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej devätnástky Milan Malatinský nominoval 20-členný káder na tréningový kemp v Turecku, v rámci ktorého sú v programe aj oficiálne medzištátne zápasy s Tadžikistanom a Tureckom.

Žreb Elite Roundu ME: Naše výbery U17 resp. U19 (aj) proti Portugalsku

NYON (SFZ/mh, mv, pš) – Na mikulášky deň sa nadeľovali súperi pre mládežnícke reprezentácie – v sídle UEFA žrebovali 2. kolo kvalifikácie, tzv. Elite Round, pre tímy do 17 aj 19 rokov, na rovnakom mieste sa žrebovalo aj zloženie kvalifikačných skupín kategórií do 17 aj 19 rokov pre kvalifikačný cyklus 2018/19.

Slovensko 19: Postup zaslúžený, gólov stále málo

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Tréner reprezentačnej devätnástky Milan Malatinský neskrýval po návrate z Turecka z 1. kola kvalifikácie ME 2018 spokojnosť s dosiahnutím čiastkového cieľa – postupu do fázy Elite Roundu.

Slovensko 19: Víťazstvo po dráme = spečatený postup!

MANAVGAT (SFZ/jv) – Slovenská devätnástka vyhrala svoju kvalifikačnú skupinu v 1. kole – bez prehry, so 7 bodmi, keď v poslednom zápase dostala na lopatky aj domáci výber!

SLOVENSKO 19: Po remíze krok od postupu

MANAVGAT (SFZ) - Po remíze 0:0 s Kazachstanom je slovenská devätnástka pred posledným zápasom s domácim Tureckom krok od postup do fázy Elite Roundu v kvalifikácii ME.

SLOVENSKO 19: Víťazný vstup do kvalifikácie - 2:1 nad Walesom

MANAVGAT (SFZ) - Reprezentačná devätnástka vstúpila víťazne do 1. kola kvalifikácie ME, keď zdolala Wales 2:1.

Slovensko 19: Do Turecka s postupovým cieľom

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – Reprezentačná devätnástka mala vo štvrtok zraz, na nedeľu naplánovaný odlet do Turecka, v utorok rozohrá zápasom s Walesom 1. kolo kvalifikačného turnaja ME, čo bola hlavná téma debaty s trénerom Milanom Malatinským.

SLOVENSKO 19: Nominácia na 1. kolo kvalifikácie ME

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner Slovenska 19 Milan Malatinský nominoval 20-členný káder na turnaj 1. kola kvalifikácie ME, ktorý sa hrá v Turecku

Slovensko 19: Nad Špiriakom v kvalifikácii veľký otáznik

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) – Reprezentačnú devätnástku čaká už 7. novembra úvodný kvalifikačný zápas v boji o ME, o situácii v tíme hovoril tréner Milan Malatinský.

Slovensko 19: V seneckom NTC zaujímavého viac ako dosť

Hlavnému rozhodcovi zápasu Petrovi Cvengrošovi asistovali na čiarach Mário Roszbeck a Katarína Smolíková.

Slovensko 19: Bojovný výkon, cenná remíza

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – Remíza s úradujúcimi majstrami Európy po vyrovnávajúcom góle v nadstavenom čase je dobrým vysvedčením vôle, ale aj futbalovej kvality reprezentačnej devätnástky.

SLOVENSKO 19: Nešťastná tesná prehra

JASLOVSKÉ BOHUNICE (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenská reprezentácia v Jaslovských Bohuniciach odohrala prvý z dvojice prípravných zápasov, Grécku podľahla 0:1.

Slovensko 19: Ťažký dvojzápas s Gréckom a Anglickom v príprave

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Tréner slovenskej reprezentácie do 19 rokov Milan Malatinský sa vyjadril k dvojzápasu s Gréckom (hrá sa 6. októbra v Jaslovských Bohuniciach) a Anglickom (9. októbra v Senci).

Slovensko 19: Nominácia na Grécko a Anglicko

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner Slovenska 19 Milan Malatinský nominoval 18-členný káder na dva medzištátne prípravné zápasy s Gréckom (6.10. v Jaslovských Bohuniciach) a Anglickom (9.10. NTC Senec).

Slovensko 19: V odvete víťazstvom vrátili požičané

NIKÓZIA (SFZ) – V odvetnom stretnutí vrátila reprezentačná devätnástka domácim prehru spred dvoch dní rovnakým pomerom.

19-ka podľahla Cypru 0:1

NIKÓZIA (SFZ) – V prvom z dvojice prípravných stretnutí podľahol tím trénera Malatinského reprezentácii Cypru 0:1.

Slovensko 19: Nominácia na dva zápasy na Cypre

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner slovenskej devätnástky Milan Malatinský oznámil 20-člennú nomináciu na dva zápasy na Cypre.

Slovensko 19: Dobrý výkon a 3:0 nad Švajčiarskom

FRIBOURG (SFZ/mv) – Dobrý výkon, dobrý výsledok – to je sumár premiérového vystúpenia slovenskej devätnástky na začiatku sezóny.

Slovensko 19: Nominácia na zápas vo Švajčiarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner tímu do 19 rokov Milan Malatinský nominoval 18-členný káder na medzištátny zápas so Švajčiarskom vo Fribourgu.

Slovensko U19: V kľúčovom zápase prehra 0:4

FRANKFURT NAD MOHANOM (SFZ/ol) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov prehrala vo Frankfurte nad Mohanom s domácim Nemeckom vysoko 0:4 a nepostúpila na majstrovstvá Európy.

SLOVENSKO U19: Dôležitá výhra, dôležité góly

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Reprezentačná devätnástka porazila v druhom zápase kvalifikácie, tzv fázy Elite Round, Cyprus 5:0.

Slovensko U19: Prehra v úvode so Srbskom

RÜSSELSHEIM NAD MOHANOM (SFZ/ol) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov nezvládla úvodný zápas druhej časti kvalifikácie na ME, tzv. Elite Roundu, prehrala so Srbskom.

Slovensko U19: Dnes „ostrá “kvalifikácia so Srbskom

FRANKFURT NAD MOHANOM (SFZ/pš) – Dnes o 16:00 vstúpi reprezentačná devätnástka do druhej kvalifikačnej fázy, tzv. Elite Round, zápasom so Srbskom.

SLOVENSKO U19: Tri zápasy od Gruzínska

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – V utorok predpoludním sa cez Viedeň prepravila do Frankfurtu nad Mohanom, kde bude mať sídlo počas druhej fázy kvalifikácie ME, tzv. Elite Roundu, reprezentačná devätnástka.

SLOVENSKO U19: Nominácia na Elite Round

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej devätnástky Milan Malatinský oznámil konečnú nomináciu na druhú fázu kvalifikácie ME 2017, tzv. Elite Round, v Nemecku.

Devätnástka vyhrala v Rakúsku gólom Štefanca

LINDABRUNN (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov zvíťazila v generálke pred druhou fázou kvalifikácie ME, tzv. Elite Roundom, nad rovesníkmi z Rakúska 1:0.

SLOVENSKO U19: Rakúsko, posledný test pred Elite Roundom

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov odohrá v stredu zápas v Rakúsku, ktorý bude generálkou na druhú fázu kvalifikácie ME, tzv. Elite Round.

Nominácia U19 na zápas v Rakúsku

BRATISLAVA (SFZ) – Generálkou reprezentačnej devätnástky pred druhým kvalifikačným kolom ME 2017, tzv. Elite Roundom, je zápas v Rakúsku.

Turnaj v La Mange: Naším problémom góly, páčil sa Herc

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Príprava na zápasy druhej fázy kvalifikácie o postup na ME, tzv. Elite Round, pokračuje - devätnástka absolvovala Turnaj 4 krajín v La Mange.

Turnaj v La Mange: 19-ka sa s turnajom rozlúčila víťazstvom

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenská reprezentácia do 19 rokov vyhrala nad rovesníkmi z Írska 3:1.

Milan Kvocera: Vyčnieva nielen číslom na drese

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Aj Milan Kvocera je členom tímu Milana Malatinského na turnaji v La Mange. Poďme si ho predstaviť bližšie.

Turnaj v La Mange: Od 3 bodov nás delilo pár minút

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenská reprezentácia do 19 rokov odohrala druhý zápas na turnaji v Španielsku s rovesníkmi z Nórska. Po úvodnej prehre s Portugalskom 0:3 si dnes pripísala remízu 2:2.

Christián Herc: Začne po futbale podnikať?

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) Reprezentácia do 19 rokov sa momentálne nachádza na turnaji v španielskej La Mange. Súčasťou tímu je aj Christián Herc.

Turnaj v La Mange: 19-ka prehrala rozdielom triedy

BRATISLAVA/ (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenskí reprezentanti do 19 rokov podľahli v prvom zápase Turnaja 4 krajín v La Mange Portugalsku 0:3.

Denis Baumgartner: Talianska škola futbalu i života

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Má 19 rokov, počúva Rytmusa, futbal si užíva v Sampdorii Janov a postupne zbiera cenné skúsenosti. Talentovaný Denis Baumgartner má byť jedným ťahúňov reprezentačnej devätnástky nielen na turnaji v španielskej La Mange.

Devätnástka v La Mange: Nielen sa zúčastniť

SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – Reprezentácia do 19 rokov mala na stredu 8. februára naplánovaný odlet do španielskeho stediska La Manga na Turnaj 4 krajín.

Nominácia U19 na turnaj 4 krajín v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Milana Malatinského v príprave na marcový kvalifikačný turnaj Elite Round

19-ka zdolala Poľsko 1:0

MARBELLA (SFZ) – Tím trénera Malatinského zdolal v druhom zápasena medzinárodnom turnaji v Španielsku Poľsko 1:0.

Tesná prehra 19-ky s Belgickom 0:1

MARBELLA (SFZ) – Tím trénera Malatinského podľahol na medzinárodnom turnaji v Španielsku, v rámci prípravy na budúcoročný turnaj druhej fázy kvalifikácie ME 2017 (Elite Round), s tímom Belgicka 0:1.

Nominácia U19 na medzinárodný turnaj v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Aj do tretice víťazstvo U19 v kvalifikácii ME 2017

SZUBIN (SFZ/TASR/Juraj Čurný) - V záverečnom zápase 11. kvalifikačnej skupiny zvíťazil tím Milana Malatinského nad Macedónskom 2:0

U19 si vybojovala postup do Elite Round

INOWROCLAW (SFZ/uefa.com/Juraj Čurný) - Tím Milana Malatinského v zápase turnaja prvej fázy kvalifikácie ME 2017 zdolal domáce Poľsko 1:0

SR19: Malatinský: "Na súboj s favoritom sme pripravení“

INOWROCLAW/BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI)- Slovenskú devätnástku čaká v druhom kvalifikčanom súboji domáci tím, favorizované Poľsko.

Tréner SR 19 Malatinský: ”Vieme, ako uspieť”

TORUŇ/BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenskí reprezentanti do 19 rokov začínajú boj o postup na ME 2017 v Gruzínsku, v základnej skupine 1. kola kvalifikácie sa postupne stretnú so Severným Írskom, Macedónskom a domácim Poľskom.

Nominácia U19 na turnaj kvalifikácie ME 2017 v Poľsku

Súpermi tímu Milana Malatinského budú družstvá Severného Írska, Poľska a Macedónska

U19: Slovensko - Čierna Hora 1:0

VEĽKÝ BIEL (SFZ) - Tím Milana Malatinského zdolal rovesníkov z Čiernej Hory aj v druhom zápase

U19: Slovensko - Čierna Hora 2:1

Veľký Biel (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil v prvom z dvojice priateľských zápasov

Nominácia U19 na zápasy s Čiernou Horou

Tím Milana Malatinského odohrá zápasy 13. a 15.9. vo Veľkom Bieli

Nominácia U19 na zápasy so Švajčiarskom

Tím Milana Malatinského sa pripravuje na kvalifikáciu ME 2017

Lešický po triumfe 19-ky v Japonsku: "Hráčom medaily za statočnosť"

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s Milanom Lešickým - hlavným vedúcim slovenskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov na turnaji SBS Cup v Japonsku.

SR "19" víťazom SBS Cupu 2016 v Japonsku

SHIZUOKA (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil aj v treťom zápase na 40. ročníku medzinárodného mládežníckeho turnaja

SBS Cup: 19-ka porazila Kostariku 2:0

SHIZUOKA (SFZ) - Aj v druhom zápase na medzinárodnom mládežníckom turnaji SBS Cup v Japonsku dosiahla reprezentačná 19-ka víťazstvo

19-ka dnes odletí na turnaj SBS Cup do Japonska

IVANKA PRI DUNAJI (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Milana Malatinského sa stretne s výbermi Japonska, Kostariky a regionálneho výberu Shizuoky.

Devätnástka: Škoda, že 2. miesto bolo málo...

ROHRBACH AN DER LAFNITZ (SFZ) – S vedomím, že napriek maximálnemu úsiuliu už nemôžu postúpiť na záverečený šampionát svojej vekovej kategórie dohrala druhú fázu kvalifikácie, tzv. Elite round, slovenská devätnástka víťazne proti Rumunsku.

19-ka napriek výhre nad Českom bez šance na postup

GLEISDORF (SFZ) – Tím Milana Malatinského v druhom zápase kvalifikačnej fázy Elite round vyhral 2:1 nad Českom a udržal si nádej na víťazstvo v skupine a tým aj postup na finálový turnaj do Nemecka.

Devätnástka: Zmena v zostave, aj vo výkone

GLEISDORF (SFZ) – Po prehre 1:3 s domácim Rakúskom hrá dnes od 11.00 slovenská devätnástka druhý zápas v kvalifikácii ME, fázy Eilte round proti Česku.

Devätnástka: Proti Rakúsku s odhodlaním

BRATISLAVA (SFZ) – Tím Milana Malatinského odohrá druhú fázu kvalifikácie ME svojej vekovej kategórie, tzv. Elite round v Rakúsku. Prvý zápas s domácimi rovesníkmi je na programe dnes.

19-ka podľahla Rakúsku 1:3

ROHRBACH/L. (uefa.com) - Zverenci trénera Malatinského podľahli v prvom stretnutí na turnaji Elite Round o postup na ME domácemu Rakúsku 1:3.

Tréner 19-ky Malatinský: "S pokorou, ale s odhodlaním."

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s trénerom slovenskej 19-ky pred záverečnou fázou kvalifikácie o postup na ME 2017 - turnajom Elite Round v Rakúsku.

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj Elite Round v Rakúsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Na záver turnaja v La Mange víťazstvo 19-ky nad Poľskom

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil 1:0 gólom Erika Jirku

VIDEO: 19-ka remizovala s Portugalskom 1:1

LA MANGA (SFZ) - Tím trénera Malatinského remizoval v druhom zápase na turnaji v La Mange s Portugalskom 1:1.

VIDEO: Tesná prehra 19-ky s Nórskom

LA MANGA (SFZ) – Vo svojom prvom zápase na turnaji v španielskej La Mange prehrala slovenská devätnástka najtesnejším rozdielom.

Špalek: "Duely v La Mange výbornou previerkou pred Elite Round"

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Nikolas Špalek má skúsenosti z dvoch záverečných turnajov ME a MS, v marci zabojuje s 19-kou na turnaji Elite Round o postup na tretí - ME 2016 U19 v Nemecku.

Bénes: "Bojovnosť, tímovosť a kvalita by nás mohli doviesť na ME U19"

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Stredopoliar slovenskej 19-ky László Bénes má za sebou úspešnú jeseň, výkony v klube a v reprezentácii mu vyniesli účasť v elitnom výbere 50 najväčších talentov podľa talianskeho portálu Gazetta World.

Malatinský pred odchodom 19-ky na turnaj do La Mangy: "Tri skvelé zápasy"

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 19-ka sa stretne na medzinárodnom turnaji v Španielsku s výbermi Nórska, Poľska a Portugalska.

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v La Mange

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR "19" na tréningový kemp v Korni

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka na Elite Round do Rakúska, v kvalifikácii ME 2017 do Poľska

NYON (SFZ/uefa.com) - V sídle Európskej futbalovej únie vyžrebovali 2. fázu kvalifikácie ME 2016 a 1. fázu kvalifikácie ME 2017 v kategórii do 19 rokov

Malatinský: Odvážnemu a dobrému prialo aj šťastie

BRATISLAVA/SOČI (SFZ/PETER ŠURIN) – Slovenská devätnástka vyhrala kvalifikačný turnaj v ruskom Soči a postúpila do fázy Elite Round európskeho šampionátu tejto vekovej kategórie.

19-ka zdolala Severné Írsko a postúpila do Elite Round ME 2016

SOČI (uefa.com) -Zverenci trénera Malatinského zdolali v rozhodujúcom zápase o postup do Elite Round Severné Írsko 2:0.

19-ka remizovala s Nórskom 2:2

SOČI (uefa.com) - Zverenci trénera Malatinského remizovali aj v druhom stretnutí na turnaji prvej fázy kvalifikácie ME 2016 s Nórskom 2:2.

SR19: Brankár Greif vyrovnal proti Rusku v nadstavenom čase!

SOČI (SFZ) - Tím trénera Malatinského remizoval v prvom zápase 1. fázy kvalifikácie ME 2016 s domácim Ruskom 1:1

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj v Rusku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka zdolala v odvete Maďarsko 5:1

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Malatinského zdolal v odvetnom prípravnom zápase Maďarsko vysoko 5:1

SR 19: Samuel Mráz odštartoval dvomi gólmi kanonádu proti Maďarsku

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Dvojgólový Samuel Mráz: ""Mohol som pridať aj tretí, stretnutia s Maďarskom boli výbornou previerkou pred kvalifikačnými zápasmi."

19-ka vyhrala v Maďarsku 3:2

LIPÓT (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov zvíťazil tím Milana Malatinského na pôde súpera

Nominácia tímu SR "19" na priateľský dvojzápas s Maďarskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovinsko "19" - Slovensko "19" 1:0

RADENCI (SFZ) - Prvá prehra tímu Milana Malatinského v tejto sezóne v príprave na kvalifikáciu ME

Slovinsko "19" - Slovensko "19" 0:1

HOTIZA (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov dosiahol tím Milana Malatinského cenné víťazstvo

Nominácia tímu SR "18" na na medzinárodný turnaj vo Švédsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy v Slovinsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Arménsko "19" - Slovensko "19" opäť 0:1

JEREVEAN (SFZ) - AJ v druhom z dvojice priateľských zápasov dosiahol tím Milana Malatinského víťazstvo

Arménsko "19" - Slovensko "19" 0:1

JEREVAN (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov tím Milana Malatinského zvíťazil

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy v Arménsku

BRATISLAVA (SFZ! - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Kvalifikácia ME: Írsko "19" - Slovensko "19" 2:2

MANNHEIM (TASR/uefa.com) - Tím Milana Malatinského ukončil turnaj Elite Round bez prehry, ale na finálový turnaj ME nepostúpil

Kvalifikácia ME: Slovensko "19" - Česko "19" 3:0

MANNHEIM (TASR/SFZ/uefa.com) - Tím Milana Malatinského jednoznačne zdolal druhého súpera na kvalifikačnom turnaji Elite Round

Kvalifikácia ME: Slovensko "19" - Nemecko "19" 1:1

MANNHEIM (TASR/SFZ) - Tím Milana Malatinského vybojoval remízu s domácim favoritom

19-ka sa zišla v Senci pred odchodom na Elite Round do Nemecka

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Malatinského sa pripravujú v Senci na rozhodujúce zápasy o postup na ME 2015 v Grécku

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj ME Elite Round v Nemecku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: La Manga Cup 2015: Česko "19" - Slovensko "19" 2:0

LA MANGA (SFZ/TASR/fotbal.cz) - V záverečnom zápase turnaja 4 krajín podľahol tím Milana Malatinského českým rovesníkom

19-ka dnes proti Portugalsku, kapitán Lesniak očakáva vyrovnaný zápas

SENEC (SFZ) - Kapitán Ján Lesniak pred dnešným duelom: ""S Portugalskom sme sa ešte nestretli, šance sú vyrovnané"

VIDEO: La Manga Cup 2015: Portugalsko "19" - Slovensko "19" 2:2

LA MANGA (SFZ) - V druhom zápase medzinárodného turnaja dosiahol tím Milana Malatinského cennú remízu

La Manga Cup 2015: Slovensko "19" - Nórsko "19" 0:1

LA MANGA (SFZ/football.no) - V prvom zápase medzinárodného turnaja štyroch krajín podľahol tím Milana Malatinského nórskym rovesníkom

19-ka dnes proti Nórsku, brankár Rodák: "Beriem úlohu favorita, potrebujeme byť zdravo sebavedomí"

SENEC (SFZ) - Brankár SR "19" Marek Rodák: "S brankárskym kolegom Martinom Junasom máme výborný vzťah, chytáme spolu od pätnástich rokov

19-ka odcestovala na medzinárodný turnaj 4 Nations do La Mangy

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Milana Malatinského sa stretnú na 4 Nations Tournament s Nórskom, Portugalskom a Českou republikou. Chvátala a Hromadu nahradili Patrik Gilián a Daniel Bojda

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v La Mange

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Al Shabab "21" - Slovensko "19" 1:1

DUBAJ (SFZ) - V druhom prípravnom zápase reprezentačnej 19-ky na tréningovom kempe sa zrodila remíza

Aktuálne zloženie realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

BRATISLAVA (SFZ) - Na svojom dnešnom zasadaní schválil Výkonný výbor SFZ návrh zloženia realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

Ajman "21" - Slovensko "19" 0:2

DUBAJ (SFZ) - Podobne ako 17-ka aj reprezentačná 19-ka v prvom zápase na prípravnom kempe zvíťazila

Malatinský: "Ak niekto zaujme, bude v nominácii na Elite Round"

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner Malatinský pred odchodom do SAE: "Som presvedčený, že počas tréningového kempu ma niektorí hráči zaujmú a vybojujú si miesto v nominácii na blížiaci sa Elite Round"

Tímy SR "17" a SR "19" odcestovali na tréningový kemp do Spojených arabských emirátov

BRATISLAVA (SFZ) - Zverenci trénerov Ladislava Hudeca (SR "17") a Milana Malatinského (SR "19") odcestovali na tréningový kemp do SAE

Nominácia tímu SR "19" na prípravný kemp v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa slovenského futbalového zväzu

Skvelý rok slovenskej 19-ky okorenený postupom do Elite Round, jediná prehra s Talianskom

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výsledkov a štatistické údaje hráčov reprezentácie SR do 19 rokov v kalendárnom roku 2014

SR "19" v Elite Round proti Írsku, Nemecku a Českej republike

NYON (SFZ/SITA) - Zverenci trénera Milana Malatinského poznajú svojich súperov v boji o postup na šampionát v Grécku

19-ka v kvalifikácii ME 2015 do Maďarska

BRATISLAVA (SITA/uefa.com) - V sídle Európskej futbalovej únie vyžrebovali kvalifikáciu ME v kategórii do 19 rokov

VIDEO: Matejka prišiel o barlách za spoluhráčmi do Maďarska, na "mŕtvu rybu" si bude musieť počkať

TATABÁNYA (SFZ) - Ani zranenie nezabránilo členovi kádra slovenskej devätnástky Róbertovi Matejkovi pricestovať do Maďarska a podporiť spoluhráčov počas kvalifikácie ME 2015

19-ka potvrdila postup suverénnym víťazstvom

DUNAÚJVÁROS (TASR/SRO) - Maďarsko "19" - Slovensko "19" 0:3

19-ka po úspešnom vstupe do kvalifikácie dnes proti Azerbajdžanu

TATABÁNYA (SFZ)- Lukáš Haraslín pred dnešným zápasom proti Azerbajdžanu: "Proti Slovinsku bola dôležitá kondícia, veľa sme nabehali. Aj v druhom zápase pôjdeme za víťazstvom"

VIDEO: SR "19" v predstihu vyhrala kvalifikačnú skupinu a postúpila do Elite Round

DUNAUJVÁROS (SFZ/TASR) - Slovensko "19" - Azerbajdžan "19" 4:1 (1:0)

Kupec o vstupe 19-ky do kvalifikačného turnaja: "Boli sme lepší, víťazstvo nám dodá psychické sily"

TATABÁNYA (SFZ) - Šimon Kupec: "Víťazstvo v prvom zápase kvalifikačného turnaja je vždy mimoriadne dôležité, nám sa to podarilo"

VIDEO: SR "19" v oslabení zvíťazila nad Slovinskom 2:1

TATABÁNYA (TASR/SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov vstúpila do turnaja 4. skupiny I. fázy kvalifikácie ME 2015 pondelňajšou výhrou 2:1 nad Slovinskom

VIDEO: Hromada: "Verím, že 'Óólele' budeme spievať po každom zápase"

SENEC (SFZ) - Dnes sa začína kvalifikácia o postup na ME 2015 do 19 rokov

Čmelík a Káčer pred kvalifikáciou ME 2015: "Sme dobre pripravení po všetkých stránkach"

SENEC (SFZ) - Lukáš Čmelík pred odchodom do Maďarska na kvalifikačný turnaj ME 2015: Súperi možno nemajú až tak zvučné mená, to však neznamená, že nemajú svoju kvalitu. Čaká nás náročný turnaj, verím, že ho zvládneme"

19-ka odcestovala do Maďarska na kvalifikačný turnaj ME 2015

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Malatinského odcestovali do Maďarska. Na turnaji o postup do ďalšej fázy kvalifikácie na ME 2015 sa budú musieť zaobísť bez dvojice Chvátal - Matejka

Vestenický bojuje o šancu v klube, na návšteve vo "večnom meste" aj Ľubo Moravčík

RÍM (SFZ) - Ľubomír Moravčík o Tomášovi Vestenickom: "Snahu celého mužstva dokáže pretaviť do gólu, to je jeho najsilnejšia stránka. Stále je to 18-ročný chalan, potrebuje fyzicky dospieť, dostať sa do mužskej podoby"

Širšia nominácia SR "19" na turnaj kvalifikácie ME 2015 v Maďarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka uspela aj v druhom zápase, v Izraeli zvíťazila 3:0

TEL AVIV (SFZ) - Zverenci trénera Milana Malatinského zdolali v odvetnom stretnutí rovesníkov z Izraela 3:0

V kvalifikačnej príprave 19-ky proti Izraelu aj duo Juventusu: Hromada a Varga

SENEC (SFZ) - V kádri trénera Malatinského aj dvojica legionárov z Juventusu Turín Jakub Hromada a Attila Varga

19-ka vyhrala v Izraeli 2:0 po góloch Vestenického

TEL AVIV (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov zdolal tím Milana Malatinského izraelských rovesníkov

19-ka sa včera zišla v Senci, dnes odlieta do Izraela

SENEC (SFZ) - Slovenská 19-ka sa zišla včera na zraze v Senci pred odletom do Izraela. V kádri trénera Malatinského aj nováčik Bénes

Nominácia tímu SR "19" na priateľský dvojzápas v Izraeli

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Slovensko "19" podľahlo Taliansku "19" 0:5

POPRAD (SFZ) - Talianski hráči potvrdili svoje kvality. Zápas rozhodlo vylúčenie nášho stopéra

Slovensko "19" - Gruzínsko "19" 1:0

POPRAD (SFZ) - Tím Milana Malatinského zvíťazil v prvom z dvojice priateľských zápasov

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy s Gruzínskom a Talianskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Reprezentanti do 19 rokov potvrdili kvalitu a v odvete zdolali Srbsko 3:0

SENEC (SFZ) - V odvete nedovolili zverenci trénera Malatinského súperovi ani jeden gól a z dvojzápasu si odnášajú skóre 6:1

VIDEO: SR 19 zvíťazila nad Srbskom v prvom prípravnom zápase 3:1

SENEC (SFZ) - Slovensko 19 - Srbsko 19 3:1 (0:0)

ONLINE: Devätnástka proti Srbsku aj s Vestenickým

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Malatinského absolvovali na ihrisku NTC v Senci posledný tréning pred prvým z dvojice prípravných zápasov proti aktuálnemu majstrovi Európy do 19 rokov - Srbsku

Nominácia tímu SR "19" na priateľský dvojzápas so Srbskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Déja vu slovenskej devätnástky, opäť gól v poslednej minúte, opäť 2:2

ALANYA (SFZ) - Aj v druhom zápase SR "19" remizovali zverenci trénera Milana Malatinského s rovesníkmi z Turecka 2:2

Slovenská devätnástka siahala po víťazstve, s Tureckom remizovala 2:2

ALANYA (SFZ) - V prvom z dvojice zápasov remizovala slovenská devätnástka s rovesníkmi z Turecka 2:2

Králik: "Posledný vzájomný zápas s Tureckom bol vyrovnaný, presadili sme sa v závere“

SENEC (SFZ) – Martin Králik, kapitán SR 19: "Cítim sa fyzicky aj mentálne dobre. Mojím cieľom je vybojovať si v jarnej časti v klube miesto v základnej zostave“

SR "19" pred zápasmi s Tureckom na zraze v Senci

SENEC (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov sa zišla na zraze v Senci, zajtra (11.2) odlieta do Turecka

Nominácia tímu SR "19" (*1995) na priateľský dvojzápas v Turecku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovenská 19-ka v kvalifikácii ME 2015 aj proti Slovinsku

BRATISLAVA (SFZ) – UEFA rozhodla o zmene účastníkov 4. a 9. kvalifikačnej skupiny kvalifikácie ME do 19 rokov pričom Slovinsko si vymenilo svoju pozíciu s Arménskom

19-ku pripravila o lepšiu bilanciu za rok 2013 smola v záveroch zápasov, Niňaj a Zreľák debutovali v Á-čku

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výsledkov a štatistické údaje hráčov reprezentácie SR do 19 rokov v kalendárnom roku 2013

KME 2014: Slovensko "19" - Grécko "19" 3:3

SAVLIEVO (SFZ) - Mladí Slováci prišli o víťazstvo a postup do ďalšej fázy kvalifikácie gólom v 90. minúte zápasu.

Jakúbek: “Zabudnúť na posledné zápasy, s Gréckom hráme jednoznačne na výhru"

LOVEČ (SFZ) – Hráč reprezentácie SR do 19 rokov Matej Jakúbek: „Situáciu pred posledným zápasom nemáme iba vo svojich rukách. Proti Grécku nastúpime s jednoznačným cieľom vyhrať“

KME 2014: Albánsko "19" - Slovensko "19" 1:1

LOVEČ (SFZ/uefa.com) - V druhom zápase 6. skupiny o postup do ďalšej fázy kvalifikácie remizoval tím Milana Malatinského s albánskymi rovesníkmi

Šatka: "Kvalitou na Albánsko určite máme"

SENEC (SFZ) - Slovenský futbalový reprezentant do 19 rokov Ľubomír Šatka pôsobí v rezervnom tíme Newcastlu United a po zranení sa opäť vrátil na futbalové trávniky.

19-tka podľahla v prvom kvalifikačnom zápase Bulharsku 1:2

SEVLIEVO (SFZ) - Reprezentácia Slovenska do 19 rokov prehrala v prvom z troch zápasov kvalifikačného turnaja o postup na ME 2014 s domácim Bulharskom 1:2.

SR 19: Tréner Malatinský oznámil konečnú nomináciu, výprava pricestovala do dejiska turnaja

SFZ (LOVEČ) – Tréner Milan Malatinský oznámil finálnu, 18-člennú nomináciu hráčov na kvalifikačný turnaj v Bulharsku. Výprava priletela do Bulharska.

SR 19: Malatinský: "K základným atribútom reprezentanta chceme pridať futbalovú kvalitu"

SENEC (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov sa zišla v Senci na sústredení pred kvalifikačným turnajom o postup do ďalšej fázy kvalifikácie ME 2014

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj o postup na ME 2014

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovenská 19-ka podľahla Portugalsku 1:3

TELKI (SFZ) - V poslednom zápase na turnaji v Telki prehraltím Milana Malatinského s rovesníkmi z Portugalska 1:3.

Cenná remíza SR "19" proti Španielsku

TELKI (SFZ) – V druhom zápase na medzinárodnom turnaji mládežníckych mužstiev v Telki: Španielsko „19“ - Slovensko „19“ 0:0

SR "19": Prehra s Maďarskom gólmi v posledných minútach zápasu

TELKI (SFZ) - V rámci prípravy na novembrový turnaj kvalifikácie na ME 2014 prehral tím Milana Malatinského v prvom zápase na medzinárodnom turnaji v Telki s domácim Maďarskom 0:2

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v Maďarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka porazila Poľsko 3:1

BYTČA (SFZ/SITA) - Tím Milana Malatinského zvíťazil v priateľskom stretnutí s rovesníkmi z Poľska

Nominácia tímu SR "19" na priateľský zápas s Poľskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Tréner Malatinský verí, že diváci pripravia SR 19 v Myjave domáce prostredie

SENEC (SFZ) - S trénerom Milanom Malatinským pred priateľským zápasom proti Turecku

19-ka porazila Turkov 1:0

MYJAVA (spartakmyjava.sk) - V prvom zápase novej sezóny zaknihoval tím Milana Malatinského víťazstvo

Nominácia tímu SR "19" na priateľský zápas proti Turecku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Kvalifikácia ME: Víťazstvo 19-ky proti Švajčiarsku 2:0 nestačilo na postup

BELEHRAD (SITA/SFZ) - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov zdolali Švajčiarsko "19" 2:0, napriek tomu sa na záverečný turnaj majstrovstiev Európy 2013 do Litvy neprebojovali.

Kvalifikácia ME: 19-ka prišla o víťazstvo nad Írskom v posledných sekundách

JAKOVO (SFZ/uefa.com) - V druhom zápase 2. skupiny fázy Elite Round o postup na ME 2013 remizoval tím Milana Malatinského s írskymi rovesníkmi

Slovenská 19-ka podľahla Srbsku 0:4 v kvalifikáciI ME

JAKOVO (SFZ) - V prvom zápase kvalifikácie ME 2013 - Elite Round v Jakove podľahla reprezentácia Slovenska do 19 rokov domácemu Srbsku 0:4

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj Elite Round v Srbsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Širšia nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj Elite Round v Srbsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Reprezentant SR U19 Albert Rusnák v základe ManCity proti FC Chelsea

ST. LOUIS (SITA) - Výsledok exhibičného futbalového stretnutia: Manchester City (Angl.) - FC Chelsea (Angl.) 4:3 (0:2)

19-ka aj v druhom zápase na Cypre víťazne

NIKÓZIA (SFZ) - Tím Milana Malatinského vyhral aj v druhom priateľskom zápase proti rovesníkom z Cypru 1:0

19-ka zvíťazila v prvom zápase na Cypre

NIKÓZIA (SFZ) - Tím Milana Malatinského zdolal v prvom z dvojice priateľských zápasov rovesníkov z Cypru 2:1

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy s Cyprom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

19-ka vybojovala v Taliansku cennú remízu 1:1

CASTELFRANCO (SFZ) - Tím Milana Malatinského remizoval v príprave na júnovú kvalifikáciu ME na pôde talianskych rovesníkov

Albert Rusnák: "Proti Malajzii sme mali takmer celý čas navrch, nabudúce musia prísť aj góly"

SENEC (SFZ) - Rozhovor s Albertom Rusnákom - kapitánom reprezentačného výberu do 19 rokov.

19-ka remizovala s 23-kou Malajzie 1:1

ZLATÉ MORAVCE (SFZ/osporte.sk) - Tím Mlana Malatinského v príprave na júnový kvalifikačný turnaj Elite Round o postup na finálový turnaj ME

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy s Malajziou a Talianskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Vydarená corgoňligová premiéra Branislava Niňaja

BRATISLAVA (SFZ) – Stopér Slovana Bratislava a člen reprezentačnej devätnástky Branislav Niňaj si v prvom jarnom kole proti ViOn-u Zlaté Moravce odbil corgoňligovú premiéru. Po vydarenom debute sa podelil o svoje pocity a dojmy.

19-ka pozná súperov v boji o postup na ME 2013 aj 2014

NYON (SITA/SFZ) - V sídle UEFA vyžrebovali súperov tímu Milana Malatinského

19-ka porazila Nórov, ale prípadný postup nemá vo svojich rukách

SARAJEVO (SFZ) - V treťom zápase 8. skupiny o postup do ďalšej fázy kvalifikácie o postup na ME 2103 zdolal tím Milana Malatinského v dramatickom zápase nórskych rovesníkov

Krutá prehra 19-ky v druhom kvalifikačnom zápase v Sarajeve

SARAJEVO (SFZ) - V druhom zápase 8. skupiny prvej fázy kvalifikácie o postup na ME 2013 podľahol tím Milana Malatinského domácim rovesníkom

19-ka odštartovala kvalifikácie ME 2103 drvivou výhrou nad Kazachstanom

SARAJEVO (SFZ) - V prvom zápase 8. skupiny prvej fázy kvalifikácie o postup na ME 2013 nedal tím Milana Malatinského šancu svojmu súperovi

V odvete priateľského dvojzápasu 19-ka prehrala v Maďarsku 0:3

LIPÓT (SFZ) - V poslednom prípravnom zápase pred októbrovým kvalifikačným turnajom v Bosne a Hercegovine podľahol tím Milana Malatinského svojim maďarským rovesníkom

Bezgólová remíza 19-ky s Maďarskom

BERNOLÁKOVO (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov tím Milana Malatinského remizoval s maďarskými rovesníkmi

Nominácia tímu SR "19" na prípravné zápasy s Maďarskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

V Šamoríne 19-ka s Macedóncami remizovala

ŠAMORÍN (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských stretnutí nedokázal tím Milana Malatinského zopakovať víťazstvo z prvého duelu

19-ka porazila Macedóncov 5:1

DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov nedal tím Milana Malatinského šancu svojim macedónskym rovesníkom

Nominácia tímu SR "19" na prípravné zápasy s Macedónskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR "19" na kontrolný zraz v Zlatých Moravciach

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Milan Malatinský sa stal novým trénerom reprezentácií do 19 a 18 rokov

BRATISLAVA (SFZ/SITA) - Petra Gergelyho vystriedal vo funkcii Milan Malatinský

Trofej Hrvatska: Turecko "19" - Slovensko "19" 3:0

UMAG (SFZ) - Tám Petra Gergelyho prehral vo svojom poslednom zápase na turnaji s celkovým víťazom

Trofej Hrvatska: Chorvátsko "19" - Slovensko "19" 2:2

UMAG (SFZ) - Aj v druhom svojom zápase na medzinárodnom turnaji v Chorvátsku dosiahol tím Petra Gergelyho remízu

Reprezentačná 19-ka odštartovala turnaj Trofej Hrvatska bezgólovou remízou

NOVIGRAD (SFZ) - Tím Petra Gergelyho sa rozišiel s domácou 18-kou bez gólov

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v Chorvátsku - aktualizované

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

V Drassburgu sa reprezentačnej 19-ke nedarilo

DRASSBURG (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských zápasov podľahol tím Petra Gergelyho rakúskym rovesníkom

Slovenská 19-ka v Dunajskej Lužnej porazila Rakúšanov 2:0

DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov zvíťazil tím Petra Gergelyho nad svojimi rakúskymi rovesníkmi

Nominácia tímu SR "19" na priateľský dvojzápas s Rakúskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovenská 19-ka zabojuje o postup na ME 2013 v Bosne a Hercegovine

NYON (SITA/SFZ) - V sídle UEFA vyžrebovali zloženie kvalifikačných skupín o postup na ME 2013 reprezentácií do 19 rokov

SR "19" po remíze s Gréckom bez šance postúpiť na ME 2012

JEREVAN (SITA) - Grécko "19" - Slovensko "19" 1:1 (0:0)

Slovensko "19" - Andorra "19" 1:0

JEREVAN (SITA/SFZ) - Tím Petra Gergelyho zaznamenal "povinné" víťazstvo nad outsiderom našej 10. kvalifikačnej skupiny

Slovensko "19" - Arménsko "19" 1:2

JEREVAN (SFZ) - V prvom zápase 10. skupiny 1. fázy kvalifikácie na ME 2012 podľahol tím Petra Gergelyho domácim rovesníkom

Nominácia tímu SR "19" na kvalifikačný turnaj v Arménsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Srbsko "19" - Slovensko "19" 5:0

SUBOTICA (SFZ) - V druhom z dvojice priateľských zápasov naša 19-ka vysoko prehrala s rovesníkmi zo Srbska

Srbsko "19" - Slovensko "19" 1:1

SUBOTICA (SFZ) - Tím Petra Gergelyho remizoval v prvom z dvojice priateľských zápasov na pôde súpera

VIDEO: Gergely: "Budem vyberať hráčov, ktorí chcú v reprezentácii niečo dokázať."

BRATISLAVA (SFZ) - V Senci prebieha kontrolný zraz SR "18" a "19" s novým realizačným tímom

Nominácie tímov SR "18" a SR "19" na kontrolný zraz v Senci

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu